Ilona: Wymodlony narzeczony

Witam, od 3 lat odmawiam różaniec każdego dnia. Nie wiem dlaczego ale nie miałam nigdy szczęścia w miłości, byłam notorycznie zostawiana, płakałam i cierpiałam w każdym związku. Od 3 lat zaczęłam się modlić o męża. Póki co nie wymodliłam go jeszcze lecz poznałam kandydata na męża, tak 3 lata temu. Pierwszy raz w życiu odnalazłam spokój w sercu, nie jestem już nerwowa i płaczliwa jak kiedyś. Zawsze ja byłam w związku tą osobą, która zabiegała bardziej.
Read More

Magdalena: Moje małe cuda

Witam Wszystkich! Mam 26 lat, swoją drogę z Nowenną Pompejańską zaczęłam w marcu tego roku, chociaż muszę powiedzieć, że ta modlitwa "chodziła za mną" od dłuższego czasu, a poznałam ją przez Facebooka. Przeczytaj Magdalena: Moje małe cuda
Read More

Piotr: kryzys małżeński

Na początku były łzy każde słowo gdy się zwracałem do Mateńki wywoływało strumienie łez. Łzy żalu błagania i ogromnej ufności ze moje prośby Matka wysłucha. Rozpadało mi się małżeństwo… Zanikły wszystkie uczucia byłem gotów na separacje i rozwód. Przeczytaj Piotr: kryzys małżeński
Read More

Anna: Modlitwa Nowenną Pompejańską o pracę

Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla córki na początku było trochę ta trudno ale po paru dniach ta modlitwa stała się dla mnie przyjemnością byłam bardzo szczęśliwa,
Read More

XYZ: Nowenna jest ratunkiem dla miłości

Mam 15 lat. O nowennie dowiedziałam się na spotkaniu w kościele i to jakoś ponad rok temu, jednym uchem wleciało drugim wyleciało. Byłam w związku od dłuższego czasu, mega szczęśliwa. Po roku zaczęło się psuć, wkoncu doszło do zerwania. Na początku super, jestem wolna i inne określenia ale mimo wszystko i tak czegoś mi brakowało. Po kilku tygodniach zaczął się koszmar. Zaczęłam cierpieć z braku tej osoby i pragnęłam tylko tego by do niego wrócić. I tak pewnego wieczoru pomyślałam że zawalczę, że nawet jeśli się nie uda to próbowałam.
Read More

Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem

Obiecałam Matce Najświętrzej że wszędzie głosić będę jak dobrotliwie obeszła się ze mną. Moje świadectwo. Modliłam się o pogodzenie z synem, który miał do mnie niesłuszne pretensje i odwrócił się o demnie całkowicie, przez co nie miałam kontaktu z wnuczkami a mam ich 3 . Strasznie byłam zrospaczona z tego powodu. Moja bratowa poleciła mi Nowenne Pompejańską nie do odparcia. zaczełam się modlić z wielką wiarą ze zostanę wysłuchana, Było mi trudno bo to 3 rózance, myślałam nie dam rady ale podjełam się i modliłam gorąco. Pod koniec części błagalnej syn przysłał mi esemesa KOCHANA MATULU BARDZO CIĘ KOCHAM co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem , ponieważ nigdy tak do mnie nie mówił .Nasze relacje znów są bardzo dobre mogę widywać wnuki cieszyć sie nimi , a one cieszą się na mój widok. Wierzę ze to wszystko dzięki Matce Najświętszej dziękuje ci matko . Obecnie odmawiam 2 NP za moje zdrowie i wierzę ze Matka Boża na tyle mnie uzdrowi żebym mogła pracować . Modlcie się z wiarą bo warto Matka Najświętsza nikogo nie pozostawia bez pomocy . Chciałam dodać że wszystkie moje sprawy same się rozwiązują dzięki łąsce Bozej . Zawsze Twoja Wola Panie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ela: Modliłam się o pogodzenie z synem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

To wspaniale ,bo wlasnie syn odwrocil sie odemni a ja wlasnie konczylam za niego NP. 6 stycznia i nie mamy kontaktu od 2 stycznia . Znosze to z pokora on musi sobie przemyslec to co zrobil a ja sie za niego modle .

magda
Gość

Mnie Matka Boska zostawila bez pomocy i wzgardziła modlitwami.

Gosia
Gość

Cierpliwości modlitwa to nie koncert życzeń wszystko w swoim czasie.

Ksena
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!