Kasia: Dziękuję Ci Boże

W 2010 roku przezyłam bardzo gwałtowne nawrócenie, sam Bóg potrząsnął mną abym się wkoncu obudziła i zdala sobie sprawę z tego, ze ON naprawdę istnieje. Po nawróceniu działy się rzeczy w istnienie których nigdy wczesniej bym nie uwierzyłam (zły walczył o swoje) pociągnełam za sobą w stronę Boga kilka osób/rodzin. Gdzieś 3 lata trafiłam na Nowenne Pompejańską.
Read More

Zofia: Podziękowanie Matce Najświętszej

Jestem niezmiernie wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej , ze mnie wysłuchała.Tym którzy wahają się , mówię : proście a otrzymacie : Matka Boża nigdy nas nie zawiedzie w potrzebie .
Read More

Karolina: Powrót ukochanego

Dam znać jeśli się uda i stanie się CUD!!!
Read More

Świadectwo Ani: modlitwa o dobrego męża

W tym momencie kończę odmawiać czwartą już Nowennę Pompejańską. Jak dowiedziałam się o Nowennie, z jednej strony czułam duże pragnienie by Ją odmówić. Postanowiłam odmawiać wszystkie Cztery Części Różańca. Z drugiej, bałam się czy dam radę, czy wytrwam. Studia, codzienna praca i masa innych obowiązków, które muszę wykonywać w ciągu...
Read More

Katarzyna: Jak wiele łask otrzymujemy poprzez tą modlitwę!

Witam serdecznie! Nie jestem jeszcze w połowie odmawiania nowenny, ale chciałabym już podzielić się tym, co otrzymałam od Matki Najświętszej... Problemy, z którymi mierzy się obecnie mój brat odbijają się na całej rodzinie. Jesteśmy praktycznie bezradni... pewnego dnia, spadło na mnie tak wielkie poczucie beznadziejności, że postanowiłam chwycić jedynej deski...
Read More

Basia: Łaska zdrowia i cudowny spokoj

Najukochańsza Królowo Matko nie ma słów na wyrażenie mojej wdzięczności za otrzymane łaski zdrowia a przede wszystkim spokoju jaki na mnie splynąl.Nie wystarczy zwykle dziękuję. Kiedy odmawiałam nowennę miałam cudowny sen i on wszystko mi wyjaśnił.To co mnie spotkalo to laska tak ogromna i nasuwa się pytanie czy na nią zasłużyłam i odpowiedż tak bo Matka Boża nas umiłowala jak Pan Jezus i pan Bóg którzy zezwolili na dostąpienie tych łask.Miłujmy ich tak jak oni nas umiłowal i .otwórzmy dla nich nasze serca ale tak prawdziwie i gorąco.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.