Amanda: Miej ufnośc w Bogu

Być ufnym? To znaczy co? Po prostu mówić Bogu: Nie rozumiem, ale jestem Ciebie pewien.
Read More

Marek: Powrót do wiary

Najlepiej zacząć od początku. Jestem osobą po rozwodzie. Przez wiele lat nie uczestniczyłem w życiu Kościoła w żadnych stopniu. Moje małżeństwo okazało się przysłowiową katastrofą. Oczekując na rozwód poznałem osobę z którą spotykałem się niedługi czas bo niestety tylko ponad 2 miesiące. Dzieliła nas duża różnica wieku. Pomimo tego E. dała mi przez ten krótki czas tyle ile nie otrzymałem przez kilka lat trwania mojego małżeństwa. Był to dla mnie wspaniały czas bo byłem w końcu szczęśliwy. E. jest osobą wierzącą. To ona nakierowała mnie na tę właściwą drogę.
Read More

K: Wysłuchany szybciej niż myślałem

W bezsilności sięgnąłem po różaniec, modląc się by wszystko wróciło do normy, każda moja relacja się uporządkowała.
Read More

Marta: uratowane małżeństwo

Nie jest łatwo ale staramy się teraz modlę się o jego nawrócenie.dodam że to prawdziwy cud że tak szybko wrócił bo mówił okropne rzeczy i niechcial z nami być. Jeszcze raz dziękuję ci Matko Boska za wszystko co dzieje się w moim życiu dzięki tobie.
Read More

Maria Teresa: Różaniec Pompejański to jest ostatnia deska ratunku!

Mam serce duchowe, miłosierdzie Boże jest przy mnie zawsze, a Maryja od czasu dzieciństwa moją Matką zawsze była. Mimo to, życie moje pełne udręk i kłopotów, chorób,a najczęściej nie moich.
Read More

Doli: DZIĘKUJĘ ZA MOJE NOWE ŻYCIE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.O NP. Dowiedziałam się od mojej klientki, która rok temu bardzo żle wyglądała, a kiedy ją spotkałam była w bardzo dobrej formie. Opowiedziała mi że dzięki nowennie nie musiała mieć operacji serca,bo choroba się cofnęła i ja to naprawdę widziałam że to jest inna osoba.Ale wtedy jeszcze nic z tą wiedzą nie zrobiłam. Dopiero jak przypadkiem( albo i nie) może Maryja mnie tam pokierowała na stronę egzorcysty Piotra Glasa( nigdy nie oglądałam takich stron bo się boję słuchać o tym że szatan to nie fikcja ale istnieje i chce nas pożreć naprawdę )

Rozpoczęłam NP. od razu w tym samym dniu. Wiedziałam ,że jak mam coś zacząć zmieniać to muszę zacząć od siebie. Nowennę odmówiłam o swoje uzdrowienie duszy i ciała.Był to trudny czas w moim życiu mało spałam przemyślałam moje życie i wiem że po ludzku nikt by mi nie wybaczył tego wszystkiego co żle zdobiłam dzięki swojej wolnej woli i bez Pana Boga.Nasza ukochana Mateńka doprowadziła mnie do spowiedzi ,którą na drugi dzień poszłam jeszcze poprawić ,od tego czasu chodzę codziennie do kościoła i prawie zawsze płyną mi łzy wdzięczności ,szczęścia i przepraszania za swoje winy.Podjęłam decyzje że nie pracujemy w niedzielę (ten fakt nie dawał mi spokoju od bardzo dawna)
Ale to do końca mi się nie udało ponieważ jedna z moich pracownic przyszła i zadeklarowała się że ona będzie pracowała we wszystkie niedziele, jest mi z tym nie do końca dobrze ,ale ksiądz wytłumaczył mi
Że ja jej nie zmuszam ,a jest to jej wola więc nie jest to mój grzech Jestem spokojniejsza,nie przejmuję się wszystkim to że interesy idą słabo też mnie nie załamuje po prostu ufam że tak jest dobrze, oprócz nowenny odmawiam dużo innych modlitw ciągle coś nowego dzieje się w moim życiu, na okoliczność czego szukam modlitw aby wspomóc innych.W tej chwili jestem w trakcie odmawiania mojej 3 NP.
Druga nie wiem na ile się spełniła ponieważ odmawiałam ją za swojego teścia, który miał bardzo ciężkie doświadczenia życiowe od najmłodszych lat ,a jest dobrym człowiekiem ,cudownie wychował z moją kochaną teściową która już nie żyje 10 dzieci w tym mojego ukochanego męża. Teść mieszka daleko dlatego nie wiem co zmieniło się w jego życiu.Odmawiajcie NP. proście a zgodnie z wolą Naszego Ojca otrzymacie to czego Wam najbardziej potrzeba,aby wzrastać .Z PANEM BOGIEM!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!