Henryk: Maryja uratowała syna, który uległ wypadkowi jadąc samochodem

Maryjo, dziękuję Ci za uratowanie życia memu synowi!
10 lutego 2016r. rozpocząłem odmawiać nowennę w intencji wyzwolenia syna Karola [43l.] z nałogu alkoholowego i powrót do rodziny i 3 dzieci po zdradzie małżeńskiej.Syn od młodości odrzucił Boga i demoralizował całą rodzinę. Ukochałem modlitwę różańcowa i do Maryi się zawsze uciekam. Ona nigdy nie zawodzi! I oto Pan Bóg przez Maryję dał mnie i całej rodzinie znak.

w dniu 22 lutego 2016r. syn Karol jadąc z prędkością ok 90 km/godz w deszczu uległ b. groźnemu wypadkowi samochodowemu. Wg. policji i świadków z takiego wypadku kierowca (jechał sam) nie powinien żyć! samochód doszczętnie zniszczony – złomowany, a syn wyszedł cały. Była to ewidentna interwencja Matki Bożej, po prostu cud. I jak tu nie kochać Matkę Najświętszą. Jest to już moja trzecia nowenna.I Ty jeśli masz beznadziejny po ludzku sądząc problem – zwróć się z ufnością do Maryi. Pan Bóg daje nam w życiu różne znaki – starajmy się je odczytywać.
Henryk, lat 79

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
barbaraBoguslawSunnydankaTeresa A Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Maria II
Gość
Maria II

Henryku,Twoja miłość do Matki Bożej została wynagrodzona-przyjdzie czas,że Karol to zrozumie i się nawróci-rozumiem Cię,tak bardzo.M.

Martyna
Gość
Martyna

Panie Henryku, piękne świadectwo. Ten wypadek to na pewno Palec Boży, aby Pański syn się opamiętał. To jest działanie wyższej siły, ponieważ Pana synowi nic się nie stało. Pan Bóg zawsze działa na przeróżne sposoby, jestem pewna, że to co się wydarzyło da Pana synowi wiele do myślenia i wszystko się ułoży :). Pozdrawiam i z Bogiem.

Teresa A
Gość
Teresa A

P.Henryku jest Pan WSPANIAŁYM Ojcem ….. a co dopiero ten nasz Ojciec Niebieski

Sunny
Gość
Sunny

Teresa A, a czy Ty nie dolaczysz do nowenny. Najlepiej znasz te sprawe. Chcialabym, zeby zaczac dzisiaj wieczorem.

Teresa A
Gość
Teresa A

To napisz mi co mam odmawiać i do kiedy , wpisze do kalendarza . Ja swoje modlitwy inne ofiaruję za Agatę i jej dzieciatko . Wczoraj posciłam o wodzie w ich intencji

Sunny
Gość
Sunny

Dopisalam Cie do Smierc Pana Jezusa na krzyzu.

danka
Gość
danka

Maryja Pompejańska pomaga też w trwaniu w trzeźwości – mój mąż, dzięki nowennie,trzeźwieje ( tzn. 0 alkoholu) już 5-ty rok

Boguslaw
Gość
Boguslaw

33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości. 5. Małżonkowie nie rozwiodą się,… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Te obietnice nie sa zatwierdzone przez kosciol !!! modlmy sie na modlitwach zatwierdzonych przez kosciol.

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: