Staniława: Matuś dziękuję Ci…

A kiedy prosiłam Ją w nowennie o to, by córka znalazła pracę po zakończeniu studiów. To zostałam wysłuchana zanim jeszcze skończyłam odmawiać część błagalną.
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa

Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.
Read More

Wiola: Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze

Właśnie zakończyłam odmawianie mojej 3 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku lutego i była ona w intencji pracy, druga w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża
Read More

Monika: O zachowanie przez męża pracy

Dziś pojechaliśmy całą rodziną do jednego z pięknych pomorskich sanktuariów maryjnych, by podziękować Maryi za tę łaskę.
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny.
Read More

Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

NP odmówiłam w intencji nawrócenia i wyproszenia u Matki Boskiej łaski powrotu na dobrą drogę życia dla mojego syna. Wydarzyło się wiele złego w jego życiu, ale Nowenna dała mi wielką nadzieję. Wiem, że to Matka Najświętsza wybiera najlepszy czas nawrócenia i spełnienia próśb, więc będę czekać z ufnością i wiarą. Jeszcze nie spełniły się całkiem moje prośby, jednak otrzymał on pewną szansę. Gdy ją wykorzysta może wyjść na prostą. Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się. Nadal będę się o to modlić. Dziękuję Matko nasza za tę cudowną modlitwę i proszę Cię pokieruj tak drogą życia syna, aby zwyciężyło w nim dobro.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BożenaWiola Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wiola
Gość
Wiola

Witam, Bożeno pomódl się za syna modlitwą, która szczególnie jest wskazana dla matek za ich dzieci zwłaszcza te które są uwikłane w przebywanie, czy eksperymentujące ze złem – sądzę że wiesz co mam na myśli. Ks. Pawlkiewicz i Glass koniecznie namawiają na odmawianie tych modlitw: Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej – lada dzień zacznę (też odmówiłam NP za syna), oraz do Matki rozwiązującej węzły (już odmówiłam – 9 dniowa). Pozdrawiam i łączę się z wiarą i nadzieją o nawrócenie naszych dzieci. Niech Duch Św. Cię wspiera i daje Ci natchnienie i pocieszenie, a Matka Boża niech ma nasze dzieci… Czytaj więcej »

Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Violu za zainteresowanie i słowa wsparcia. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale z modlitwą i z życzliwością ludzi, których Opatrzność postawiła na naszej drodze zwyciężymy zło i przeciwności. Nie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!