Zagubiona: Zaufajcie w 100% Maryi !

Chcialabym rowniez zalozyc szczesliwa rodzine co jest w moim przypadku mozliwe tylko jezeli Maryja mi pomoze
Przeczytaj całość

Anna B.: nie mieliśmy nadziei, ale ja zaczęłam odmawiać nowennę…

Od pół roku leczyliśmy się u kolejnego lekarza, tym razem był to naprotechnolog, nie mieliśmy nadziei, ale ja zaczęłam odmawiać nowennę,
Przeczytaj całość

Milena: świadectwo znalezienia pracy

Pragnę podzielić się doświadczeniem jakie spotkało mnie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Prosiłam w niej Najświętszą Panienkę o znalezienie pracy. Otrzymałam łaskę pracy w takim zakresie abym mogła także zająć się swoim małym dzieckiem. Matka Boża obdarowała mnie wieloma łaskami, ale przede wszystkim pozwoliła i nadal pozwala mi odczuwać jej bliskość....
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej 3 i 4 nowenny.Do nowenny zachęciłam też moją mame - tez odmawia 3 i 4 nowenne . O tej wspaniałej modlitwie dowiedziałam się dzięki księdzu Piotrowi Glasowi.
Przeczytaj całość

Renata: Modlitwa za zatwardziałych grzeszników

Wierzę głęboko w moc Boga i Matki Bożej, wierzę w to, że wiele dusz zostanie ocalonych przed ogniem piekielnym.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Moja droga

Moja droga. Byłam za granicą sama, bez rodziny, idąc uliczkami małego miasteczka zauważyłam plakat na którym był krzyż i napisane było Ja jestem drogą prawdą i życiem. Słowa te tak bardzo mnie dotknęły, że zaczęłam zastanawiać się nad swoim życiem. Od tego czasu zaczęłam się modlić bardziej i prosić Boga by wskazał mi drogę. Po przyjeździe do domu zaczęłam szukać modlitw w Internecie.

19 stycznia 2015 roku podjęłam się odmówić Nowennę Pompejańską o łaski dla mojej rodziny.
Dwudziestego pierwszego dnia odmawiania tej nowenny, byłam z moją córką w kościele na mszy, podeszła do nas nieznana mi osoba i wręczyła mojej córeczce dwa medaliki z Matką Bożą Nieustającej Pomocy.
Od tej pory czuję obecność Matki Bożej, Wiem, że jest przy mnie i mnie prowadzi
Nie planowałam tego ze względu na odległość, ale 9 maja 2015 roku w ostatnim dniu nowenny byłam w Częstochowie na mszy o uzdrowienie i zawierzyłam moją rodzinę Matce Bożej i Panu Jezusowi.
Obecnie jestem w trakcie 9 nowenny, wiele łask spłynęło na nas, mój brat dostał pracę po 5 latach siedzenia w domu.
Moja droga nadal trwa ale Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za kolejną wysłuchaną prośbę, którą przedstawiałam w poszczególnych nowennach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!