Honorata: Cudowna modlitwa

Nie powiem teraz mi glupio bo nawet nie podziękowałam
Przeczytaj całość

Anonim: Warto wierzyć i ufać

Witam wszystkich. Bardzo się cieszę że istnieje taka strona na której można opisać swoje przemyślenia, dać świadectwo które należy się Maryi za opiekę i otrzymane łaski. Zacznę od tego że jestem dojrzałą kobietą, mam rodzinę, ale zawsze byłam daleko od Boga. Modliłam się jak mi było źle, ale do kościoła czy do spowiedzi nie chodziłam (szkoda czasu). Ale moje życie nagle się załamało. Mąż poinformował mnie że składa pozew o rozwód, bo od dawna mnie nie kocha.
Przeczytaj całość

Magdalena: Od nowenny do… naszego cudu

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Poleciła mi, abym zaczęła od czytania świadectw i staram się praktycznie codziennie je czytać, niektóre napawały nadzieją, a czasem i złością, dlaczego innym się udaje a nam nie. Teraz wiem, że na wszystko trzeba czasu. Ale zacznę od początku. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka, o które staraliśmy się z mężem już ponad rok (rok przed tym, jak dowiedziałam się o nowennie, straciliśmy nasze pierwsze dzieciątko, bardzo to przeżyłam, mąż również, choć starał się mnie bardzo wspierać i gdyby nie On to załamanie trwało by dłużej i byłoby jeszcze dotkliwsze).
Przeczytaj całość

Anna: Anna – moje pierwsze świadectwo

Czuję, że otacza moją rodzinę swą opieką
Przeczytaj całość

Liubov: gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, bo gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha. Każdy koralik różańca to kula na demona.
Przeczytaj całość

Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

NP odmówiłam w intencji nawrócenia i wyproszenia u Matki Boskiej łaski powrotu na dobrą drogę życia dla mojego syna. Wydarzyło się wiele złego w jego życiu, ale Nowenna dała mi wielką nadzieję. Wiem, że to Matka Najświętsza wybiera najlepszy czas nawrócenia i spełnienia próśb, więc będę czekać z ufnością i wiarą. Jeszcze nie spełniły się całkiem moje prośby, jednak otrzymał on pewną szansę. Gdy ją wykorzysta może wyjść na prostą. Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się. Nadal będę się o to modlić. Dziękuję Matko nasza za tę cudowną modlitwę i proszę Cię pokieruj tak drogą życia syna, aby zwyciężyło w nim dobro.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiola
Gość
Witam, Bożeno pomódl się za syna modlitwą, która szczególnie jest wskazana dla matek za ich dzieci zwłaszcza te które są uwikłane w przebywanie, czy eksperymentujące ze złem – sądzę że wiesz co mam na myśli. Ks. Pawlkiewicz i Glass koniecznie namawiają na odmawianie tych modlitw: Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej – lada dzień zacznę (też odmówiłam NP za syna), oraz do Matki rozwiązującej węzły (już odmówiłam – 9 dniowa). Pozdrawiam i łączę się z wiarą i nadzieją o nawrócenie naszych dzieci. Niech Duch Św. Cię wspiera i daje Ci natchnienie i pocieszenie, a Matka Boża niech ma nasze dzieci… Czytaj więcej »
Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Violu za zainteresowanie i słowa wsparcia. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale z modlitwą i z życzliwością ludzi, których Opatrzność postawiła na naszej drodze zwyciężymy zło i przeciwności. Nie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!