Agnieszka: niespodziewane wyjaśnienie sytuacji

Znalazłam się w trudnej sytuacji uczuciowej - zakochałam się w mężczyźnie, z którym nie mogłam być. Pierwszą przeszkodą była nasza relacja w pracy i jego nadrzędna względem mnie pozycja, a drugą przeszkodą był wiek. Mimo, iż różnica wieku nie była jakaś ogromna, to dla mnie mimo wszystko nie do zaakceptowania....
Read More

MILENA: Rozpoczęłam odmawianie nowenny od maja w intencji cudu narodzin dziecka.

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską rozpoczęła się w maju 2015 roku. Wtedy właśnie dowiedziałam się o mocy tej nowenny od koleżanki, która również na własnej skórze przekonała się jak wielką moc ma ta modlitwa do Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Kinga: Pomoc w nauce i spokój w związku

Czuję w każdej sytuacji opiekę Matki Bożej. Tak jak obiecałam ,,wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu które mi wyświadczyłaś...". Poleciłam już tę modlitwę przyjaciółce, której również pomogła, a teraz opowiem o niej mojej Mamie.
Read More

T: Zawierzajmy Maryi całe nasze życie

Odmowilem druga juz w zyciu nowenne pompejska i zostalem wysluchany. Moze nie do konca po mojej mysli ale z perspektywy czasu widze ze Matka Boza rozwiazala moj problem w sposob inny, lepszy niz ja to widzialem.
Read More

Agnieszka: Maryja pokazała moją kobiecość i serce dziecięce

Prosiłam Maryję, aby pokazała mi Prawdę o moim pięknie kobiecego serca i o mojej kobiecości danej od Boga, o której nic nie wiedziałam. Żyłam długo w kłamstwach szatańskich, które zakrywały mi widzenie prawdy jaką jest Bóg w moim życiu i sercu. Maryja na Nowennie Pompejańskiej, dzięki łaskom pokazała mi mój strach...
Read More

Dagmarka: Ocean łask

Właśnie skończyłam kolejną Nowennę Pompejańską i pragnę podzielić się swoim świadectwem. Postanowiłam, że odmówię za swoich braci oraz rodzeństwo Nowennę Pompejańską (jedna Nowenna za każdą osobę), w której powierzę ich opiece Mateńki Niebieskiej. W tym krótkim świadectwie chciałam podziękować za łaskę wytrwałej modlitwy Mamie, ponieważ bez jej pomocy nie wiem, czy bym podołała i udało się 🙂 Wierzę, że zostałam wysłuchana i czuję się spokojna wiedząc, że Najświętsza Panienka czuwa nad nami i poprowadzi naszą rodzinkę do Taty, Jezusa w Trójcy Świętej. Oczywiście sama także otrzymałam mnóstwo łask – taki bonus 🙂 Zakończyłam terapię grupową, terapię psychiatryczną (wreszcie odstawiam leki), znalazłam wspólnotę, spotykam w swoim życiu wielu fantastycznych ludzi.

Częściej uczęszczam na mszę świętą i na adorację Najświętszego Sakramentu, oraz doznaję wewnętrznego poznania błędów i grzechów jakie popełniałam i popełniam z jednoczesną pociechą i pomocą aby je zwalczać, a także pracować nad sobą na Chwałę Pana 🙂 Dzięki Mamie mogę napisać to świadectwo, ponieważ dzięki jej wstawiennictwu oraz opiece udało mi się uniknąć poważnych wypadków drogowych czy stłuczek. To są niektóre dary jakie otrzymałam, ale jest ich jeszcze więcej! Cały ocean łask dla naszej rodziny 🙂 Nie lękajcie się podjąć Nowenny Pompejańskiej, bo na pewno Mama Wam pomorze, a nie ma modlitwy niewysłuchanej 🙂 Bóg nas kocha zawsze i wszędzie, nieważne na jakim etapie życia jesteśmy 🙂 i niech Was błogosławi w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dagmarka: Ocean łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Iza
Gość

Chwała Panu i Matce Bożej! piękne świadectwo:)życzę dużo błogosławieństwa Bożego dla Ciebie i całej rodziny.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!