Helena: po śmierci męża co noc miałam bardzo męczące sny z nim w roli głównej

Zostałam wysłuchana O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od córki, której koleżanka dała do poczytania czasopismo Królowa Różańca Świętego.
Read More

Aga: Uwierzmy Naszej Matce

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez 'przypadek' chociaż mówią że u Boga nie ma przypadków.Była to moja pierwsza nowenna, na pewno nie ostatnia.Było mi i jest trudno w życiu,ale wierzę że Maryja czuwa nade mną i moją rodziną, pomimo tego, że łaska o którą prosiłam jeszcze nie spłynęła na moją rodzinę.
Read More

Dominika: Nowenna broniła przed spadaniem w czeluść

Drodzy, moje świadectwo niech będzie otuchą, może kogoś wesprze. Jutro kończę nowennę. Tak, otrzymałam ja i osoba, w której intencji się modlę, ogrom łask.
Read More

Magdalena: Maryja przygarnęła mnie do siebie, gdy najbardziej tego potrzebowałam

Witam serdecznie, mam na imię Magdalena i mam 39 lat. Pragnę podzielić się w Wami moim świadectwem i zachęcić do trwania blisko Boga. Gdy 11 lat temu poznałam przyszłego męża, miałam przekonanie, że jest to wierzący, wspaniały człowiek, byłam bardzo szczęśliwa, bo czułam się tak, jakbym złapałam Pana Boga za nogi. Mówił o sobie, że żyje wiarą i bardzo udzielał się w kościele - robi to nadal. Niestety nie zachowaliśmy czystości przedmałżeńskiej, a cielesność przysłoniła nam dokładne poznawanie siebie. Gdy pytałam narzeczonego o wcześniejsze życie odpowiadał: „Nie masz prawa do mojego życia zanim Cię poznałem”, byłam zakochana, zauroczona człowiekiem na jakiego się kreował, nie zwracałam uwagi na wyraźne sygnały, że coś może być nie tak. Po czterech miesiącach oświadczył się, zamieszkaliśmy razem, a po półtorej roku był ślub.
Read More

Krystyna: podchodzę do modlitwy z wielką radością

Chcę dołączyć swoje skromne zdanie i podzielić się moim świadectwem. Otóż kiedy wcześniej czytałam na tej stronie, świadectwa innych osób nie wierzyłam, że mnie Matka Boża z Pompejów też pomoże, a jednak tak się stało, ubłagałam Ją, pomogła.Przeczytaj Krystyna: podchodzę do modlitwy z wielką radością
Read More

Danuta: Spokój wewnetrzny

Moją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam w czerwcu, o której dowiedziałam się dużo wcześniej od koleżanki. Odmawiałam w intencji dobrego męża, będąc w związku chłopakiem. Drugą NP zaczęłam odmawiać, w intencji aby nasz związek się umocnił, gdyż zaczęło się miedzy nami psuć, oddalał się ode mnie. Trzecią Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji aby mój były chłopak, pokochał mnie i chciał wrócić do mnie, gdyż skończył, ze mną, gdyż nic nie czuje już do mnie. Bardzo go kocham, ciężko jest mi o nim zapomnieć,tym bardziej, że chce utrzymywać ze mną kontakt i mówi, że tęskni za mną, ale nie wie dlaczego, nie umie się we mnie zakochać.

Postanowiłam kolejną czwartą NP odmówić abym, miała dobrego męża, gdzie będzie odwzajemniona miłość i w wierze katolickiej. Teraz zaczęłam piąta NP za dusze w czyścu cierpiące za moich najbliższych zmarłych. Moje intencje jak do tej pory nie zostały wysłuchane, ale uważam, że Matka Boża i Pan Bóg, mają swój cel dla mnie, i ufam bezgranicznie. Otrzymałam za to inne łaski, wcześniej inne lata bardzo często chorowałam, a od czasu odmawiania NP nie choruje. Dostałam dużo spokoju, nadziei , radości od momentu jak się rozstaliśmy z chłopakiem, pewnie bym sobie nie poradziła, gdyż dla mnie to był duży cios, że nie potrafiłam funkcjonować, iść do pracy, nie przespane noce. Teraz staram sobie tak organizować czas abym tyle nie myślała o nim, dalej boli mnie, ale powtarzam sobie muszę dać radę, a z pomocą Twoja Matko Bożo udaje mi się, chociaż nie ma dnia abym nie myślała o nim. Wszystkim polecam Nowennę Pompejańską, naprawdę warto. Szczęść Boże 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Danuta: Spokój wewnetrzny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna
Nie rozumiem, tęskni za Tobą, ale nie umie sie zakochać. Jeszcze o tym nie słyszałam. Poza tym lepiej chyba jak by pokochał, a nie zakochał się, a najpierw zaprzyjaźnił się z Tobą. Może po prostu to jest przyjaźń, a milosc ta prawdziwa przyjdzie z czasem. Dziwne to wszystko, bo byliście z sobą i nagle mu sie odwidziało. Może jest jakiś pogubiony w swoim życiu, albo nie stały w uczuciach, nie pewny. Nagle by mu tak nie przeszło, skoro byliście tyle z sobą. On musi wiedzieć sam czego chce. Lepiej zapytaj go o to, jeśli masz jeszcze siłę do niego. Pozdrawiam… Czytaj więcej »
Boguslaw
Gość
Boguslaw
Magda
Gość

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Jakbym czytała o sobie i moich relacjach z chłopakiem. Pomodlę się za Ciebie bo doskonale wiem co czujesz. Z Panem Bogiem!

Anna
Gość

Nie bój się zaufać Bogu. Módl się dalej, może odejście tamtego chłopaka to właśnie wysłuchanie modlitwy o dobrego męża? Może to będzie ktoś inny? Albo ten chłopak, z którym byłaś, ale czasem potrzeba zawirowań, rozstania, które są bolesne, ale dają później coś o wiele cenniejszego. Pozdrawiam ciepło.

Obrazki z nowenną pompejańską?