Ola: Maryja czuwa, przytula i osłania

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać niespełna miesiąc po moim nawróceniu - pod koniec stycznia. Trafiłam na nią prosząc Boga o pomoc i Duch Święty nadszedł z pomocą nasuwając mi myśl poszukania cudów różańcowych. Nowennę odmawiałam w intencji spraw sercowych. Wraz z nowenną nadszedł spokój, wyciszenie, lepsze wyniki w życiu codziennym oraz pogłębienie wiary. Odszedł strach i obawy.
Read More

Daria: Odpowiedni kierunek studiów

Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. Co prawda NP odmawiałam w intencji dostania się na medycynę, ale Bóg miał dla mnie inny plan. Matka Boska podczas odmawiania nowenny dawała mi ciche znaki, coraz częściej zastanawiałam się, czy nie złożyć podania na weterynarię.
Read More

Joanna: Bunt nastolatka – świadectwo matki

Pragnę dać świadectwo łask, które ja i moja rodzina otrzymaliśmy za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej. Nowennę pompejańską w intencji mojego nastoletniego syna rozpoczęłam w sierpniu 2014 roku. Nigdy wcześniej nie modliłam się do Maryi, czasami nawet chciałam, ale nie umiałam. Pierwszą otrzymaną łaską (powiedziałabym, że była to łaska przedpompejańska") było...
Read More

Kasia: modlitwa kopciuszka

Szczęść Boże! Mam 24 lata, 14 lutego skończyłam odmawiać drugą Nowennę Pompejańską, o której dowiedziałam się od cioci, później, zachęcona świadectwami tutaj, podjęłam 54-dniową wędrówkę z Królową Różańca Świętego. Podczas tej wędrówki, starałam się iść z Matką równym krokiem, ale bywało, że zostawałam kilka metrów w tyle, pogrążona w rutynie,...
Read More

Elżbieta: Moja droga

Moja droga. Byłam za granicą sama, bez rodziny, idąc uliczkami małego miasteczka zauważyłam plakat na którym był krzyż i napisane było Ja jestem drogą prawdą i życiem. Słowa te tak bardzo mnie dotknęły, że zaczęłam zastanawiać się nad swoim życiem. Od tego czasu zaczęłam się modlić bardziej i prosić Boga by wskazał mi drogę. Po przyjeździe do domu zaczęłam szukać modlitw w Internecie.

19 stycznia 2015 roku podjęłam się odmówić Nowennę Pompejańską o łaski dla mojej rodziny.
Dwudziestego pierwszego dnia odmawiania tej nowenny, byłam z moją córką w kościele na mszy, podeszła do nas nieznana mi osoba i wręczyła mojej córeczce dwa medaliki z Matką Bożą Nieustającej Pomocy.
Od tej pory czuję obecność Matki Bożej, Wiem, że jest przy mnie i mnie prowadzi
Nie planowałam tego ze względu na odległość, ale 9 maja 2015 roku w ostatnim dniu nowenny byłam w Częstochowie na mszy o uzdrowienie i zawierzyłam moją rodzinę Matce Bożej i Panu Jezusowi.
Obecnie jestem w trakcie 9 nowenny, wiele łask spłynęło na nas, mój brat dostał pracę po 5 latach siedzenia w domu.
Moja droga nadal trwa ale Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za kolejną wysłuchaną prośbę, którą przedstawiałam w poszczególnych nowennach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!