Dominika: Pomoc w każdej sprawie

Nowenne odmawiam od maja 2017...od tamtej pory wiele sie zmienilo, skonczylam z grzechem nieczystosci, wyspowiadalam sie z tego wreszcie, gdyz wczesniej sie po prostu wstydzilam mowic ksiedzu takie rzeczy...cale swoje zycie powierzam Bogu I Maryji.
Read More

Karolina: Świadectwo – praca, zdrowie mamy

Witam serdecznie. Nowennę Pompejańską odmawiałam dwukrotnie. Pierwszy raz, dwa lata temu, o łaskę utrzymania pracy (w moim miejscu pracy zmienił się dyrektor i nie wiedziałam czy moje stanowisko będzie utrzymane). Odmawianie było dość trudne (na co dzień nie jestem zbyt systematyczna), ale udało mi się wytrwać do końca bez większych...
Read More

Mariusz: widzimy tylko to co jest przed zakrętem….

To będzie historia podobna do wielu już opublikowanych na łamach niniejszego serwisu. Dla jednych podobna dla innych inna. W każdym razie kolejna dająca świadectwo… Jakiś czas temu zostałem bez pracy. Zaczyna się banalnie, wiem. Zbytnio się tym nie przejąłem. W końcu miałem bogate doświadczenie zawodowe i pomyślałem, że to tylko...
Read More

Kasia: Bylo ciężko ale przeszliśmy ten ciężki czas i dzięki pomocy Maryi

Modlimy się nadal żeby ta choroba ustapila calkowicie i okres remisji był jak najdłuższy.
Read More

Wiesława: Maryja mnie wysłuchała.

Do napisania świadectwa przymierzałam się,ale ponieważ słabo obsługuje komputer to mi nie wychodziło, no może teraz się uda. Kiedy mój syn związał się z osobą,którą my z mężem uznaliśmy za nie właściwą dla niego
Read More

Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko

Rok temu zaczęliśmy z mężem starać się o dziecko, jednak mimo zapewnień lekarza że nie ma przeszkód nam się nie udawało. Wtedy wreszcie zebrałam się w sobie i zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Po odmówieniu pierwszej części przyszło mi do głowy żeby skonsultować się z innym lekarzem, którego wszyscy mi polecali a ja byłam mu bardzo niechętna. Pojechałam na wizytę i od razu okazało się, że mam hiperprolaktynemie i łatwo nie będzie.

Podjęłam leczenie ale mimo tego, że skończyłam odmawiać nowennę sytuacja się nie poprawiała. Odmówiłam ją drugi i trzeci raz i nawet zaczęłam czwartą. Ale pewnego dnia pomyślałam sobie, że Matka Boska tak mnie kocha, że na pewno już mnie wysłuchała i powinnam raczej Jej dziękować niż prosić w kółko o to samo. Tydzień później lekarz powiedział mi, że prawdopodobnie jestem w ciąży i dziś czekamy z mężem narodzin naszego dzieciątka. Teraz wiem, że odmawianie nowenny bez pełnego zaufania dla Najświętszej Maryi nie ma sensu, bo gdy tylko zaufałam otrzymałam to o co prosiłam. Dziękuję Ci Matko Boża, w Tobie moja jedyna nadzieja.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: Zaufanie i upragnione dzieciątko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Witam, piekne swiadectwo, równiez zastanawialam sie czy odmówic kolejna Nowenne w tej samej intencji ale moze ma pani racje zer trzeba po prostu zaufac.

Maria
Gość

Zaufać i dać się pokierować do dobrego lekarza, który pomoże, tak jak Ewelinie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?