Dorota: Niewysłuchana prośba, otrzymane inne łaski

Jest to moje pierwsze świadectwo. Pierwszą Nowennę odmawiałam na początku grudnia 2015 w intencji powrotu do mnie mężczyzny, który był bardzo ważny, rozstaliśmy się, bo on musiał wyjechać, tam poznał kogoś innego, ale jak mówił cały czas chciał abym była w jego życiu. W dniu, w którym zerwałam z nim kontakt przerwałam też moją pierwszą Nowennę. Żałowałam, że tak skończyła się ta znajomość, nie umiałam być obojętna na to jak mnie krzywdzi, cały czas płakałam. Zaczęłam się modlić do św. Rity i św. Judy Tadeusza, aby pomogli mi o nim zapomnieć, albo żebysmy odnowili kontakt i było jak kiedyś. 23 grudnia zaczęłam odmawiać moją drugą Nowennę w intencji poznania mężczyzny z którym mogłabym stworzyć rodzinę.

Odezwał się do mnie wysłał mi piękne życzenia świąteczno-noworoczne. Znów złapałam doła, jeszcze bardziej żałowałam zerwanego kontaktu, ale poczułam potrzebę odmawiania Nowenny. Pierwszą tajemnicę odmawiałam bardzo płacząc, przy trzeciej tajemnicy byłam spokojna, jakby ktoś mnie otulił płaszczem opieki to było niesamowite.
Moja modlitwa nie zawsze była idealna, jednak Matka Boża pomogła mi zerwać z nałogami, które towarzyszyły mi przez lata. Bardzo zbliżyłam się do Boga. Intencja nie została wysłuchana, widocznie jeszcze nie czas na to. Jestem jeszcze młoda mam 20 lat, ale boję się, że zawsze będę sama. Tamten mężczyzna był pierwszym moim chłopakiem, muszę zaznaczyć, że nie przespałam się z nim, uważam, że Pan Bóg mnie przed tym chronił bo wiedział, że to nie facet dla mnie.
Czytanie Waszych świadectw pomogło mi wytrwać w modlitwie przez 54 dni,za co jestem Wam bardzo wdzięczna. Teraz nie odmawiam Nowenny Pompejańskiej, jednak na pewno do niej powrócę bo ma niesamowitą moc. 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Dorota: Niewysłuchana prośba, otrzymane inne łaski"

Powiadom o
avatar
Rozetko
Gość
Rozetko
Błąd. Twoja prośba została wysłuchana. Czego wy ludzie nie rozumiecie? Z nieba ma Ci facet spaść dosłownie i stanąć przed Tobą? To jest proces który musi potrwać. Już dziękuj Matce Bożej bo OTRZYMAŁAŚ o co prosiłaś ale również musisz być na to gotowa wewnętrznie!!! Żałosne jest to że gdy nie otrzymujemy natychmiast tego czego wręcz ŻĄDAMY od Boga zaraz odwracamy się od Niego. A czy masz świadomość jak wiele czynników w Twoim życiu Bóg musi teraz „zgrać” w całość aby móc Cię obdarować tym czego pragniesz??? I to właśnie się dzieje. Właśnie w tym momencie Bóg pracuje nad Tobą i… Czytaj więcej »
Ilona
Gość

Też jestem w trakcie odmawiania nowenny z powodu mojego chłopaka, który zerwał kontakt ze mną bez wyjaśnienia. Nie odzywał się pierwszy tylko ja w końcu nie chciałam sie narzucać i tak to sie skończyło bez wyjaśnienia, co teraz nie daje mi spokoju. Jesteś młoda jeszcze znajdziesz dobrego męża, na pewno. 🙂

Lucyna
Gość

Nie podejmujcie młode kobiety współżycia przedmałżeńskiego ,zobaczycie,że warto i wasze małżeństwa będą szczęśliwe.

nnn
Gość

O ile to małżeństwo kiedykolwiek nastanie 🙂 Niektórym i to nie jest pisane 🙂

Ilona
Gość

Nie spałam ze swoim chłopakiem i może dlatego tak to sie skończyło. Większość facetów oczekuje „dowodu” uczucia

Maria
Gość

Gdybyś się z nim przespała, również tak by to się skończyło. Może troszkę później, a Ty miałabyś tylko wyrzuty sumienia. Jeśli przez brak seksu odszedł, tzn. że nie kochał Cię i już.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Doroto, otrzyj łzy…Z doświadczenia starszej koleżanki napiszę Ci, że nie warto płakać za żadnym mężczyzną a szczególnie już za takim, który chciałby mieć dziewczynę w każdym porcie. Chciał, żebyś była w jego życiu ale jako kto? Opcja zapasowa, gdy nie wyjdzie z koleją dziewczyną? Zastanów się jak czułabyś się w takim układzie, jak czułaby się ta druga dziewczyna…Dziękuj Bogu, że pomiędzy Wami do niczego poważniejszego nie doszło…Wtedy dopiero czułabyś się poraniona.

Kaleb
Gość
Kaleb
Gość

Do Doroty i nie tylko

Prawo pierwszych polaczen

Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną czystą miłość można pomóc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

Asia
Gość

Dziękuję za to świadectwo 🙂

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij