Dlaczego wszystko się wali?, czyli zapraszam Cię na audycję w Radiu Różaniec!

Napisała Magda:

Dlaczego tak się dzieje, że jest lepiej a potem wszystko się wali? W wielu świadectwach o tym jest…

Porozmawiamy o tym DZISIAJ w Radiu Różaniec! A także o innych częstych problemach w codziennej modlitwie różańcowej. Będzie możliwość zadzwonienia, zadania pytania.

Dołącz! Sobota, 5 marca, godz. 15!

Jak słuchać? Zobacz tutaj.

Zapraszam! Marek Woś

2 myśli na temat „Dlaczego wszystko się wali?, czyli zapraszam Cię na audycję w Radiu Różaniec!

 1. Panie Marku, bardzo Panu dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Jest mi bardzo miło i dziękuję Matce Bożej, że wśród tylu komentarzy zwrócił Pan uwagę na moją krótką wypowiedź. Poprzez Pana audycję uzyskałam odpowiedź na pytanie, które od dłuższego czasu siedziało mi głowie. Potwierdził Pan moje przemyślenia za co bardzo dziękuję.

  Wczoraj w moje ręce wpadła pewna książka, której fragmenty chciałabym tu zacytować:

  „Jednym z największych kłamstw diabła jest doprowadzenie Ludu Bożego do przekonania, że jego modlitwy nie są ważne.”

  „Nie poddawaj się, gdy stoisz przed Panem, wstawiając się za zagubionymi! We właściwym czasie zostaną ocaleni! Twoje modlitwy naprawdę mają ogromne znaczenie!”

  Tak więc módlmy się i trwajmy w modlitwie. Trwajmy pomimo przeszkód, gdyż ” Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię Moje, tam jestem pośród nich.” (Mt 18, 20).

  Przywołał Pan statystyki odnośnie ilości świadectw na tej stronie, liczby wejść każdego dnia, tak więc jest nas tu tylu modlących się – wszystko z Panem Bogiem się uda!!

  Choć odmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie (jestem w trakcie odmawiania kolejnej) i żadna moja intencja nie została wysłuchana, i wszystko się wali, bo jest po prostu gorzej niż było, to wierzę, że wszystko będzie dobrze tylko wymaga to czasu. Wiarę mam ogromną, cierpliwość również bo cierpliwości nauczyła mnie Nowenna. Módlmy się z wiarą, uparcie pomimo wielu przeciwności!! – „A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego?” (Łk 18, 7). Módlmy się więc, prośmy, szukajmy, kołaczmy, gdyż „Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu, otworzą.” (Łk, 11, 9-10).

  Niech Bóg ma Pana w swojej opiece bo tworzy Pan w Duchu Świętym PIĘKNE DZIEŁO, którym jest ta strona. Niech Matka Boża czuwa nad wszystkimi uciekającymi się pod Jej obronę.

  Z Panem Bogiem!

 2. Magda dzieki za cytaty to co Marek robi z zona to wielkie dzielo nietylko ta strona Pomodlmy sie za nich nieraz o dalsze ich dziela chocby 1 zdrowaska

A Ty co o tym myślisz? Napisz!