Beata: Wierzę w cuda.

Z nowenną pompejańską zetknęłam się dwa lata temu, przypadkiem przeglądając strony internetowe. Wtedy też zaczęłam ją odmawiać. Miałam mnóstwo intencji, w dwóch intencjach odmawiałam jedną nowennę.
Przeczytaj całość

Beata: Z Matką Boską jest tak łatwo !

Teraz rozumie te słowa ,nowenna jest zawsze ze mną i jestem pewna że całe moje życie będę o niej mówić i dziękować Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam
Przeczytaj całość

Sandra: Calym sercem ! Kocham te nowenne, gdy przychodzi czas zakonczenia, to pytam sie Pana Jezusa, Maryi o intencje do kolejnej !

Oh, chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mojej nowenny :) pan Bog sprawil, ze pokochalam Go w Maryi, kochanej Matce Bozej i jej pompejanskim rozancu :)
Przeczytaj całość

Anna: uratowana kariera zawodowa

Szczesc Boze, moje swiadectwo bedzie dotyczyc problemow ze znalezieniem i utrzymaniu sie w pracy. Jestem osoba raczej wyksztalcona, mam wyksztalcenie pielegniarskie, jak rowniez dwa inne fakultety.
Przeczytaj całość

Michał: Wybrałem życie z Jezusem

Witam serdecznie, jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Chciałbym złożyć świadectwo o dobroci Boga i Najświętszej Maryi Panny, za której wstawiennictwem otrzymałem wiele łask. Mam ponad 30 lat, kilka lat temu odeszła ode mnie żona z dzieckiem (z powodu tego jaki byłem). Moja droga do Boga rozpoczęła się około 3 lat temu. To wtedy Pan zaczął podnosić mnie z bagna moich grzechów.
Przeczytaj całość

Dominik: Szatan zawsze kusił,zeby nie pisac

Nazywam sie Dominik. Od kwietnia 2015 roku odmówiłem 3 nowenny. Nowenna ta zmienila moje życie,nie zawsze dostawalem to o co sie modliłem,jednak otrzymywałem ogrom innych łask! Teraz odmawiam 4 nowennę,wiem że Ona też przyniesie ogromne łaski. Pisze tu pierwszy raz,bo jakoś szatan zawsze kusił,zeby nie pisac,ale dzisiaj to robie. Pragnę podziekować Matce Bożej za otrzymane łaski,i zachęcam Was wszystkich,odmawiajcie codziennie różaniec! Matko Boża módl sie za Nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dominik: Szatan zawsze kusił,zeby nie pisac"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!