Elżbieta: Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam

Treść świadectwa: Szczęść Boże, chciałam podzielić się swoim kolejnym świadectwem…. miałam bardzo trudną sytuację w małżeństwie, wszystko się zawaliło po roku od ślubu, dokładnie w rocznicę ślubu. Mąż wyprowadził się i nie chciał ze mną rozmawiać. Wręcz myślał o rozwodzie. Wzięłam do ręki różaniec i z wiarą odmawiałam nowennę pompejańską. Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam.

Po skończonej nowennie mąż niespodziewanie powrócił do domu. Czułam, że potrzebna jest kolejna intencja do wymodlenia. Zaczęłam drugą nowennę, znowu popłynęły łaski i ogromne zmiany na lepsze. Dzisiaj cieszymy się sobą, a nasze małżeństwo odradza się na nowo.
Królowo Różańca Świętego z Pompejów DZIĘKUJĘ !

Twoja czcicielka

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Urszulajuanita1310jp@gmail.comAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

piękne świadectwo i trzymam kciuki za was żeby było tylko lepiej. Ja jestem w długoletnim związku małżeńskim i obecnie w separacji. Mąż też wspomina o rozwodzie i chociaż pierwsza nowenna nie została wysłuchana to dziś zaczynam kolejną, z większą wiarą i nadzieją i z coraz większą miłością do mojego męża.

juanita1310jp@gmail.com
Gość
juanita1310jp@gmail.com

Elżbieto. Piękne świadectwo, szukam takim od dawna bo sama borykam się z kryzysem w małżeństwie.Niestety na razie nic nie zapowiada powrotu męża (mimo piątej już nowenny) ale wierzę , że kiedyś też będę mogła napisać takie świadectwo. Wiem, co to ataki szatana i też doświadczam bolesnych doznań, ale równie mocno odczuwam obecność Maryi i Jezusa .
Nigdy sie nie poddam ! krzyczę, gdy tylko nachodzą mnie złe myśli.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego . Z Bogiem!

Urszula
Gość
Urszula

Dziękuję za wszystkie świadectwa o pokonaniu kryzysu w małżeństwie. Ja też przeżywam kryzys i zastanawiam się czy nie zacząć odmawiać za męża.Tylko nie wiem jak sformułować intencję czy o nawrócenie męża, czy o miłość w małrzeństwie czy o szczerość i prawdę ze strony męża…
Pozdrawia
Ula

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką