Danuta: Spokój wewnetrzny

Moją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam w czerwcu, o której dowiedziałam się dużo wcześniej od koleżanki. Odmawiałam w intencji dobrego męża, będąc w związku chłopakiem. Drugą NP zaczęłam odmawiać, w intencji aby nasz związek się umocnił, gdyż zaczęło się miedzy nami psuć, oddalał się ode mnie. Trzecią Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji aby mój były chłopak, pokochał mnie i chciał wrócić do mnie, gdyż skończył, ze mną, gdyż nic nie czuje już do mnie. Bardzo go kocham, ciężko jest mi o nim zapomnieć,tym bardziej, że chce utrzymywać ze mną kontakt i mówi, że tęskni za mną, ale nie wie dlaczego, nie umie się we mnie zakochać.

Postanowiłam kolejną czwartą NP odmówić abym, miała dobrego męża, gdzie będzie odwzajemniona miłość i w wierze katolickiej. Teraz zaczęłam piąta NP za dusze w czyścu cierpiące za moich najbliższych zmarłych. Moje intencje jak do tej pory nie zostały wysłuchane, ale uważam, że Matka Boża i Pan Bóg, mają swój cel dla mnie, i ufam bezgranicznie. Otrzymałam za to inne łaski, wcześniej inne lata bardzo często chorowałam, a od czasu odmawiania NP nie choruje. Dostałam dużo spokoju, nadziei , radości od momentu jak się rozstaliśmy z chłopakiem, pewnie bym sobie nie poradziła, gdyż dla mnie to był duży cios, że nie potrafiłam funkcjonować, iść do pracy, nie przespane noce. Teraz staram sobie tak organizować czas abym tyle nie myślała o nim, dalej boli mnie, ale powtarzam sobie muszę dać radę, a z pomocą Twoja Matko Bożo udaje mi się, chociaż nie ma dnia abym nie myślała o nim. Wszystkim polecam Nowennę Pompejańską, naprawdę warto. Szczęść Boże 🙂

Święta Rita

Patronka na nasze czasy!

Poznaj życiorys tej "wyjątkowo skutecznej Świętej" i oddaj Jej swoje troski w modlitwie.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnnaMagdaBoguslawMartyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Nie rozumiem, tęskni za Tobą, ale nie umie sie zakochać. Jeszcze o tym nie słyszałam. Poza tym lepiej chyba jak by pokochał, a nie zakochał się, a najpierw zaprzyjaźnił się z Tobą. Może po prostu to jest przyjaźń, a milosc ta prawdziwa przyjdzie z czasem. Dziwne to wszystko, bo byliście z sobą i nagle mu sie odwidziało. Może jest jakiś pogubiony w swoim życiu, albo nie stały w uczuciach, nie pewny. Nagle by mu tak nie przeszło, skoro byliście tyle z sobą. On musi wiedzieć sam czego chce. Lepiej zapytaj go o to, jeśli masz jeszcze siłę do niego. Pozdrawiam… Czytaj więcej »

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Magda
Gość
Magda

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Jakbym czytała o sobie i moich relacjach z chłopakiem. Pomodlę się za Ciebie bo doskonale wiem co czujesz. Z Panem Bogiem!

Anna
Gość
Anna

Nie bój się zaufać Bogu. Módl się dalej, może odejście tamtego chłopaka to właśnie wysłuchanie modlitwy o dobrego męża? Może to będzie ktoś inny? Albo ten chłopak, z którym byłaś, ale czasem potrzeba zawirowań, rozstania, które są bolesne, ale dają później coś o wiele cenniejszego. Pozdrawiam ciepło.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące