Przemek: Z nadzieją patrzymy w przyszłość

Nowennę zacząłem odmawiać gdy moja chora żona trafiła do szpitala. Pamiętam, że tydzień, który przeżyłem zanim tam trafiła, wydawał mi się całym rokiem a następne nie były lepsze. Nie było łatwo. Nigdy nie byłem osobą specjalnie religijną. Boga odkładałem na później. O Nowennie przeczytałem w Internecie gdy zaczęło brakować nadziei, zwróciłem głównie uwagę na świadectwa jej skuteczności.
Read More

MMP: Potrzebne łaski dla siostry

Szczęść Boże . Pragnę złożyć krótkie świadectwo z odmawiania NP . Modliłem się tym razem o potrzebne łaski dla siostry która jest obecnie w ciąży jak i dla jej męża . Nowennę pompejańską zakończyłem 30.11.2017 r . Pragnę podziękować Królowej Różańca za to że wytrwałem w tej modlitwie , za wszystkie otrzymane łaski . Dzięki NP dalej trwam w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego .
Read More

Bernadetta: Podałam dłoń Jezusowi

Dziękuję ci Maryjo za dar zdrowia i Błogosławieństwa Bożego
Read More

Asiula: Modlitwa o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy Marii

Były to ciężkie chwile, mama przeszła szereg badań w różnych miastach. Od razu rozpoczęłam nowennę pompejańską, którą w dalszym ciągu odmawia też moja mama, siostra i tata.
Read More

Ewa: Uzdrowienie z lęku

Nie potrafiłam nad tym zapanować, niestety. Z czasem straciłam radość i chęć życia. W końcu postanowiłam zawierzyć wszystko Maryi i odmówić nowennę pompejańską.
Read More

Dorota: Niewysłuchana prośba, otrzymane inne łaski

Jest to moje pierwsze świadectwo. Pierwszą Nowennę odmawiałam na początku grudnia 2015 w intencji powrotu do mnie mężczyzny, który był bardzo ważny, rozstaliśmy się, bo on musiał wyjechać, tam poznał kogoś innego, ale jak mówił cały czas chciał abym była w jego życiu. W dniu, w którym zerwałam z nim kontakt przerwałam też moją pierwszą Nowennę. Żałowałam, że tak skończyła się ta znajomość, nie umiałam być obojętna na to jak mnie krzywdzi, cały czas płakałam. Zaczęłam się modlić do św. Rity i św. Judy Tadeusza, aby pomogli mi o nim zapomnieć, albo żebysmy odnowili kontakt i było jak kiedyś. 23 grudnia zaczęłam odmawiać moją drugą Nowennę w intencji poznania mężczyzny z którym mogłabym stworzyć rodzinę.

Odezwał się do mnie wysłał mi piękne życzenia świąteczno-noworoczne. Znów złapałam doła, jeszcze bardziej żałowałam zerwanego kontaktu, ale poczułam potrzebę odmawiania Nowenny. Pierwszą tajemnicę odmawiałam bardzo płacząc, przy trzeciej tajemnicy byłam spokojna, jakby ktoś mnie otulił płaszczem opieki to było niesamowite.
Moja modlitwa nie zawsze była idealna, jednak Matka Boża pomogła mi zerwać z nałogami, które towarzyszyły mi przez lata. Bardzo zbliżyłam się do Boga. Intencja nie została wysłuchana, widocznie jeszcze nie czas na to. Jestem jeszcze młoda mam 20 lat, ale boję się, że zawsze będę sama. Tamten mężczyzna był pierwszym moim chłopakiem, muszę zaznaczyć, że nie przespałam się z nim, uważam, że Pan Bóg mnie przed tym chronił bo wiedział, że to nie facet dla mnie.
Czytanie Waszych świadectw pomogło mi wytrwać w modlitwie przez 54 dni,za co jestem Wam bardzo wdzięczna. Teraz nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej, jednak na pewno do niej powrócę bo ma niesamowitą moc. 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ZolzaAsiaMariannnKaleb Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Rozetko
Gość
Rozetko

Błąd. Twoja prośba została wysłuchana. Czego wy ludzie nie rozumiecie? Z nieba ma Ci facet spaść dosłownie i stanąć przed Tobą? To jest proces który musi potrwać. Już dziękuj Matce Bożej bo OTRZYMAŁAŚ o co prosiłaś ale również musisz być na to gotowa wewnętrznie!!! Żałosne jest to że gdy nie otrzymujemy natychmiast tego czego wręcz ŻĄDAMY od Boga zaraz odwracamy się od Niego. A czy masz świadomość jak wiele czynników w Twoim życiu Bóg musi teraz „zgrać” w całość aby móc Cię obdarować tym czego pragniesz??? I to właśnie się dzieje. Właśnie w tym momencie Bóg pracuje nad Tobą i… Czytaj więcej »

Ilona
Gość
Ilona

Też jestem w trakcie odmawiania nowenny z powodu mojego chłopaka, który zerwał kontakt ze mną bez wyjaśnienia. Nie odzywał się pierwszy tylko ja w końcu nie chciałam sie narzucać i tak to sie skończyło bez wyjaśnienia, co teraz nie daje mi spokoju. Jesteś młoda jeszcze znajdziesz dobrego męża, na pewno. 🙂

Lucyna
Gość

Nie podejmujcie młode kobiety współżycia przedmałżeńskiego ,zobaczycie,że warto i wasze małżeństwa będą szczęśliwe.

nnn
Gość
nnn

O ile to małżeństwo kiedykolwiek nastanie 🙂 Niektórym i to nie jest pisane 🙂

Ilona
Gość
Ilona

Nie spałam ze swoim chłopakiem i może dlatego tak to sie skończyło. Większość facetów oczekuje „dowodu” uczucia

Maria
Gość
Maria

Gdybyś się z nim przespała, również tak by to się skończyło. Może troszkę później, a Ty miałabyś tylko wyrzuty sumienia. Jeśli przez brak seksu odszedł, tzn. że nie kochał Cię i już.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Doroto, otrzyj łzy…Z doświadczenia starszej koleżanki napiszę Ci, że nie warto płakać za żadnym mężczyzną a szczególnie już za takim, który chciałby mieć dziewczynę w każdym porcie. Chciał, żebyś była w jego życiu ale jako kto? Opcja zapasowa, gdy nie wyjdzie z koleją dziewczyną? Zastanów się jak czułabyś się w takim układzie, jak czułaby się ta druga dziewczyna…Dziękuj Bogu, że pomiędzy Wami do niczego poważniejszego nie doszło…Wtedy dopiero czułabyś się poraniona.

Kaleb
Gość
Kaleb
Kaleb
Gość
Kaleb

Do Doroty i nie tylko

Prawo pierwszych polaczen

Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną czystą miłość można pomóc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Asia
Gość
Asia

Dziękuję za to świadectwo 🙂

Zolza
Gość
Zolza

Moja droga, kiedyś też byłam w podobnej sytuacji. Gdy byłam mniej więcej w Twoim wieku okazało się, że mój ówczesny chłopak mnie zdradza. Powiedział mi, że to dlatego, że nie dałam mu dowodu miłości i nie chciałam z nim uprawiać sexu. Otrząśnięcie się z tego zajęło mi kilka lat. Gdy poznałam kolejnego mężczyznę, który wydawał mi się być moim przyszłym mężem tak bardzo bałam się go stracić, że zaczęłam z nim żyć jak z mężem, tylko bez ślubu. Po 12 latach okazało się, że on też mnie zdradzał. Nie chciałabym, żebyś Ty albo jakakolwiek inna kobieta popełniła mój błąd i… Czytaj więcej »