Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

NP odmówiłam w intencji nawrócenia i wyproszenia u Matki Boskiej łaski powrotu na dobrą drogę życia dla mojego syna. Wydarzyło się wiele złego w jego życiu, ale Nowenna dała mi wielką nadzieję. Wiem, że to Matka Najświętsza wybiera najlepszy czas nawrócenia i spełnienia próśb, więc będę czekać z ufnością i wiarą. Jeszcze nie spełniły się całkiem moje prośby, jednak otrzymał on pewną szansę. Gdy ją wykorzysta może wyjść na prostą. Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się. Nadal będę się o to modlić. Dziękuję Matko nasza za tę cudowną modlitwę i proszę Cię pokieruj tak drogą życia syna, aby zwyciężyło w nim dobro.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

  1. Witam,
    Bożeno pomódl się za syna modlitwą, która szczególnie jest wskazana dla matek za ich dzieci zwłaszcza te które są uwikłane w przebywanie, czy eksperymentujące ze złem – sądzę że wiesz co mam na myśli. Ks. Pawlkiewicz i Glass koniecznie namawiają na odmawianie tych modlitw: Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej – lada dzień zacznę (też odmówiłam NP za syna), oraz do Matki rozwiązującej węzły (już odmówiłam – 9 dniowa).
    Pozdrawiam i łączę się z wiarą i nadzieją o nawrócenie naszych dzieci. Niech Duch Św. Cię wspiera i daje Ci natchnienie i pocieszenie, a Matka Boża niech ma nasze dzieci w Swej opiece.

  2. Dziękuję Violu za zainteresowanie i słowa wsparcia. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale z modlitwą i z życzliwością ludzi, których Opatrzność postawiła na naszej drodze zwyciężymy zło i przeciwności. Nie

A Ty co o tym myślisz? Napisz!