Paulina: Jezus okazał nam wielką łaskę

Wiem, ze to swiadectwo powinnam napisac juz wczesniej. Dlugo zbieralam wlasciwe mysli i slowa. Wciaz mowilam sobie, ze musze pięknie wszystko poskladac i ułożyć. Teraz wiem, ze najwazniejsze to proste z serca podziękowania za Wielka Łaskę, jaką obdarzyla mnie Maryja, choc wiem, ze nie zasłużyłam na to, co dostalam. Jestem wierzaca, ale żyję z mężem, ktory jest rozwiedziony. Zdaję sobie sprawę, w jakim grzechu żyję. Omijaja mnie wszystkie najważniejsze formy chrześcijaństwa i bardzo nad tym ubolewam, zarowno ja, jak i moi rodzice.
Read More

Paulina: Ciąża

dziękuje Matenko za twa opiekę i za to ze słyszysz moje modlitwy Kocham Cię ufam Tobie
Read More

Joanna: Spokój i wytchnienie

Pierwszy raz odmawiam nowennę i już po kilku dniach stroskanego serca poczułam spokój i wytchnienie od myśli pełnych niepokoju ,wszystko dzięki Matce Bożej zaczęło się układać .Dziękuję ,nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy do MOJEJ MATKI.
Read More

Agnieszka: Bądź blisko i doświadczaj łask wielu.

To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Read More

Joanna: Zaufanie i cierpliwość

Nowenne zakonczylam wczoraj. Odmawialam ja w intencji nawrocenia mojego meza. Nie oczekiwalam natychmiastowej zmiany, wiem, ze to wielki proces i ufam, ze Najswietsza Panna wyslucha mojej modlitwy, Jej to pozostawiam, ufam, ze Jezus nam pomoze. A jednak czuje zmiane odkad natrafilam na informacje o nowennie i odmowiwszy ja moge powiedziec,...
Read More

Iwona: Zdrowie

Chciałam bym się podzielić swoim świadectwem. W maju tamtego roku dowiedziałam się o chorobie (endometrioza III st.) . Przypadkowo trafiłam do lekarza i niestety na Usg okazało się ,że na lewym jajniku powstała 5 cm torbiel. Po dodatkowych badaniach potwierdziła się diagnoza ,że jest to niestety torbiel endometrialna , którą trzeba usunąć laparoskopowo. Pomimo wielkiego strachu przed zabiegiem 1 lipca trafiłam do szpitala i został mi wyznaczony zabieg na następny dzień czyli drugiego lipca . Pamiętam dobrze ,że był to czwartek. Niestety w szpitalu okazało się na kolejnym rutynowym Usg ,że na jajowodzie prawym powstały jeszcze 2 torbiele więc laparoskopia stanęła pod znakiem zapytania i tak naprawdę skończyła się laparotomią czyli operacją. Po operacji , która zakończyła się też małymi powikłaniami ( krwawienie międzyoperacyjne ,które później po licznych wizytach u hematologa okazało się wynikiem kolejnej choroby o której nie miałam zielonego pojęcia gdyby nie operacja – choć i tak ona mniej daje o sobie znać niż wspomniana endometrioza). Po 5 dniach pobytu w szpitalu w końcu zostałam wypisana do domu.Czekało mnie jeszcze pół roczne leczenie tabletkami ,żeby usunąć zmiany które nie dało się usunąć operacyjnie . Leczenie to znosiłam dzielnie choć tabletki ,które brałam miały swoje skutki uboczne. Leczenie farmakologiczne miałam zakończyć w grudniu po czym w lutym wstawić się na kolejne Usg czy ewentualnie nie powstają kolejne zmiany endometrialne.

W grudniu odnowiłam kontakty z dawną koleżanką ze studiów a raczej kontakt ten polegał na tym ,że wysłałam jej życzenia świąteczne i zamieniłyśmy parę słów za pomocą drogą SMS . Właśnie wtedy pytając się co słychać dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i jej skuteczności . Jestem osoba wierzącą ale przez ostatnie lata zawsze los mnie i mojej rodziny nie oszczędzał . Zawsze działo się coś co powodowało ,że coraz bardziej odwracałam się od Boga , mając do niego pretensje o wiele rzeczy ale teraz dzięki nowennie która daje też pewien rodzaj refleksji nad swoim życiem to całe moje myślenie było złe. Jej Nowenna pomogła w znalezieniu pracy w swoim zawodzie. Postanowiłam i ja zacząć ją odmawiać .1 stycznia rozpoczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską . Było to Moje 1 podejście w jej odmawianiu. Niestety po 12 dniach przerwałam jej odmawianie ponieważ w tym samym czasie zaczęłam nową pracę i pracowałam po 12 h . To żadne tłumaczenie ale starałam się jak mogłam i jednak mi nie wyszło. Wiem ,że nowenny nie można przerywać więc 13 stycznia rozpoczęłam ją po raj kolejny i wytrwałam 54 dni aż do dnia dzisiejszego . Powiem ,że był to czas pełen refleksji , przemyśleń nad własnym postępowaniem, życiem, nad tym co bym chciała zmienić w sobie. W tym czasie kiedy odmawiałam Nowennę miałam wyznaczoną wizytę na USG o której już wspominałam . Na szczęście okazało się ,że wszystko jest w porządku i póki co żadne zmiany , kolejne zmiany się nie pojawiły . Zapomniałam napisać ,że modliłam się do Królowej Różańca o zdrowie dla siebie . Modlitwy moje zostały wysłuchane. Wprawdzie nie do końca bo nie jest tak z Moim zdrowiem jak bym chciałam ale wiem ,że jest wiele osób potrzebujących tak jak ja i składających modlitwy do Maryi i wiem ,że muszę cierpliwie i pokornie poczekań na swoją kolej . Mam nadzieje ,że teraz już będzie lepiej i że Maryja będzie mnie wspierać na Mojej drodze do odzyskania pęłni zdrowia . Chciałabym też wspomnieć ,że w styczniu też miałam wizyte u dermatologa bo od dłuższego czasu zmagałam się z uczuleniem na karku i nie pomagały żadne maści i nagle zamiana ta też się zagoiła i do tej pory nie mam z nią problemów. Wiem ,że to też jest dzięki Maryi . Od jutra zaczynam kolejną Nowennę w intencji zdrowia dla całej mojej rodziny ponieważ tak się składa ,że Moja mama jutro idzie do szpitala na zabieg. Mam nadzieje ,że Maryja też będzie ze mną podczas tych trudnych dni i sprawi ,że wszystko będzie porządku z Mamą. Dziękuje Ci Maryjo za wszystkie Twoje dobrodziejstwa i miej Mnie i Moją cała rodzinę w opiece . Amen Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, (…) O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną-te słowa głosić i powtarzać będę do końca Moich dni .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!