Krzysztof: Trzecia nowenna

Zgodnie z obietnicą składam swiadectwo NMP z mojej trzeciej Nowenny Pompejańskiej. To juz moja trzecia NP podczas której otrzymałem wiele łask.Najważniejszą dla mnie łaską otrzymaną, to w mojej sytuacji życiowej i rodzinnej to łaska spokoju ducha i radości wewnętrznej i bezgranicznej ufności Bogu i NMP. Dziękuję Ci Matko za wszystkie łaski. Prowadz mnie. Moje zycie w Twoich rękach.
Read More

Monika: Wymodlona praca w zawodzie

O Nowennie Pompejańskiej opowiedziałam mi Mama, która sama ją odmawiała. Dziękuje jej za to. Pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać razem z Mamą w intencji dostania pracy w zawodzie. Jak wiadomo zaraz po studiach trudno jest dostać dobrą pracę w zawodzie. Jednak Matka Boża pomogła mi i w przedostatni...
Read More

Inna: Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam

Pierwszy raz odmówiłam Nowenne do Matki Bożej w intencji zdanego egzaminu. Egzamin był bardzo trudny specjalizacja lekarska, test trudny. Chciałam tylko zdać 3 miesiące ciężkiej nauki codziennie. Dzięki Matce Bożej i nowennie do Niej oraz dzięki modlitwie wielu ludzi zdałam test i dostałam 4,5. Takiego wyniku nawet sobie nie wyobrażałam. Jeszcze czeka mnie część ustna, ale wieżę że Maryja jest ze mną. Dziękuję Matce Bożej za wszystko za każdy dzień nauki i wsparcie i za tak dobry wynik.
Read More

Tomasz: Serduszko Antosia

W połowie lipca padła diagnoza o nie prawidłowej pracy serca naszego syna Antosia 6 lat. 15 sierpnia w święto Matki Bożej zaczynam nowennę do Mateczki Bożej Pompejańskiej w intencji cofnięcia wady. Udaje mi się skończyć nowennę z powodzeniem.
Read More

Szymon: Odmawiam 7 i 8 nowennę

juz odmowilem 6 i z kazdej otrzymalem ogromne laski. zaczalem 7 miesiac temu a tydzien temu sie dowiedzialem ze Tato ma zlosliwego raka jelita wiec od razu kleknalem do 8. Ta modlitwe powinien kazdy znac bo czyni ogromne cuda.
Read More

Elżbieta: Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam

Treść świadectwa: Szczęść Boże, chciałam podzielić się swoim kolejnym świadectwem…. miałam bardzo trudną sytuację w małżeństwie, wszystko się zawaliło po roku od ślubu, dokładnie w rocznicę ślubu. Mąż wyprowadził się i nie chciał ze mną rozmawiać. Wręcz myślał o rozwodzie. Wzięłam do ręki różaniec i z wiarą odmawiałam nowennę pompejańską. Działy się bolesne rzeczy, lecz ja dalej z wiarą się modliłam.

Po skończonej nowennie mąż niespodziewanie powrócił do domu. Czułam, że potrzebna jest kolejna intencja do wymodlenia. Zaczęłam drugą nowennę, znowu popłynęły łaski i ogromne zmiany na lepsze. Dzisiaj cieszymy się sobą, a nasze małżeństwo odradza się na nowo.
Królowo Różańca Świętego z Pompejów DZIĘKUJĘ !

Twoja czcicielka

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Urszulajuanita1310jp@gmail.comAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

piękne świadectwo i trzymam kciuki za was żeby było tylko lepiej. Ja jestem w długoletnim związku małżeńskim i obecnie w separacji. Mąż też wspomina o rozwodzie i chociaż pierwsza nowenna nie została wysłuchana to dziś zaczynam kolejną, z większą wiarą i nadzieją i z coraz większą miłością do mojego męża.

juanita1310jp@gmail.com
Gość
juanita1310jp@gmail.com

Elżbieto. Piękne świadectwo, szukam takim od dawna bo sama borykam się z kryzysem w małżeństwie.Niestety na razie nic nie zapowiada powrotu męża (mimo piątej już nowenny) ale wierzę , że kiedyś też będę mogła napisać takie świadectwo. Wiem, co to ataki szatana i też doświadczam bolesnych doznań, ale równie mocno odczuwam obecność Maryi i Jezusa .
Nigdy sie nie poddam ! krzyczę, gdy tylko nachodzą mnie złe myśli.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego . Z Bogiem!

Urszula
Gość
Urszula

Dziękuję za wszystkie świadectwa o pokonaniu kryzysu w małżeństwie. Ja też przeżywam kryzys i zastanawiam się czy nie zacząć odmawiać za męża.Tylko nie wiem jak sformułować intencję czy o nawrócenie męża, czy o miłość w małrzeństwie czy o szczerość i prawdę ze strony męża…
Pozdrawia
Ula