Anna: Otrzymałam wielką łaskę

Oby mi się udało wytrwać w drodze.
Read More

Agnieszka: powierzyłam swój los w najlepsze ręce

Swoją "przygodę" z Nowenną Pompejańską rozpoczęłam 16 kwietnia tego roku. Od dziecka choruję na depresję, mam ogromny problem z bezsennością, od 2002 roku mam stwierdzoną tzw. chorobę afektywną dwubiegunową ( rodzaj depresji ), bardzo często męczył mnie niepokój, zdarzały się problemy z dotarciem do pracy z powodu depresji, nie byłam...
Read More

Paweł: Dziękuję

Dziękuję Ci Mateczko za łaskę uzdrowienia Moniki z nowotworu, dziękuję za to wszystko co dostałem nie prosząc w Nowennie i do czego przeszedłem do porządku dziennego lub nawet nie dostrzegłem. Za wyzwolenie z łańcuchów nałogu. Przepraszam się że ciągłe koncentruje się na tym co chciałbym dostać, że przypominam rozkapryszone dziecko...
Read More

Małgosia: Proście a otrzymacie…

Pragnę podzielić się z Wami moimi łaskami jakie otrzymałam za pośrednictwem Matki Bożej odmawiając Nowennę Pompejańską. Na nowennę natrafiłam zupełnie przypadkiem w internecie , kiedy szukałam modlitwy , którą mogłabym się modlić o potrzebne łaski dla mojej córeczki a zwłaszcza o dar mowy. Moja córeczka ma pewne problemy po komplikacjach...
Read More

Joanna: modlitwa o miłość konkretnej osoby

Witam wszystkich , mam 19 lat i chciałam się podzielić moim doświadczeniem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej.
Read More

Joanna: Nie zawsze modliłam się wzorowo

Dzięki nowennie udało mi się spełnić jedno z pragnień. Spotkałam człowieka który mi pomógł. Takiego anioła. Ale aby mi mógł pomóc, musiałam współpracować z łaską, tj. działać. To było w święto Matki Boskiej Zielnej. Pomógł mi też patron dnia, św Maksymilian Kolbe. Kiedy już się budziłam, usłyszałam „Niepokalana Ci pomoże”. Korciło mnie żeby włączyć TV i trafiłam na relację z Niepokalanowa. Tam znalazłam też jasną podpowiedź tego o co prosiłam.

Nowennę odmawiałam już kilka razy w różnych intencjach. Nadal czekam na spełnienie ważnej dla mnie intencji. Nie zawsze modliłam się wzorowo. Każda spełniona intencja daje nadzieję na następną i daje siłę. Każda niespełniona przynosi ból. Oczekuję cudu bo wiem, że cuda się zdarzają. Miłe jest uczucie opieki Matki Bożej, a takie uczucie pojawia się kiedy odmawiam nowennę. Kiedy tak bardzo martwiłam się o pewną sprawę, znalazłam wizerunek Matki Bożej Fatimskiej, a to oblicze działa na mnie kojąco. Z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ania Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość
Ania

Witajcie! Od dłuższego czasu noszę się z podjęciem Nowenny Pompejańskiej… Zaglądam na tę stronę, buszuję, ale mam jeszcze pewną wątpliwość… Uświadomcie mnie Kochani, na ile ważne jest to, w jaki sposób sformułuję intencję. Czytałam tu wiele świadectw i o ile dobrze pamiętam kilkukrotnie autorzy świadectw wspominali, że ich Nowenna nie została wysłuchana, ale po czasie zdali sobie sprawę, że modlili się w „złej” intencji. Podam przykład: osoba, która już od lat boryka się z samotnością i nie może znaleźć sobie męża/żony, nie powinna (tak myślę) modlić się o męża/żonę, ale o to, by przyjęła wolę Bożą w tej materii. Bo… Czytaj więcej »