Klaudia: Zdrowie dla męża

Muszę przyznać, że w tym czasie nie byliśmy blisko Boga. Praca, dom, dzieci, pogoń za pieniądzem, Msza Święta może raz na rok.
Read More

Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące.

byłam załamana ponieważ nie posiadaliśmy takich pieniędzy. Sytuacja się ciągnęła a ja popadałam w rozpacz.
Read More

Dorota: Mimo trudności nie poddałam się i odmawiałam tę modlitwę.

Jestem święcie przekonana, że moja modlitwa wyjednała mi łaskę dobrego zakończenia trudnej dla mnie sprawy.
Read More

Marianna: Wiele łask bożych

Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym tę stronę! Odmawiam już czwartą Nowennę i po raz drugi pragnę złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach. Potrzebę modlitwy odczuwam od dawna, ale teraz czasy są szczególnie uciążliwe i mam wrażenie, iż bardziej niepewne. Przeczytaj Marianna: Wiele łask bożych
Read More

P: Jestem wdzięczna za łaski płynące z kolejnych Nowenn

Jak sie juz poczuje jak to jest byc przy naszej Niebieskiej Mateczce to chce sie przy Niej byc codziennie!:)
Read More

Barbara: Dziękuje że Jesteś.

Jestem w trakcie odmawiania czwartej NP. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w październiku 2015 w intencji utrzymania pracy. Niestety moje stanowisko zostało zlikwidowane i ostatniego października dostałam wypowiedzenie. Druga nowenna była w intencji za konkretną dusze w czyśćcu. I tutaj działał ostro zły ale nie dałam się. W ostatnim dniu odmawiania nowenny przebiegła mi myśl że fajnie by było wiedzieć czy pomogłam tej duszy za którą się modliłam i… stała się dziwna rzecz. To był pochmurny dzień i nagle pojawiło się słońce a na ścianie przede mną pojawił się taki cieniutki paseczek,promyczek słońca. Pomyślałam że to jest ten znak.

Trzecią nowennę odmawiałam za mojego brata i jego rodziną o łaski najbardziej dla nich potrzebne. Zauważyłam że ruszyły u nich sprawy które od lat stały w miejscu. Obecnie jestem w trakcie odmawiania czwartej nowenny ponownie za duszę w czyśćcu ale tym razem nie wskazałam konkretnej. W trakcie tej nowenny jestem strasznie rozproszona i zniechęcona ale mam nadzieję że dam rade. Mam taki zamiar odmawiać dalej nowenny na przemian za żyjących i za dusze w czyśćcu.

Co się dzieje w moim życiu w trakcie tych nowenn? Mój mąż dostał niespodziewanie 2 krótkie delegacje za granicę dzięki czemu nasz budżet nie uległ pogorszeniu. Moje relacje z mamą się umocniły, rozmowy z córką stały się pełne zrozumienia czego wcześniej nie było.Pomimo że dalej nie mam pracy stałam się spokojna i wyciszona, nie patrzę z takim lękiem na przyszłość. I najważniejsze czuję że ten pobyt w domu jest „po coś”. Matka Boża przywołuje mnie do swojego Syna. Zaczęłam czytać ‚Dzienniczek’ s.Faustyny, czytam codzienne Pismo św. Mam jeszcze dużo do zrobienia aby być bliżej ciebie Boże. Dziękuje Ci Matko że się mną opiekujesz i proszę o pomoc tam gdzie tego potrzebuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Barbara: Dziękuje że Jesteś."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Piękne, takie ciepłe świadectwo, pozdrawiam Cię Barbaro

Ela
Gość

Ja równiez nie mam pracy, chociaz szukam od dluzszego czasu i mam nadzieje ze tak jak Pani mówi, ten pobyt w domu jest po cos. Zajmuje sie moimi dziecmi ale bardzo chcialaby finansowo wesprzec mego meza i pomóc mu. Dziekuje za to swiadectwo.

Obrazki z nowenną pompejańską?