Monika: Wciąż mam nadzieję

Witam. Dopiero po odmówieniu czterech razy Nowenny Pompejańskiej w różnych intencjach piszę to świadectwo. Czekałam, bo chyba nie otrzymałam łask, o które się modliłam. Piszę "chyba", bo może być też tak, że Pan Bóg mi je dał, a ja ich nie dostrzegam.
Read More

Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i wytrwałości

O Nowennie Pompejańskiej powiedziała mi moja koleżanka. Miałam dużo problemów, byłam bardzo chora, ciągle zmęczona i zabiegana. Kiedy rozpoczęłam nowennę niestety nie wytrwałam na modlitwie, ciągle było coś co mi przeszkadzało w modlitwie. Pomyślałam, że to bardzo trudne tak długo odmawiać cały różaniec codziennie!Przeczytaj Edyta: Ta modlitwa uczy pokory i...
Read More

Anna: Zakochana w Różańcu

Szczęść Boże. Mam na imię Ania, mam 17 lat. jestem już po drugiej nowennie pompejańskiej. Chcę się podzielić świadectwem mego nawrócenia i łask otrzymanych od naszej Niebieskiej Mamy. Droga mego nawrócenia była dość długa, ponieważ od dzieciństwa pojawił się u mnie kryzys wiary.
Read More

Małgosia: Lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec

Modlitwa różańcowa była dla mnie zawsze najtrudniejszą modlitwą. Przystępując do spowiedzi lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec. Po prostu nie lubiłam modlić się na różańcu, za długa, za monotonna, za męcząca...Przeczytaj Małgosia: Lękałam się, że za pokutę otrzymam różaniec
Read More

SentieL: oddanie się Matce Bożej

Witajcie. Poczuwam się w obowiązku napisać swoje świadectwo. Od dłuższego czasu cierpiałem na natręctwa myślowe które dręczyły mnie dzień i noc odbierały radość z życia , wprowadzały w lęk i strach.Przeczytaj SentieL: oddanie się Matce Bożej
Read More

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Nowenna Pompejańska pojawiła się w moim życiu przez przypadek ( chociaż wierzę, to nie był przypadek) ale w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia. Pamiętam do dzisiaj to niesamowite uczucie, kiedy po przeczytaniu wielu Waszych świadectw, poczułam, że to modlitwa dla mnie, że dzięki niej mogę wyprosić, wymodlić wiele łask dla siebie i innych. Cały czas odbieram tę modlitwę jako dar od Matki Bożej. Za kilka dni kończę odmawianie trzeciej Nowenny i nie wyobrażam sobie, że nie będę odmawiać następnych.

Moją pierwszą Nowennę odmówiłam za szczęśliwy pobyt i powrót mojego syna z wyjazdu studenckiego. Bardzo przeżywałam zwłaszcza jego powrót tzw. stopem ponieważ to był czas wzmożonego napływu imigrantów do Europy i ich atakami. Syn szczęśliwie wrócił, ale co ważne odmawiając Nowennę mój strach o syna wydał się mniejszy, miałam poczucie i pewność, że Matka Boża ma go w swojej opiece i nic złego mu się nie stanie. Drugą Nowennę ofiarowałam w intencji nowej pracy dla mnie, pracy w miejscu zamieszkania, pracy, która będzie dawała mi satysfakcję, będzie służyć innym a mnie sprawiać radość. Nic się w tej sferze nie zmieniło, ale ja wierzę, że ta praca czeka na mnie, nie nadszedł tylko jeszcze ten czas. Trzecią Nowennę (kończę za 3 dni) ofiarowałam w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, za które się nikt nie modli. W trakcie odmawiania tej Nowenny udało mi się rzucić palenie. Wielokrotnie w trakcie innych modlitw prosiłam Boga i Matkę Bożą o pomoc w pozbyciu się tego nałogu. Udało mi się to dopiero teraz, mam jeszcze tzw. „chwile słabości” ogromną chęć zapalenia ale z łatwością udaje mi się im oprzeć.
Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze. Macie też ogromny przywilej wymodlić łaski dla innych, przecież w otoczeniu każdego z nas jest tak dużo ludzi potrzebujących. Za każdą modlitwę w moich intencjach Szczęść Boże wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twoja rodzine

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!