Krzysztof: Polecam ją każdemu

O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się od mojej siostry. Pierwszą nowennę odmówiłem na początku lutego tego roku. Obecnie odmawiam piątą nowennę za Polskę żeby Polską rządzili ludzie uczciwi.
Przeczytaj całość

Grażyna: Potomstwo dla mojej córki

Chwała Panu.Moja córka bardzo pragnęła drugiego dziecka, a nie mogła zajsć w ciąże,ale dzięki modlitwom i wiarę w Boga urodziła drugiego zdrowego synka.
Przeczytaj całość

Sylwia: małżeństwo

Ale wierzę ze Matka Boza nas nie zostawi i pomalutku pomoże nam ten mur zburzyc cegielka po cegielce .
Przeczytaj całość

Katarzyna: Modlitwa w ciąży o zdrowie dziecka

Nowennę Pompejańską odmawiałam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Modliłam się w intencji mojego nienarodzonego dziecka, oto aby urodziło się zdrowe, szczęśliwe i prawidłowo rozwinięte. Na początku ciąży podczas badań dowiedziałam, że dziecko może urodzić się z wadą genetyczną. Bardzon się załamałam, przepłakalam cały czas do momentu poglębionych badań.
Przeczytaj całość

Ewa: Pierwsza łaska od Maryji z Pompejów

Pragnę podzielić się świdectwem związanym z nowenną pompejańską , dzięki której Matka Boża mnie wysłuchuje . Pierwsa nowennę odmawiałam pod koniec 2015 roku , intencją było to, żeby moja trudną wizytę lekarska wzięła pod opiekę Maryja , podczas odmawiania tej pierwszej nowenny zostałam duchowo nastawiona spokojowo i to, że mogłam przygotować się na lekarską kontrolę . Musze zaznaczyć że przed nowenną lekarz odesłał mnie do domu nie badając mnie – poczułam się hmm tak jakby odsunięta przez niego.

Myśląc co mam zrobić podjęłam jeszcze raz próbę zapisania sie u tego samego lekarza na wizute lekarska, zeby zrobił mi badania na które zalezało, Jak wyzej wspomniałam podczas tej nowenny poczułam spokój i cierpliwość, a jak doszło to spotkania z lekarzem to wszystko przebiegło bardzo dobrze i badanie zostało wykonane pozytywne. Mnie to bardzo ujęło, ze podczas tej nowennie postawa lekarska wobec mnie była zaskakujaca inna, jakby nie ten człowiek. Wiem ze to moze nie jest jakies mocne uzdrowienie, ale dla mnie naprawde Łaska od Maryji, ze to wazne badanie odbyło się . Jestem wdzięczna za to Matce Bozej, a w dzien wizyty miałam Msze Sw. w Pompejach to naprawde był znak dla mnie. Ewa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!