J: nawrócenie męża

Dziękuje Tobie Maryjo za wszystkie wstawiennicze modlitwy, które zanosisz do Twojego Syna w intencji mojej rodziny i mojej.
Read More

Lucyna: nowenna pompejańska w walce o trzeźwość

O nowennie pompejańskiej słyszałam już od kilku lat, ale twierdziłam, że nie mam czasu na jej odmawianie. Mówiłam sobie, że ofiaruję ją w intencji mojego syna, który zaczął wkraczać na drogę pijaństwa. Przez cały tydzień nie pił, ale co sobotę regularnie się upijał.Przeczytaj Lucyna: nowenna pompejańska w walce o trzeźwość
Read More

D: Łaski

Teraz skończyłam odmawiać pierwszą Nowennę Pompejańską. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. Teraz przechodzę ciężki okres poczucia bezsensu, dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej czuję, jak wiele łask Bóg daje każdego dnia. Otrzymałam szansę, a nawet wiele szans, jedną z nich jest znalezienie pracy.
Read More

Iwona: nasze małżeństwo wisiało na włosku

Jeszcze jesienią ub. roku miałam wrażenie, że wszystko wali mi się na głowę. Mój mąż zmagał się ze stanami depresyjnymi.
Read More

Lidia: Mój brat był alkoholikiem 30 lat

Modliłam się NP w intencjach syna.Mój syn ma trochę do nadrobienia w życiu. Studiował, ale studiów nie skończył, w związku z tym nie ma normalnej pracy na etat.Jeśli chodzi o praktyki religijne, to też nie jest najlepiej.Jego wiara powiedziałabym jest bardzo "letnia"
Read More

Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać jak dowiedziałam się o zdradzie męża. Szokiem było dla mnie wielkim kiedy mi oznajmił, że chce separacji ze względu na to, że nam się nie układa. Oczywiście po cichu spotykał się z inną kobietą. Dalszy ciąg historii to ciągłe kłótnie, które do niczego nie prowadziły. Nowennę odmawiałam przez cały czas naszych przepychanek i wzajemnych wyrzutów.

Teraz odmawiam już trzecią nowennę w intencji grzechów pokoleniowych w rodzinie męża, nie wiem czy dobrze wybrałam intencję ale nic innego nie przychodziło mi do głowy. Nasze małżeństwo nadal trwa, choć żyjemy obok siebie. Trochę i mi się nie chce zabiegać o niego bo wraca jak bumerang rana zdrady i pytanie jak te klocki poukładać. Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym. Proszę więc o odmawianie tej modlitwy choć czasami nachodzi znużenie, bo trwanie w modlitwie daje siłę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?