Ewa: Dziękujemy Ci Mateńko

Kochani czciciele Matki Bożej z Pompejow, nie ustawajcie w modlitwie i zawierzcie całkowicie swój los Matce Bozej a ona Was wysłucha. Jesteśmy tego najlepszym przykładem. Zaraz po zawarciu związku małżeńskiego postanowiliśmy z mężem starać się o dziecko. Mijały miesiące i wciąż nic.. Sięgnęłam po różaniec i zaczęłam odmawiać nowenne w tej właśnie intencji. Po 54 dniach czekałam na cud i znów rozczarowanie..
Read More

Agnieszka: Oferta pracy

Maryjo Matko Nasza postanowilam napisac kolejne swiadectwo chociaż juz powinnam chyba 8 z kolei . Nie wszystkie prosby zostaly do konca wysluchane
Read More

Ania: moje świadectwo

Jestem w trakcie części dziękczynnej nowenny i mam rzeczywiście już za co dziękować Maryi...Zaczęłam ją w bardzo złej formie psychicznej, desperacji, beznadziei, prawie rozpaczy...Przyczyną mojego stanu był rozpad związku z którym wiązałam duże nadzieje. Poczucie porażki i braku nadziei było tak silne, że z przestrachem myślałam jak pozbieram się po tym rozstaniu. Nauczona doświadczeniem miałam prawo podejrzewać, że będzie to co najmniej kilka bardzo bolesnych miesięcy. Pierwsze 2 tygodnie były rzeczywiście straszne, ból praktycznie odbierał mi zdolność logicznego rozumowania. Cały czas prosiłam Matkę Bożą i jej Syna o zmniejszenie cierpień, nadzieję na przyszłość i bardzo szybko Matka Boża tej pomocy mi udzieliła. Z dnia na dzień właściwie straszny ból ustąpił, pojawiło się zrozumienie, wybaczenie sobie i jemu...Doświadczam również innych łask za wstawiennictwem Maryi, to głównie rozwój duchowy, poczucie opieki i coraz większe zaufanie w Miłość Bożą.
Read More

Renata: Wyjazd do Niemiec

Nowennę pompejańską zaczęłam za namową swojej najmłodszej córki. Na początku wymawiałam się aby ją w ogóle zacząć, mówiłam: "nie mam czasu.", "nie wiem czy dotrwam do końca", "trzy różańce w ciągu dnia to dla mnie za dużo..", ale córka była bez litości. Zmusiła mnie wręcz by ją odmawiać, twierdząc, że rozwiąże moje problemy.
Read More

Agata – cofnięcie guza dzięki z nowennie

Witam serdecznie Wszystkich. Chciałabym dać świadectwo uzdrowienia.Od 8-9lat choruję na endometriozę i do tego parę lat temu wykryto u mnie guz i jeszcze rok temu miałam policzone dni, groziła mi resekcja jelit i bycie "warzywkiem" Nikt w Polsce nie był w stanie mi pomóc.Przypadkowo dowiedziałam się o Nowennie i spróbowałam...
Read More

Izabela, Szwecja, lat 29: nawrócenie męża

Niech Będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica!
Gdy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, przeraziłam się. 3 części różańca w jednym dniu? na tym etapie mojego życia to było zdecydowanie zbyt dużo, bo przecież miałam zbyt wiele innych obowiązków. Ale w 2014 roku pojechałam na mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, spotkanie odbywało się na Przeprośnej Górce przy Częstochowie.

Na spotkaniu Ojciec Daniel wielokrotnie wspominał Nowennę Pompejańską, jak Maryja działa poprzez tą modlitwę.W pewnym momencie pomyślałam sobie ,, No może kiedyś ją odmówię za mojego męża, o jego nawrócenie,, i natychmiast usłyszałam słowa ,, TY masz ją zacząć odmawiać TERAZ, nie kiedyś w przyszłości tylko TERAZ”. Wróciłam do Szwecji i z tego powodu, że po spotkaniu modlitewnym w Polsce, Bóg dał mi siłę do walki z grzechem, w którym tkwiłam od dziecka, odmawianie nowenny przesunęło się w czasie. Tak skupiłam się na tej mojej walce, że nie miałam sił na nic innego. Ale około rok po wizycie w Polsce zdecydowałam, że to ten czas, że muszę zacząć nowennę teraz. Wiedziałam, ze Szatan zawsze będzie podsuwał mi przeróżne wymówki. Moja intencja była o przemianę serca mojego męża i jego nawrócenie. On bardzo się złościł, gdy chciałam jeździć na msze św w każdą niedzielę i świętą, ponieważ kościół katolicki leży około 45 km od naszego miasta. Nie miałam żadnego wsparcia z jego strony, czułam się sama i opuszczona. Nie było mi łatwo odmawiać nowennę. Szatan mylił mi części cały czas, nawet usypiał mnie i przeszkadzał w przeróżny sposób, ale dotrwałam do końca. Teraz mąż zmienił swoje nastawienie do Kościoła, mszy św i modlitwy. Często wspomina Ducha Świętego i jego działanie w naszym życiu, co jest tak niesamowite, że często mam ochotę śmiać się na głos z radości. Pan jest Wielki i Łaskawy, że dał ludziom Maryję za matkę, która wstawia się za nami.
Dziękuję Tobie Maryjo za Twoje orędownictwo. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o