Marta: Bądź cierpliwy i śmiały!

Pod koniec zeszłego roku, w listopadzie, zdarzyła się najtrudniejsza jak dotąd sytuacja w moim życiu. Po półrocznym okresie trwania mojego narzeczeństwa, ukochany oznajmił mi, że się pogubił, nie wie dokąd to wszystko zmierza, nie wie dokąd on sam podąża i nie widzi sensu dla naszej wspólnej przyszłości.
Read More

Ola: Matka podarowała mi najpiękniejszy dar

Od 16 roku życia choruje na zespół policystycznych jajników. Choroba powoduje m.in. niepłodność. Moim marzeniem zawsze było mieć dzieci. Zaraz po ślubie zaczęłam się starać o dziecko. Niestety jak okazalo sie mąż również miał problemy... Załamalam się. Miałam problemy psychicznie i fizyczne.
Read More

Magdalena: Uzdrowienie taty

Rok temu, podczas odmawiania pierwszej nowenny pompejańskiej w intencji zdrowia dla mojej rodziny, dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojego 75-letniego Taty. Rak złośliwy, konieczność operacji i nikłe szanse na uzdrowienie tym bardziej utwierdziły mnie i moją rodzinę w tym, że jeśli Matka Boska nam nie pomoże, to Tata bardzo szybko od nas odejdzie.Przeczytaj Magdalena: Uzdrowienie...
Read More

Marcin: Praca czyli wierzchołek góry lodowej

To świadectwo dedykuję osobom, które modląc się Nowenną Pompejańską przezywają zniechęcenie, nie widzą jeszcze efektów i powątpiewają w sens uporczywej modlitwy. Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy odmawiałem już ponad kilka miesięcy temu. Uprzednio podejmowałem kilka Nowenn Pompejańskich z których w pełni zakończyłem tylko jedną. Przez większość czasu ubiegłego roku...
Read More

Maria: Prosząc o przemianę

Odmawiam kolejną nowenną pompejańską. Chcę opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam od Matki Bożej. Mam wnuka, który przestał chodzić do szkoły, dbać o swoje zdrowie, jest diabetykiem. Zachowywał się tragicznie. Otrzymał kuratora i to nic nie dawało.
Read More

Beata: Nie potrafiłam swoich emocji wyrazić bez wulgaryzmów

Gdy zaczynałam swoja pierwszą nowennę przeczytałam modlitwę na koniec różańca z części dziękczynnej,uderzyły mnie słowa ,,Moje całe życie poświęcam Tobie ,, Byłam zdziwiona czego ode mnie się oczekuje ,jestem w potrzebie ,uciekam się do Ciebie Matko Przenajświętsza ale zaraz całe życie.Teraz rozumie te słowa ,nowenna jest teraz cały czas ze mną >na pewno będę całe życie o łaskach jakie otrzymałam mówić i zachęcać do jej odmawiana ,dziękować Matce Boskiej za otrzymane łaski .Moją jedną z intencji była prośba,, o czystość mojego serca ,, byłąm osobą wybuchową ,bardzo .Nie potrafiłam swoich emocji wyrazić bez wulgaryzmów, w pewnym momencie gdy krzyczałam na syna ,zauważyłam ze nie obrażam Go i nie przeklinam ,gdy do niego mówię .Właśnie dostałam coś z czego nie zdawałam sobie sprawy ,nie myślałam o tym zeby tak nie robić po prostu tego nie robiłam ,Otrzymałam też dar czystości,i tak samo porostu przeszło ,zorientowałam się ze nie myślę o tym.Bardzo dziękuje za te i inne łaski które otrzymałam i za te które otrzymam .a tym darem jest też spokój .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?