Justyna: otrzymane łaski i poprawa zdrowia

Nazywam się Justyna i chciałam złożyć świadectwo z otrzymanych łask podczas modlitwy Nowenną Pompejańską. Tą modlitwą modliłam się już po raz kolejny, nie liczyłam który raz. Mogę tylko napisać, że jak modliłam się nią w intencji rzucenia nałogu tytoniowego zaszły u mnie zmiany. Ciężko było mi rzucić palenie ale podczas modlitwy jakby nie odczuwałam takiej potrzeby zapalenia papierosa, rzuciłam palenie i do tej pory nie pale
Read More

Kasia: Szczęśliwe rozwiązanie!

W lutym tego roku dodałam już swoje świadectwo - Matka Boża wysłuchała mojej prośby, modliłam się o dar macierzyństwa (w tej intencji odmówiłam 3 nowenny, staraliśmy się o dzidziusia 3 lata). Jak tylko dowiedziałam się o tym, że jestem w ciąży zaczęłam odmawiać następną nowennę o szczęśliwe rozwiązanie, bardzo się...
Read More

Gosia: To jeszcze nie to a już tak wiele

Witam wszystkich, intencję w Nowennie Pompejańskiej ofiarowałam za moją rodzinę aby wrócił upragniony spokój, miłość, radość i poczucie bezpieczeństwa. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem przemocy domowej zarówno psychicznej jak i tej fizycznej. To spowodowało, że musiałam uciekać z własnego mieszkania wraz z kilkuletnim synem.
Read More

Magdalena: Zdany egzamin

Witam! Chcę się podzielić z Wami kolejną łaską jaką otrzymałam od Matki Bożej a mianowicie zdany egzamin na prawo jazdy. Może niektórym wydawać się to mało ważne, jednak jestem przekonana, że bez Jezusa i Matki Bożej nic by z tego nie wyszło.
Read More

Daria: różaniec to jest bat na złego ducha

chodzę teraz codziennie do kościoła
Read More

Joanna: Świadectwo dobrego porodu i ochrony dziecka

Swoją pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam będąc w ciąży w intencji dobrego porodu oraz ochrony dziecka przed złem. Nie było łatwo odmawiać trzy różańce dziennie, ale ta modlitwa jest tego warta i przekonałam się o tym w dniu porodu. Kiedy odeszły mi wody i miałam już skurcze porodowe znalazłam się na sali porodowej. Obecne Panie położne nie interesowały się za bardzo moją sytuacją, a ja z racji tego, że to był mój pierwszy poród byłam przerażona.

Być może za bardzo panikowałam, ale bardzo było mi potrzebne wsparcie w tamtym momencie. Przeleżałam ze skurczami 7 godzin na porodówce, jednakże nic dalej nie zaczęło się dziać. Już traciłam nadzieję na dobry poród kiedy na kolejną zmianę przyszła moja położna ze szkoły rodzenia. To dzięki niej mój synek urodził się zdrowy, chociaż było dużo komplikacji. Wzywani byli lekarze i poród trwał około 11 godzin. Słyszałam, że przy takich komplikacjach często dochodzi do urazów noworodków, a mój synek na szczęście urodził się cały i zdrowy. Ja również dobrze przeszłam cały poród bez najmniejszych komplikacji. Udało się również to, że pośród wzywanych lekarzy znalazł się również mój, który prowadził całą ciąże i znał mnie bardzo dobrze. Wiem, że to wszystko zasługa Matki Boskiej i wiem, że to właśnie ona wyprosiła mi łaski związane z porodem i moim synkiem. Do tej pory odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i mam zamiar modlić się dalej bo wiem, że ma wielką moc, że Maryja słucha nas za każdym razem gdy odmawiamy różaniec. Jest nam zsyłanych wiele łask a Matka Boska ma nas w swojej opiece.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?