Anna: Wiele otrzymanych łask

Kochani, chciałabym dać świadectwo łask ostrzymanych dzięki Matce Najświętszej. Nie pamiętam już nawet ile Nowenn odmówiłam, dzięki tej modlitwie zostałam mamą, w ciąży kiedy okazało się, że moje dziecko może urodzić się z wadami genetycznymi, odmówiłam 2 Nowenny w intencji zdrowia dla mojego dziecka.

Syn urodził się zdrowy, bez wad genetycznych, nieraz ocieramy się o specjalistów, ale wszystko okazuje się w porządku, w granicach fizjologii, synek ma 2 lata i 4 miesiące. Kiedy na usg mojemu tacie wyszło, że ma jakąś plamę na nerce rozpoczęłam kolejną Nowennę, tato jest zdrowy. Mamie po 25 latach po operacji na raka skóry w miejscu blizny pojawiły się dziwne zmiany- odmówiłam Nowennę- po pewnym czasie zmiany zniknęły. Po półtorarocznej nieobecności wróciłam do pracy, wraz z zatrudnieniem nowej pani personalnej, nastąpiły niesamowite zmiany, oceniła mnie na początku fatalnie. Nie było to miłe, postanowiłam po prostu robić swoje. Rozpoczęłam kolejną modlitwę, w zupełnie innej niż praca intencji i po roku pracy okazało się, że pani HR jest mną zachwycona, dostałam podwyżkę, to było absolutnie niewytłumaczalne.
Nie jestem święta, czasami zaczynałam Nowennę i nie udało mi się jej skończyć, zdarzało się nawet, że na kilka dni przed ukończeniem. Niejednokrotnie zasypiałam z różańcem w ręku, kończyłam modlitwę nad ranem…

Dziękuję Ci Maryjo Pompejańska za opiekę.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
mena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
mena
Gość
mena

Życze wytrwałości , piękne świadectwo.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką