Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc

Dziękuję Matce Bożej za łaskę jaką otrzymałam modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc bardzo sie przestraszyłam tej diagnozy gdyz jest młodym ojcem dzieciPrzeczytaj Barbara: modląc się o zdrowie szwagra u którego podejrzewano nowotwór płuc
Read More

Agnieszka: praca

I wtedy stał się CUD! Zadzwonił do mnie pan z Solidarności, że jest praca w moim mieście na stanowisku nauczyciela języka angielskiego :) Pracę otrzymałam też na zastępstwo na cały rok.
Read More

Justyna: Jestem kowalem swojego zycia

Będzie to moje najkrótsze świadectwo. Właśnie zakończyłam swoją V Nowennę Pompejańską. Wszystkie intencje Nowenny Pompejańśkiej się spełniły + wiele innych potrzebnych łask. Spotkało mnie nieszczęście, które po ok 2 latach „odczytałam’ jako łaskę, ponieważ Bóg dał mi możliwość poszerzenia wiedzy na temat mojej wiary i w ogóle poznać Boga jeszcze...
Read More

Katarzyna: Czuję, że nie jestem już sama

Moja pierwsza nowenne odmowilam w kwestii finansowej. Zaczelam ja 30. Listopada 2017. Mniej wiecej 4 tygodnie od momentu nawracania sie. Stwierdzialam, ze nic innego mi i tak juz nie pozostalo jak tylko modlic sie. Przeszukiwalam internet na temat modlitw, ktore pomoglyby mi w trudnosciach finansowych i trafilam na te strone. Poczatkowo nie potrafilam sie modlic, wiec znalazlam filmiki na YT i razem z nimi modle sie do dzis. (Obecnie jestem "na drugiej" nowennie Dzialy sie przerozne rzeczy, mysle ze dlatego ze czas nowenny nalozyl sie na okres mojego nawracania i zlemu bylo to nie po mysli.
Read More

Marta: Ogromna pomoc i siła

Kochani! W czerwcu tamtego roku byłam kompletnie bezsilna. Nie wiedziałam jak mam sobie poradzić ze swoim życiem, gdzie sypało się wszystko i nie wychodziło nic co sobie planowałam. Po przeprowadzce do nowego miasta nie mogłam znaleźć pracy, a do tego mężczyzna, z którym się spotykałam zerwał ze mna nagle kontakt. Od tamtej chwili zaczełam odmawiać różaniec. Popularne twierdzenie "jak trwoga to do Boga". Od bardzo dawna nie chodziłam do kościoła, bardzo rzadko się modliłam. Zupełnie przez przypadek trafiłam w internecie na Nowenne Pomejańską. Pierwsza myśl...nie dam rady, nie ma szans.
Read More

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Nowenna Pompejańska pojawiła się w moim życiu przez przypadek ( chociaż wierzę, to nie był przypadek) ale w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia. Pamiętam do dzisiaj to niesamowite uczucie, kiedy po przeczytaniu wielu Waszych świadectw, poczułam, że to modlitwa dla mnie, że dzięki niej mogę wyprosić, wymodlić wiele łask dla siebie i innych. Cały czas odbieram tę modlitwę jako dar od Matki Bożej. Za kilka dni kończę odmawianie trzeciej Nowenny i nie wyobrażam sobie, że nie będę odmawiać następnych.

Moją pierwszą Nowennę odmówiłam za szczęśliwy pobyt i powrót mojego syna z wyjazdu studenckiego. Bardzo przeżywałam zwłaszcza jego powrót tzw. stopem ponieważ to był czas wzmożonego napływu imigrantów do Europy i ich atakami. Syn szczęśliwie wrócił, ale co ważne odmawiając Nowennę mój strach o syna wydał się mniejszy, miałam poczucie i pewność, że Matka Boża ma go w swojej opiece i nic złego mu się nie stanie. Drugą Nowennę ofiarowałam w intencji nowej pracy dla mnie, pracy w miejscu zamieszkania, pracy, która będzie dawała mi satysfakcję, będzie służyć innym a mnie sprawiać radość. Nic się w tej sferze nie zmieniło, ale ja wierzę, że ta praca czeka na mnie, nie nadszedł tylko jeszcze ten czas. Trzecią Nowennę (kończę za 3 dni) ofiarowałam w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, za które się nikt nie modli. W trakcie odmawiania tej Nowenny udało mi się rzucić palenie. Wielokrotnie w trakcie innych modlitw prosiłam Boga i Matkę Bożą o pomoc w pozbyciu się tego nałogu. Udało mi się to dopiero teraz, mam jeszcze tzw. „chwile słabości” ogromną chęć zapalenia ale z łatwością udaje mi się im oprzeć.
Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze. Macie też ogromny przywilej wymodlić łaski dla innych, przecież w otoczeniu każdego z nas jest tak dużo ludzi potrzebujących. Za każdą modlitwę w moich intencjach Szczęść Boże wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twoja rodzine

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.