Aneta: „…gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża…”

Szczęść Boże Nowennę Pompejańską zmawiam ponad 2 lata bez przerwy i pragnę podzielić się na tej stronie kolejnymi już swiadectwami ogromnej skuteczności tej modlitwy. Otóż u Synka zaraz po narodzeniu zdiagnozowano wadę wrodzoną układu moczowego - spodziectwo prąciowe. Wadę tą koryguje się jedynie operacyjnie. Postanowiłam zawierzyć to Matce Bożej z Pompejów i modliłam się o cudowne uzdrowienie Synka. W intencji tej modlila się również Moja Mama.
Przeczytaj całość

Anonim: Wysłuchany za każdym razem

Ciekawe rzeczy zaczynają się dziać po tej nowennie. Właściwie za każdym razem. Kiedyś składałem papiery na camp counsellor - program w którym pracuje się z Amerykańskimi dzieciakami ale trudno się na niego dostać. Tylko kilka lub kilkanaście osób rocznie wyjeżdża z Polski na ten program.
Przeczytaj całość

Anka: moje świadectwo

Moja pierwsza NP odmawiana była w intencji znalezienia pracy przez męża, w 9 dniu jej odmawiania został zaproszony na pierwszą rozmowę w sprawie pracy, potem były jeszcze 2 rozmowy, aż w końcu znalazł pracę, co prawda cały proces nie odbył się tak cukierkowo i praca również nie jest najłatwiejsza ale...
Przeczytaj całość

Teresa: nie jestem sama bo Matka Boża jest ze mną

Witam wszystkich i z góry dziękuje za wasze piękne świadectwa, moje na tej stronie jest kolejne które składam moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale pewno czekają na swój czas. Kochani 2-lata temu na mojej drodze pojawił się pewien mężczyzna jednak los nie połączył nas od tego czasu go nie...
Przeczytaj całość

Monika: Wielkie i małe cuda

Szczęść Boże ! Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. Obiecałam sobie ze gdy zakończę Nowenne to na pewno je napisze i pisze. Zacznę od tego ze tak naprawdę na Nowenne Pompejańska trafiłam przypadkowo będąc u znajomej gdy w moim życiu działo się źle. Powiedziała bym sobie obejrzała świadectwo pewnej kobiety na YT wiec postanowiłam ze obejrzę. Po obejrzeniu tego świadectwa coś mnie ruszyło i stwierdziłam ze muszę spróbować chociaż. I spróbowałam. Dużo czytałam świadectw bardzo rożnych które również mnie motywowały do tego by spróbować i spróbowałam. Zaczęło się u mnie w sumie od rozstania z chłopakiem.. pogubił się i stwierdził ze nie chce mnie ranić to nie ma sensu itd..
Przeczytaj całość

Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem

Obiecałam Matce Najświętrzej że wszędzie głosić będę jak dobrotliwie obeszła się ze mną. Moje świadectwo. Modliłam się o pogodzenie z synem, który miał do mnie niesłuszne pretensje i odwrócił się o demnie całkowicie, przez co nie miałam kontaktu z wnuczkami a mam ich 3 . Strasznie byłam zrospaczona z tego powodu. Moja bratowa poleciła mi Nowenne Pompejańską nie do odparcia. zaczełam się modlić z wielką wiarą ze zostanę wysłuchana, Było mi trudno bo to 3 rózance, myślałam nie dam rady ale podjełam się i modliłam gorąco. Pod koniec części błagalnej syn przysłał mi esemesa KOCHANA MATULU BARDZO CIĘ KOCHAM co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem , ponieważ nigdy tak do mnie nie mówił .Nasze relacje znów są bardzo dobre mogę widywać wnuki cieszyć sie nimi , a one cieszą się na mój widok. Wierzę ze to wszystko dzięki Matce Najświętszej dziękuje ci matko . Obecnie odmawiam 2 NP za moje zdrowie i wierzę ze Matka Boża na tyle mnie uzdrowi żebym mogła pracować . Modlcie się z wiarą bo warto Matka Najświętsza nikogo nie pozostawia bez pomocy . Chciałam dodać że wszystkie moje sprawy same się rozwiązują dzięki łąsce Bozej . Zawsze Twoja Wola Panie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

To wspaniale ,bo wlasnie syn odwrocil sie odemni a ja wlasnie konczylam za niego NP. 6 stycznia i nie mamy kontaktu od 2 stycznia . Znosze to z pokora on musi sobie przemyslec to co zrobil a ja sie za niego modle .

magda
Gość

Mnie Matka Boska zostawila bez pomocy i wzgardziła modlitwami.

Gosia
Gość

Cierpliwości modlitwa to nie koncert życzeń wszystko w swoim czasie.

Ksena
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!