Agnieszka: W czasie odmawiania nowenny Matka Boża była ze mną

Moja przygoda z nowenną zaczęła się po tragicznych wydarzeniach w mojej rodzinie.Mój kochany syn okazał się być cieżko chory na chorobę genetyczną. Dziś skończyłam moją pierwszą w życiu nowennę i wiem że jutro zacznę kolejną.
Read More

Iza: czułam nieustającą opiekę

Długo szukałam odpowiedniej pracy, nie mogąc znaleźć niczego, co by odpowiadało moim umiejętnościom i doświadczeniu, więc z pomocą udałam się do Matki Bożej. Od samego początku odmawiania nowenny czułam nieustającą opiekę Matki Bożej, spokój, harmonię w życiu, a nawet brak problemów finansowych. Przeczytaj Iza: czułam nieustającą opiekę
Read More

Jolanta: Maryja dała mi pracę!

Od początku lata zeszłego roku ja i moja mama (każda osobno) modliłyśmy się Nowenną Pompejańską o łaskę pracy dla mnie od września w szkole, najlepiej podstawowej i na stałe.
Read More

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej - intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży....
Read More

Beata: .Moja dusza z każdym dniem ,,zdrowieje”

Nowenną Pompejańską modlę sie już od jakiegoś czasu.Poprzednie owoce modlitwy opisałam już wcześniej ( zdanie egzaminów, pomoc dla znajomego)
Read More

joanna: wszelkie otrzymane łaski

Nowenna w mym życiu jest obecna codziennie od dawna ,nawet nie wiem ile już za mną . Odmawiana w wielu intencjach i każda jest wysłuchana . Może nie zawsze dzieje się dokładnie tak jak proszę , ale wierzę że każda modlitwa dociera przed oblicze naszego PANA . Tylko ON wie co jest dobre dla naszych dusz , a czasem trudne sytuacje nas przybliżają do NIEGO i to że się dzieją ma ukryty cel . Ma wiara jest krucha , walczę o nią każdego dnia ale wiem ,że mając przy swym boku najukochańszą MATEŃKĘ droga ma zaprowadzi mnie w najlepsze z możliwych miejsc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?