Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

NP odmówiłam w intencji nawrócenia i wyproszenia u Matki Boskiej łaski powrotu na dobrą drogę życia dla mojego syna. Wydarzyło się wiele złego w jego życiu, ale Nowenna dała mi wielką nadzieję. Wiem, że to Matka Najświętsza wybiera najlepszy czas nawrócenia i spełnienia próśb, więc będę czekać z ufnością i wiarą. Jeszcze nie spełniły się całkiem moje prośby, jednak otrzymał on pewną szansę. Gdy ją wykorzysta może wyjść na prostą. Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się. Nadal będę się o to modlić. Dziękuję Matko nasza za tę cudowną modlitwę i proszę Cię pokieruj tak drogą życia syna, aby zwyciężyło w nim dobro.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn"

Powiadom o
avatar
Wiola
Gość
Witam, Bożeno pomódl się za syna modlitwą, która szczególnie jest wskazana dla matek za ich dzieci zwłaszcza te które są uwikłane w przebywanie, czy eksperymentujące ze złem – sądzę że wiesz co mam na myśli. Ks. Pawlkiewicz i Glass koniecznie namawiają na odmawianie tych modlitw: Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej – lada dzień zacznę (też odmówiłam NP za syna), oraz do Matki rozwiązującej węzły (już odmówiłam – 9 dniowa). Pozdrawiam i łączę się z wiarą i nadzieją o nawrócenie naszych dzieci. Niech Duch Św. Cię wspiera i daje Ci natchnienie i pocieszenie, a Matka Boża niech ma nasze dzieci… Czytaj więcej »
Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Violu za zainteresowanie i słowa wsparcia. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale z modlitwą i z życzliwością ludzi, których Opatrzność postawiła na naszej drodze zwyciężymy zło i przeciwności. Nie

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij