Beata: spokój wewnętrzny

Witam Wszystkich serdecznie, to jest moje kolejne świadectwo dotyczące NP. Te cudowna modlitwę skończyłam odmawiać 25 marca czyli w Wielki Piątek. Bardzo się cieszę, ze koniec nowenny przypad akurat na dzień obchodu Męki Pańskiej. Myślę, ze to nie przypadek. Dzień ten upamiętnia mi, ze to nie jest koniec wszystkiego, wręcz przeciwnie jest to początek. Chrystus umierając na Krzyżu, dał początek nowemu życiu. Pomimo straszliwej męki i cierpienia nie podał się, wytrwal do końca, bo chciał nas zbawić. W życiu człowieka tez przychodzą trudne chwile. Często spotyka nas jakieś nieszczęście, problemy rodzinne, zdrowotne,życiowe porażki.

Ważne jednak jest byśmy, za przykładem Chrystusa, nigdy się nie poddali. Trzeba zabrać swój krzyż, dźwigać go meznie i poprzez ręce Maryi ofiarować go Bogu. Mpdlilam się w intencji znalezienia pracy i chociaż jeszcze moja modlitwa nie została wysłuchania, to ufam ze tak się stanie. Otrzymałam natomiast łaskę spokoju wewnetrznego, którego bardzo potrzebowałam. W ostatnich latach bylam olejkiem nerwów aż tu nagle pojawił się taki spokój. Potrafię teraz do wszystkiego podejść z dystansem, zastanowić się i rozważyć problem. Dawniej było to nie możliwe, gdyż od razu ogarniam mnie nerwy i wyjechałem gniewem. Zauważyłam też, ze inaczej patrzę na ludzi. Bardziej z miłością. Nie myślę już, ze co mnie obchodzą inni. Każdy z nas ma jakieś większe czy mniejsze problemy i każdy zasługuje na miłość, ciepłe słowo i wsparcie. Jeśli chodzi o mój chwilowy brak pracy, to wierzę że Nasza Ukochana Mateczka mi pomoże i znajdzie się dla mnie jakieś odpowiednie zajęcie. Ten brak pracy traktuje jaki taki właśnie krzyż, który przyszło mi dźwigać. Najważniejsze, by się nie poddać, by wytrwale szukać. Cały czas powtarzam sobie, ze po zimie zawsze przychodzi wiosna i dla mnie też kiedyś zaświeci słońce. Jestem wdzieczna Panience Najświętszej za wszystkie otrzymane łaski, za to ze czuwa nade mną i otacza nieustanną opieką a i praca tez się kiedyś dla mnie znajdzie, tylko trzeba bezgranicznie zaufać Bogu. On wie co jest dla nas najlepsze. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy. Każdego, kto odmawia NP Matka Bożą wysluchuje. Może nie zawsze tak jakbyśmy chcieli, ale właśnie tak, jak jest dla nas najlepiej. Niech Panienka Najświętsza wyprasza dla Nas wszystkich potrzebne łaski i niech Bóg Nam wszystkim błogosławi w każdym momencie naszego życia. Szczęść Boże😊😊😊.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
beatadkoci@o2.plMaria WGabriela (GJ)Beata Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Henio27
Gość
Henio27
Beata
Gość
Beata

Witaj 🙂 Piękne świadectwo nie załamuj się Najświętsza Panienka na pewno wysłucha Twojej prośby,ja też kiedyś prosiłam o pracę i dostałam nie od razu ale pracuje i dziękuje za tę pracę .A spokój wewnętrzny to najpiękniejsza łaska jaka każdy otrzymuje od Najświętszej Panienki.Pozdrawiam.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Domykam Róże Uzdrowienia i Dobrej Śmierci. Pod spodem dodatkowa modlitwa za WSZYSTKIE RÓŻE NA PORTALU NP Motto na kwiecień „Dobrze jest dziękować Panu i śpiewać imieniu Twemu, o Najwyższy: głosić z rana Twoją łaskawość, a wierność Twoją nocami […]” Ps 92, 2-3. GRUPA I Róża Uzdrowienia i Dobrej Śmierci pod patronatem św. Łukasza i Jakuba Apostoła Intencje: 1. Za Urszulę, Jerzego i innych chorych, zwłaszcza za pacjentów szpitali i hospicjów, osoby operowane i po ciężkich zabiegach oraz za dusze tych, którzy przegrali walkę z chorobą 2. Za osoby mające słaby kontakt ze Słowem Bożym i niedowierzające jego mocy. 3. Intencje… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Modlitwa za księży i osoby konsekrowane. Róża bł. Adama Bargielskiego. Albo po prostu się pomyliłam, albo wpisałam zgłoszenie telefoniczne bez potwierdzenia adresu, ale Przemienienie Pańskie w tej Róży nie ma osoby modlącej się.
W razie zainteresowania zgłoszenie na adres:

mgabriel1962 małpa wp.pl

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

OK! Sprawa IV Tajemnicy u Bargielskiego się wyjaśniła. Odnalazła się Monika z telefonicznego zgłoszenia!:-) Róza zamknięta

Henio27
Gość
Henio27
Maria W
Gość
Maria W

HENIO dzis mowie poraz 2 dzieki piekne i wszystkim polecam ten traktat

dkoci@o2.pl
Gość
dkoci@o2.pl

Beatko, znajdziesz pracę. Najważniejsze, żebyś nie straciła poczucia własnej wartości, a będąc prawdziwie dzieckiem Bożym, dzieckiem Maryi nie grozi to Tobie. Kto jest kochany, ma wartość, tak to czuje. Wierzę, że praca będzie, bo jesteś tego warta. Z Bogiem,
Danka

beata
Gość
beata

Dziękuję za pokrzepiahace słowa i życzę wszystkiego, co najlepsze

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką