Aneta: Nie wszystkie…

nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej odmawiam od roku 2011 z małymi przerwami. bywało ciężko ale zawsze starałam się wytrwać. Modliłam się w bardzo różnych intencjach. za siebie za innych za duszę w czyśćcu cierpiące. Nie wszystkie moje prośby i błagania zostały wysłuchane ale mam nadzieję że zostaną.
Read More

Luiza: Moja modlitwa została wysłuchana

Odmówiłam nowenne w intencji pomyślnego zdania egzaminów przez moją córkę. Wszystkie próbne testy córka napisała fatalnie. No i stał się cud - właściwy egzamin córka napisała prawie na 100 procent. Teraz odmawiam kolejną nowenne (kończę 13 września) i mam wiarę że i ta prośba zostanie wysłuchana (chociaż nic na to nie...
Read More

DANUTA: I choć czasami zły mąci ja sie nie poddaje …

Pragne podziękować Matce Boskiej za otrzymane łaski.Nowennę odmawiam od przeszło 3 lat.W tym czasie doswiadczyłam wiele łask.
Read More

Zofia: Ufamy i dziękujemy

NAJUKOCHAŃSZA MATKO KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIETĘGO. Chciałabym złożyć świadectwo. Odmówiłam siedem nowenn, w różnych intencjach. Matka nas wspomagała, dodawała wiary i otuchy w trudnych chwilach naszego życia. Większość zostało wysłuchanych, Matko, za to z całego serca przepełnionego wdzięcznością, dziękuję.
Read More

Sylwia: podziękowanie za opiekę w trudnych chwilach

Chcę złożyć świadectwo za pomoc Maryi w trudnej sytuacji finansowej. Mamy z mężem trudną sytuację finansową, na którą złożyło się wiele czynników... w pewnym momencie jedynym rozwiązaniem na tę sytuację wydawała się tylko pomoc z Nieba i nie zawiodłam się...
Read More

Ewa: Według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim, a jest całkowicie zdrowa !

odmawiam moją piątą Nowennę, główna moja prośba o uratowanie małżeństwa nie została jeszcze wysłuchana. może potrzeba czasu, aby mąż tak jak i ja zaczął przemianę od siebie. Ciężkie jest życie, gdy sypie się coś co wydawało się piękne, szczęśliwe i poukładane. Modlę się gorąco do św . Józefa, św Rity, św Ojca Pio,, św Judy Tadeusza, Koronka do Miłosierdzia Bożego, św Jana Pawła II, św Marty ,Anioła Stróża, św Antoniego, św Ekspedyta, Niepokalanego Serca Maryi.

Poruszyłam prawie całe Niebo, aby Ci wielcy święci wstawili się za mną o ratunek małżeństwa i przemianę serca męża. Podczas odmawiania tej Nowenny otrzymuje się spokój duszy, który jest bardzo potrzebny. Dwa razy zostałam uratowana przed wypadkiem jeden byłby z mojej winy, gdyż przy zmianie pasa ruchu nie zauważyłam auta, mimo, że rozglądałam się i patrzyłam w lusterka nawet nie wiem kiedy ponownie odbiłam na swój pas i nic się nie stało. Dziękuję Matce Niepokalanej, oraz wszystkim św. Kiedy na spokojnie patrzę daleko za siebie Matka Boska pomogła mi już wiele razy; kiedy modliłam się o zdanie do szkoły średniej zostałam przyjęta mimo prawie niemożliwego, zdałam maturę, uleczyła moje dziecko całkowicie z padaczki gdzie w Licheniu z mężem prosiliśmy o jego zdrowie dziś jest dojrzałym mężczyzną, zdrowym całkowicie, według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim a jest całkowicie zdrowa, mnie wyleczyła z lęków i mam głęboką nadzieję, że teraz mnie też nie zostawi bez pomocy bo jej siła i siła św sakramentu małżeństwa może wszystko.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim, a jest całkowicie zdrowa !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Niech Bóg i Maryja mają Ciebie i Rodzinę w opiece.Z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!