Aneta: Spojrzałam prawdziwie na swoje życie

Pragnę podzielić się moim świadectwem.Modlilam się od stycznia tego roku nowenna pompejanska o ocalenie mojego małżeństwa i o powrót do domu mojego męża który odszedł do innej .Byłam w rozpaczy.Nie widziałam sensu życia.Pytałam Boga dlaczego.Chciałam wszystko już.Myślałam że tak się stanie .
Przeczytaj całość

Małgorzata: Moje pierwsze świadectwo

Szczęść Boże. Na wstępie pragnę podziękować prowadzącym tę stronę jest ona dla mnie umocnieniem i wsparciem przez wszystkie dni nowenny. Obecnie zakończyłam 10 nowennę odmawiałam w różnych intencjach o zdrowie dla mamy, o zdrowie dla mojej córki o pracę dla męża, za dusze w czyśćcu cierpiące, o pokój w rodzinie.
Przeczytaj całość

Anna: moje świadectwa

Witam, ja odmawiałam już NP kilka razy - pierwsze trzy nowenny odmowiłam do konca, choć nie bez problemow, pozniej było juz trudniej. Pierwsza NP odmowiłam w intencji znalezienia pracy i od początku widać było, że coś się zmienia, idzie w dobrym kierunku. Ostatecznie pracy jednak nie znalazłam, choć była oferta...
Przeczytaj całość

B: zgodnie z obietnicą

zgodnie z obietnicą pragne złożyc kolejne świadectwo i podziękować Matce za zdanie matury przez moją corkę. Matka Boża mnie wysłuchała . Dziękuję Ci Mateczko, zachęcam wszystkich do odmawiania tej wspaniałej nowenny a jest to juz moja 37 nowenna.
Przeczytaj całość

Jolanta: Moja Nowenna Pompejańska

Do napisania świadectwa łask otrzymanych podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej przymierzałam się w myślach już kilka razy czytając świadectwa innych. Dzisiaj przeczytałam takie świadectwo: „ Kochani, te wszystkie świadectwa i komentarze, że pięknie jest się modlić Nowenną, że otrzymuje się łaski nie do opisania, często zupełnie nie związane z tym, czego...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Rodzina znowu razem

Kochani ,moje świadectwo będzie krótkie ,ale obiecałam Matce Przenajświętszej że opowiem o łaskach wyproszonych dzięki Jej wstawiennictwu i to czynie .Odmówiłam kilka nowenn Pompejańskich w intencji mojej rodziny ,moich dzieci Nasza rodzina przeżywała ogromny kryzys .mieliśmy się rozstać z mężem a dzieci odeszły od Boga. Po 1,5 roku separacji z moim mężem Wigilię 2015 roku spędziliśmy razem, nasze małżeństwo ,szacunek wzajemną miłość budujemy z Bogiem Mój mąż miał kochankę -porzucił tamto życie ,obecnie planuje podróż do Medjugorie .Nie ustawajcie w modlitwie , w moim życiu było bardzo źle miałam wrażenie że przeżywam piekło na ziemi , Matka Przenajświętsza mnie prowadziła i ochraniała Niech Bóg będzie z Wami Chwała Panu .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Elżbieta: Rodzina znowu razem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
TERESA
Gość
TERESA

To świadectwo pokazuje jak ważna jest NP i jej zaufanie niech wam Matka Boża błogosławi.

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszje Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech będą dzięki, nasza Matka Przenajświętsza nigdy nas nie opuszcza !!! Takie świadectwo dają ogromną nadzieję dla nas trwających w modlitwie, że tylko czas nas dzieli od takich świadectw 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Z wielką nadzieją zawsze szukam takich świadectw. Bo sama jestem w sytuacji gdy mąż ma kochankę a z nami nie utrzymuje praktycznie żadnego kontaktu . Czasami mam ochotę rzucić to wszystko . Przerwać moje modlitwy . Ataki złego sa coraz silniejsze . Ale gdy czytam takie świadectwa odradza się nadzieja i wiara .
Chwała Panu i Przenajświętszej Panience .!!

Obrazki z nowenną pompejańską?