Elżbieta: Rodzina znowu razem

Kochani ,moje świadectwo będzie krótkie ,ale obiecałam Matce Przenajświętszej że opowiem o łaskach wyproszonych dzięki Jej wstawiennictwu i to czynie .Odmówiłam kilka nowenn Pompejańskich w intencji mojej rodziny ,moich dzieci Nasza rodzina przeżywała ogromny kryzys .mieliśmy się rozstać z mężem a dzieci odeszły od Boga. Po 1,5 roku separacji z moim mężem Wigilię 2015 roku spędziliśmy razem, nasze małżeństwo ,szacunek wzajemną miłość budujemy z Bogiem Mój mąż miał kochankę -porzucił tamto życie ,obecnie planuje podróż do Medjugorie .Nie ustawajcie w modlitwie , w moim życiu było bardzo źle miałam wrażenie że przeżywam piekło na ziemi , Matka Przenajświętsza mnie prowadziła i ochraniała Niech Bóg będzie z Wami Chwała Panu .

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
JoannaJoannaDominikTERESA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
TERESA
Gość
TERESA

To świadectwo pokazuje jak ważna jest NP i jej zaufanie niech wam Matka Boża błogosławi.

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszje Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Bogu niech będą dzięki, nasza Matka Przenajświętsza nigdy nas nie opuszcza !!! Takie świadectwo dają ogromną nadzieję dla nas trwających w modlitwie, że tylko czas nas dzieli od takich świadectw 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Z wielką nadzieją zawsze szukam takich świadectw. Bo sama jestem w sytuacji gdy mąż ma kochankę a z nami nie utrzymuje praktycznie żadnego kontaktu . Czasami mam ochotę rzucić to wszystko . Przerwać moje modlitwy . Ataki złego sa coraz silniejsze . Ale gdy czytam takie świadectwa odradza się nadzieja i wiara .
Chwała Panu i Przenajświętszej Panience .!!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…