Bożena: Uratowane małżeństwo

Szczęść Boże,
Zbierałam się dłuższą chwilę aby podzielić się moim świadectwem. Jest mi ciężko obrać w słowa to co czuję. Czytałam świadectwa złożone na tej stronie i często płakałam bo i mnie udzielono wiele łask a przede wszystkim moja intencja została wysłuchana. Moj swiat zawalil sie ponad rok temu. Mialo rozpasc sie moje malzenstwo gdyz „cos” zawladnelo moim mezem.

Byly to naprawde straszne chwile, nie bylam zdolna normalnie funkcjonowac. Odmawialam nowenny w intencji mojego meza choc jesli komukolwiek bym opowiedziala o tym co sie dokladnie wtedy dzialo nikt by nie uwierzyl ze tyle nieszczesc moge zniesc, ze cos takiego moze sie wogle przydazyc. W chwili obecnej jestesmy razem choc po ludzku pojmujac bylo to juz niemozliwe. Otrzymalam wielka laske i uwierzcie ze choc nie pisze tutaj szczegolow mojej ciezkiej sytacji stala sie poprostu rzecz niemozliwa. Chce z calego serca podziekowac Matce Bożej za to że mnie wspierala, dawala sile i wiare w to ze moze byc jeszcze dobrze. Kochani proscie Maryje o wstawiennictwo o otuche w ciezkich chwilach a napewno zostaniecie wysluchani. Maryjo kocham Cie.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
16 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
AgataAniaJoannaPaweł GerardMarcin Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Dodałaś mi otuchy, kochana. Dziękuję i pozdrawiam . Z Bogiem.

Aga
Gość
Aga

Takie świadectwa sprawiają, że mam siłę żeby walczyć o moje małżeństwo i że cuda się zdarzają

Agata
Gość
Agata

Ja tez walczw o swoje.

Teresa A
Gość
Teresa A

Aga ja Ci polecam ksiażkę ks.Amortha „Z Jezusem pokonać złego ducha” .
Są modlitwy które Ci bardzo pomogą w uratowaniu małżeństwa . Jest też w tej ksiazce zamieszczona piękna Nowenna do Najdrozszej Krwi Jezusa , bo od niej trzeba zacząć

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ja też nabrałam siły do walki o moje małżeństwo…. Oby więcej takich świadectw…

Radek
Gość
Radek

Pani Tereso czy pani zna może osoby ktore uratowały małżeństwo modlitwami z ksiażki ks Amortha

pati
Gość
pati

Dziękuję. Takie świadectwa dodają sił. Nie poddam się i dalej będę walczyc o swoje małżeństwo. Choć po ludzkuc ostatnio wszystko wokół mnie zniechęca…Jezu ufam Tobie. Matko strzeż mojego małżeństwa!!!

Teresa A
Gość
Teresa A

Radek 2 stycznia świadectwo Agnieszki tu było zlozone , odszukaj , moze ona też wchodzi czasami . Ks.Amort podkresla zaczynać od Nowenny do Krwi Jezusa i wiele innych wskazówek daje . Jest też ksiazka z modlitwami „Uwolnienie z mocy złego ducha” Polecam. Oczywiscie RÓŻANIEC! Modlitwy za najbardziej opuszczone dusze czyśćcowe , czy nawet ,Msze sw. w tej intencji zamówić

Teresa A
Gość
Teresa A

Jeśli jest małżeństwo sakramentalne
https://www.youtube.com/watch?v=K5x0xjnWMgU

Aga
Gość
Aga

Ja zamawiam msze św w Pompejach a ostatnio też na Jasnej Górze. Ta msza akurat jeszcze się nie odbyła. Teraz odmawiam nowenne pompejańską w intencji mojego męża o nawrócenie i dziś słyszałam w trakcie jakieś dziwne odgłosy , kasłanie brata ktory twierdzi że wcale nie kasłał i jakoś wyjątkowo trudno odmawia mi się tą nowennę, pierwsza była w intencji uratowania naszego małżeństwa i odmawiałam ją z wielką chęcią a teraz wcale mi się nie chcę.

Marcin
Gość
Marcin

Ja już nie wiem co myśleć kończę 3 Nowennę o nawrócenie żony, bo na uratowanie małżeństwa nie widzę nadziei (dwie poprzednie Nowenny)…żona, im dłużej, tym bardziej przekonana o słuszności swojej decyzji. Do tego chce zabrać mi dzieci.

Teresa A
Gość
Teresa A

Marcin ks.Amorth poleca aby zacząć od Nowenny do Najdroższej Krwi Jezusa-opoka /jest na necie/. Pierwsza ma być w intencji /piszę z książki/ „Udziel mi łaski zbawienia dla /imię osoby/ , aby mogła/mógł zostać ocalony na końcu swej ziemskiej wędrówki i przyjść do Niebieskiego Jeruzalem , aby składać Ci dzieki , aby razem z Tobą głosić chwałę i dziękować Jezusowi.Zlituj się nad nią/nim , wyrwij ja/go z rąk demona .” To odmów za siebie ,żonę i dzieci .Jedna za 1 osobę . A drugą za nawrócenie żony.Koniecznie w kalendarzu rozpisz sobie 9 dni i sprawdz aby napewno było 9 dni .… Czytaj więcej »

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Największą siłą jest Jezu Ufam Tobie nie sobie.

Joanna
Gość
Joanna

Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa i której pisze p.Teresa A jest rzeczywiście piękna i taka daje moc kiedy się naprawdę wczujemy w jej odnawianie . Warto . Ja juz id miesiąca odnawiam po 9 dni w trzech intencjach wg o.Amortha i nie poddaje się .

Teresa A
Gość
Teresa A

No prosze juz zaczyna swiatełko sie pokazywać nad serwerem .Tak Joanno trzeba się wczuć w to piękno odmawiania tej niezwykłej Nowenny
Tak…… Pan Jezus Zmartwychwstał !!!

Ania
Gość
Ania

Ja odmawiam już egzorcyzm od jakiegoś czasu.Szatan bardzo atakuje.Dzieją się bardzo złe rzeczy wokół.Czasami zastanawiam się czy to ma sens ale nie poddaję się.Zaczełam się również modlić za siebie, a nie tylko za męża.

Teresa A
Gość
Teresa A

Na noc zostawiaj otwarte Pismo Sw. to tak jak lampka od Ojca świeci , tak radzi O.Daniel

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?