Monika: Powrót do zdrowia mojego syna

Modliłam się o powrót do zdrowia mojego syna, także Nowennę Pompejańską odmawiała moja mama, jej siostry i Kacper. W tej intencji modliły się matki kolegów syna, ich mamy, także zgromadzenie zakonne.
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Pomoc w szkole

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą pragnę złożyć świadectwo. Moj syn myślałam że będzie zagrożony na półrocze w szkole , nie zastanawiałam się dlugo zaczełam odmawiać nowennę pompejańską , proszę sobie wyobrazić , że wszystko pozdawał, nie ma żadnych jedynek . Niesamowita jest moc nowenny pompejańskiej
Przeczytaj całość

Basia: W sercu czułam pokoj, jakiego nigdy dotąd jeszcze nie doswiadczyłam

Szczesc Boze.Chcialam podzielic sie moim swiadectwem ze wszystkimi,ktorzy szukaja ukojenia w Panu Bogu.Moja historia moze wydawac sie dosc dziwna i skomplikowana,ale mam wewnetrzne przekonanie,ze w tym doswiadczeniu jest obecny Duch Swiety.Przeczytaj Basia: W sercu czułam pokoj, jakiego nigdy dotąd jeszcze nie doswiadczyłam
Przeczytaj całość

Sylwia: Powrót ukochanego

Do Nowenny robiłam kilka podejść, za każdym razem rezygnowałam po kilku dniach gdy w mojej relacji z osobą, na której mi zależało robiło się jeszcze gorzej, a ja straciłam nadzieje.W końcu zebrałam się w sobie i obiecałam sobie, ze dokończę Nowennę.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuję Królowej Różańca Świętego.

Podczas odmawiania Nowenny czuję Opieke Matki Bożej .dużo się dzieje w moim życiu.modlę się w intencji uzdrowienia mnie z choroby kturej nie ma nadzieji na uleczenie..
Przeczytaj całość

Basia: Zdany egzamin

ubiegłym roku odmawiałam nowenne pompejańską polecając w niej mojego syna.Maryja wysłuchała prośby i syn zdał egzamin.To bardzo skuteczna modlitwa,polecam wszystkim.Parę dni temu rozpoczęłam kolejna nowenne ,ufam ,ze tym razem również zostane wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Basia: Zdany egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Prosba do ducha sw
Gość
Prosba do ducha sw

Mateczko kochana blagam wszystkim pomagasz pomoz i mi zdac egzamin za pierwszym razem na prawo jazdy kat b. Daj mi Sile odwage I abym nie Bala sie egzaminow badz ze mna w czasie jak bede zdawac egzaminy I trzymaj mnie za reke kocham cie mateczko i prowadz mnie poprzez cale zycie amen

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!