Marta: módlcie się Nowenną Pompejańską i zawierzajcie się Bogu

Nowenna Pompejańska odmienia życie, uświęca je i zbliża do Boga. Przekonałam się o tym odmawiając trzy nowenny. Podczas podejmowania każdej z intencji znajdowałam się w punkcie bez nadzieii i szans na dobre rozwiązanie. Przestałam polegać na sobie - całkowicie zawierzyłam się Bogu i zaczęłam się modlić. Zauważyłam moją wewnętrzną przemianę,...
Przeczytaj całość

Izabela: Prośba o łaskę uzdrowienia dla ukochanej Mamy

Błagam ludzi dobrej woli o modlitwę za Moją ukochana Mame o jej zdrowie ja również odwdzięczę się modlitwa-bo w niej olbrzymią siła, i mam ogromną nadzieję, że drugie świadectwo będzie wysłuchane przez Ciebie Matko nas wszystkich.
Przeczytaj całość

Monika: Podziekowanie za łaski

Po tych pięciu nowennach widzę jak zmieniła się moja wiara, jak wzrosła,jak nauczyła mnie pokory i zaufania. Dopiero teraz widzę ile mam pracy sama nad sobą.Dziękuję Ci za to Maryjo.
Przeczytaj całość

Bety: Zaufanie i wiara

Mąż od świąt nie pije alkoholu, wierzę, że jest to stała zmiana, piętnaście lat życia z alkoholikiem nadwyrężyło moje zaufanie do ludzi, ale wiem że Maryja moze wszystko.
Przeczytaj całość

ONA: Syn przestał brać narkotyki

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich i wreszcie znalazłam czas, by złożyć świadectwo. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Koleżanki syn wpadł w złe towarzystwo, zażywał narkotyki, nie chciał żyć...było z nim bardzo źle. Koleżanka z mężem szukali wszędzie pomocy, psycholog, terapeuta... mieli słaby kontakt z synem. Gdy koleżanka nie widziała już nadziei, wzięła różaniec i zaczęła modlić się nowenną w intencji syna.
Przeczytaj całość

Ewa: Według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim, a jest całkowicie zdrowa !

odmawiam moją piątą Nowennę, główna moja prośba o uratowanie małżeństwa nie została jeszcze wysłuchana. może potrzeba czasu, aby mąż tak jak i ja zaczął przemianę od siebie. Ciężkie jest życie, gdy sypie się coś co wydawało się piękne, szczęśliwe i poukładane. Modlę się gorąco do św . Józefa, św Rity, św Ojca Pio,, św Judy Tadeusza, Koronka do Miłosierdzia Bożego, św Jana Pawła II, św Marty ,Anioła Stróża, św Antoniego, św Ekspedyta, Niepokalanego Serca Maryi.

Poruszyłam prawie całe Niebo, aby Ci wielcy święci wstawili się za mną o ratunek małżeństwa i przemianę serca męża. Podczas odmawiania tej Nowenny otrzymuje się spokój duszy, który jest bardzo potrzebny. Dwa razy zostałam uratowana przed wypadkiem jeden byłby z mojej winy, gdyż przy zmianie pasa ruchu nie zauważyłam auta, mimo, że rozglądałam się i patrzyłam w lusterka nawet nie wiem kiedy ponownie odbiłam na swój pas i nic się nie stało. Dziękuję Matce Niepokalanej, oraz wszystkim św. Kiedy na spokojnie patrzę daleko za siebie Matka Boska pomogła mi już wiele razy; kiedy modliłam się o zdanie do szkoły średniej zostałam przyjęta mimo prawie niemożliwego, zdałam maturę, uleczyła moje dziecko całkowicie z padaczki gdzie w Licheniu z mężem prosiliśmy o jego zdrowie dziś jest dojrzałym mężczyzną, zdrowym całkowicie, według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim a jest całkowicie zdrowa, mnie wyleczyła z lęków i mam głęboką nadzieję, że teraz mnie też nie zostawi bez pomocy bo jej siła i siła św sakramentu małżeństwa może wszystko.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Według lekarzy moja córka powinna jeździć na wózku inwalidzkim, a jest całkowicie zdrowa !"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Niech Bóg i Maryja mają Ciebie i Rodzinę w opiece.Z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!