A: W Wigilie kończę Nowennę.

W Wigile koncze Nowennę. Prosilem Matke Boza o rozwiazanie problemow finansowych z ktorymi sie borykam od dluzszego czasu co przekladalo sie na nasze zycie rodzinne. Maryja rozwiazala wszystkie moje problemy. Chwala Ci Najswietsza Panienko! Nigdy nie tračcie nadzieji ona zawsze przychodzi z pomoca! Bede zawsze wychwalal nasza Kochana Królowa!
Read More

Monika: czy to jest ten mężczyzna z którym mam spędzić resztę życia ?

Za pierwszym razem nie udało mi się dokończyć Nowenny. Bardzo ciężko było mi znaleźć czas na odmówienie całego różańca w ciągu dnia, chociaż starałam się to robić w każdej wolnej chwili. Jednak czułam, że "coś" mi w tym przeszkadza. Często zdarzało mi się zasnąć w trakcie modlitwy... Jednak nie zniechęciło mnie to, ponieważ czytałam świadectwa innych osób, które również borykały się z podobnymi problemami w trakcie odmawiania Nowenny. Tak Zły próbuje zniechęcić nas do tego nabożeństwa, wiedząc jak jest skuteczne.
Read More

Marianna: Rodzina

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2015 roku przez przypadek, chociaż przypadków nie ma. Będąc w innej parafii na Mszy, kupiłam czasopismo „Miłujcie się”, bo zabrakło Gościa Niedzielnego. Właśnie tam przeczytałam o NP.
Read More

Katarzyna: Dwa świadectwa

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską i została wysłuchania pierwsza z ich Po raz pierwszy modliłam się o to, by dziecko, któremu groziła niepełnosprawność uniknęło jej. Na prawdę tak się stało choć nie było widać nadziei. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(jak czytamy w Biblii). Druga moja intencja zostanie wysłuchana,...
Read More

Krzysztof: Łaska zdrowia

Moja modlitwa została wysłuchana.
Read More

Ewa: Pierwsza łaska od Maryji z Pompejów

Pragnę podzielić się świdectwem związanym z nowenną pompejańską , dzięki której Matka Boża mnie wysłuchuje . Pierwsa nowennę odmawiałam pod koniec 2015 roku , intencją było to, żeby moja trudną wizytę lekarska wzięła pod opiekę Maryja , podczas odmawiania tej pierwszej nowenny zostałam duchowo nastawiona spokojowo i to, że mogłam przygotować się na lekarską kontrolę . Musze zaznaczyć że przed nowenną lekarz odesłał mnie do domu nie badając mnie – poczułam się hmm tak jakby odsunięta przez niego.

Myśląc co mam zrobić podjęłam jeszcze raz próbę zapisania sie u tego samego lekarza na wizute lekarska, zeby zrobił mi badania na które zalezało, Jak wyzej wspomniałam podczas tej nowenny poczułam spokój i cierpliwość, a jak doszło to spotkania z lekarzem to wszystko przebiegło bardzo dobrze i badanie zostało wykonane pozytywne. Mnie to bardzo ujęło, ze podczas tej nowennie postawa lekarska wobec mnie była zaskakujaca inna, jakby nie ten człowiek. Wiem ze to moze nie jest jakies mocne uzdrowienie, ale dla mnie naprawde Łaska od Maryji, ze to wazne badanie odbyło się . Jestem wdzięczna za to Matce Bozej, a w dzien wizyty miałam Msze Sw. w Pompejach to naprawde był znak dla mnie. Ewa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o