Olga: Nowennę odmawiałam wtedy, kiedy moje małe dzieciątko spało

Przez ostatnie lata nie otwierała się żadna perspektywa posiadania własnego mieszkania czy domu, a po odmówieniu Nowenny wszystko rozwiązało się nagle.
Read More

Ewelina: i tak się stało!

Przez okres prawie 4 lat szukałam pracy. Straciłam już nadzieję, że mi się uda. Bezowocne rozmowy kwalifikacyjne, brak znajomości i ciągłe informacje, że zawsze był ktoś lepszy, całkowicie mnie zniechęcały. Dostałam od teściowej nowennę pompejańską. Na początku przeraziłam się – 3 różańce dzienne! Kiedy ja to odmówię? Mam dwoje dzieci, cały...
Read More

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy. Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej...
Read More

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była...
Read More

Anna: Podziękowania za otrzymane łaski

Chciałam podziękować naszej Mateczce za łaski, jakie otrzymałam ja oraz osoba, za którą się modliłam. Było ciężko, ale wiedziałam, że to jedyna nadzieja.
Read More

Bożena: Uratowane małżeństwo

Szczęść Boże,
Zbierałam się dłuższą chwilę aby podzielić się moim świadectwem. Jest mi ciężko obrać w słowa to co czuję. Czytałam świadectwa złożone na tej stronie i często płakałam bo i mnie udzielono wiele łask a przede wszystkim moja intencja została wysłuchana. Moj swiat zawalil sie ponad rok temu. Mialo rozpasc sie moje malzenstwo gdyz „cos” zawladnelo moim mezem.

Byly to naprawde straszne chwile, nie bylam zdolna normalnie funkcjonowac. Odmawialam nowenny w intencji mojego meza choc jesli komukolwiek bym opowiedziala o tym co sie dokladnie wtedy dzialo nikt by nie uwierzyl ze tyle nieszczesc moge zniesc, ze cos takiego moze sie wogle przydazyc. W chwili obecnej jestesmy razem choc po ludzku pojmujac bylo to juz niemozliwe. Otrzymalam wielka laske i uwierzcie ze choc nie pisze tutaj szczegolow mojej ciezkiej sytacji stala sie poprostu rzecz niemozliwa. Chce z calego serca podziekowac Matce Bożej za to że mnie wspierala, dawala sile i wiare w to ze moze byc jeszcze dobrze. Kochani proscie Maryje o wstawiennictwo o otuche w ciezkich chwilach a napewno zostaniecie wysluchani. Maryjo kocham Cie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Bożena: Uratowane małżeństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Dodałaś mi otuchy, kochana. Dziękuję i pozdrawiam . Z Bogiem.

Aga
Gość

Takie świadectwa sprawiają, że mam siłę żeby walczyć o moje małżeństwo i że cuda się zdarzają

Teresa A
Gość
Teresa A

Aga ja Ci polecam ksiażkę ks.Amortha „Z Jezusem pokonać złego ducha” .
Są modlitwy które Ci bardzo pomogą w uratowaniu małżeństwa . Jest też w tej ksiazce zamieszczona piękna Nowenna do Najdrozszej Krwi Jezusa , bo od niej trzeba zacząć

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ja też nabrałam siły do walki o moje małżeństwo…. Oby więcej takich świadectw…

Radek
Gość

Pani Tereso czy pani zna może osoby ktore uratowały małżeństwo modlitwami z ksiażki ks Amortha

pati
Gość

Dziękuję. Takie świadectwa dodają sił. Nie poddam się i dalej będę walczyc o swoje małżeństwo. Choć po ludzkuc ostatnio wszystko wokół mnie zniechęca…Jezu ufam Tobie. Matko strzeż mojego małżeństwa!!!

Teresa A
Gość
Teresa A

Radek 2 stycznia świadectwo Agnieszki tu było zlozone , odszukaj , moze ona też wchodzi czasami . Ks.Amort podkresla zaczynać od Nowenny do Krwi Jezusa i wiele innych wskazówek daje . Jest też ksiazka z modlitwami „Uwolnienie z mocy złego ducha” Polecam. Oczywiscie RÓŻANIEC! Modlitwy za najbardziej opuszczone dusze czyśćcowe , czy nawet ,Msze sw. w tej intencji zamówić

Teresa A
Gość
Teresa A

Jeśli jest małżeństwo sakramentalne
https://www.youtube.com/watch?v=K5x0xjnWMgU

Aga
Gość

Ja zamawiam msze św w Pompejach a ostatnio też na Jasnej Górze. Ta msza akurat jeszcze się nie odbyła. Teraz odmawiam nowenne pompejańską w intencji mojego męża o nawrócenie i dziś słyszałam w trakcie jakieś dziwne odgłosy , kasłanie brata ktory twierdzi że wcale nie kasłał i jakoś wyjątkowo trudno odmawia mi się tą nowennę, pierwsza była w intencji uratowania naszego małżeństwa i odmawiałam ją z wielką chęcią a teraz wcale mi się nie chcę.

Marcin
Gość
Marcin

Ja już nie wiem co myśleć kończę 3 Nowennę o nawrócenie żony, bo na uratowanie małżeństwa nie widzę nadziei (dwie poprzednie Nowenny)…żona, im dłużej, tym bardziej przekonana o słuszności swojej decyzji. Do tego chce zabrać mi dzieci.

Teresa A
Gość
Teresa A
Marcin ks.Amorth poleca aby zacząć od Nowenny do Najdroższej Krwi Jezusa-opoka /jest na necie/. Pierwsza ma być w intencji /piszę z książki/ „Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/ , aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem , aby składać Ci dzieki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi.Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ja/go z rąk demona .” To odmów za siebie ,żonę i dzieci .Jedna za 1 osobę . A drugą za nawrócenie żony.Koniecznie w kalendarzu rozpisz sobie 9 dni i sprawdz aby napewno było 9 dni .… Czytaj więcej »
Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Największą siłą jest Jezu Ufam Tobie nie sobie.

Joanna
Gość
Joanna

Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa i której pisze p.Teresa A jest rzeczywiście piękna i taka daje moc kiedy się naprawdę wczujemy w jej odnawianie . Warto . Ja juz id miesiąca odnawiam po 9 dni w trzech intencjach wg o.Amortha i nie poddaje się .

Teresa A
Gość
Teresa A

No prosze juz zaczyna swiatełko sie pokazywać nad serwerem .Tak Joanno trzeba się wczuć w to piękno odmawiania tej niezwykłej Nowenny
Tak…… Pan Jezus Zmartwychwstał !!!

Ania
Gość

Ja odmawiam już egzorcyzm od jakiegoś czasu.Szatan bardzo atakuje.Dzieją się bardzo złe rzeczy wokół.Czasami zastanawiam się czy to ma sens ale nie poddaję się.Zaczełam się również modlić za siebie, a nie tylko za męża.

Teresa A
Gość
Teresa A

Na noc zostawiaj otwarte Pismo Sw. to tak jak lampka od Ojca świeci , tak radzi O.Daniel

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!