Beata: Zmiana z chwilą podjęcia nowenny!

Od ponad roku modlę się nowenną pompejańską. Moje dorosłe dzieci żyją w związkach niesakramentalnych. Bardzo proszę Maryję, aby ta sytuacja się zmieniła. W ciągu ubiegłego roku odbyły się już dwa śluby kościelne. Zawarcie jednego z tych związków bardzo długo pozostawało pod znakiem zapytania. Sytuacja zmieniła się z chwilą podjęcia przeze mnie nowenny w intencji młodych. Jako matka jestem szczęśliwa, że moje dzieci wróciły do życia sakramentalnego. Kolejne nowenny zaplanowałam w intencji pozostałych dzieci.
Read More

Lidia: Byc bliżej Maryi

Szcześć Boże postanowilam opowiedziec jak obiecalam Mateczce o tym iloma laskami mnie obdarowala.1 NP zaczelam odmawiac 1 pazdziernika 2014r. o nawrócenie meża .Po drodze bylo mnóstwo przeszkod , zle mysl,i sny, lęki pod koniec cz. blagalnej mój mąż poszedł do spowiedzi . przyjął ciało Pana Jezusa a najlepsze że jako pokute odmowł ze mna rózaniec pierwszy raz w zyciu cud po prostu. Gdy zaczęłam odmawiać cz.dziekczynną śnił mi mój mąż bardzo zly i bylam przerazona byl to sen bardzo realny .
Read More

Dominik i nowenna pompejańska

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z jednego z forów internetowych. Świadectwa jakie wtedy przeczytałem na stronie Nowenny zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Tak się składało, że w tamtym okresie borykałem się z nadmiarem wolnego czasu i stwierdziłem, że warto by ten naddatek poświęcić na modlitwę. Koniec końców skończyło się...
Read More

Mariola: Maryja, rak i ja

Końcówka roku 2015 była dla mnie wręcz fatalna. 3 listopada zmarł na raka trzustki mój brat, w Wigilię rano o godzinie 9:15 moja mama. Mama chorowała na Alzheimera i nie było to ostatnie stadium, a jest ich aż 8 więc liczyłam, że jeszcze 3 do 4 lat spokojnie sobie pożyje. Jednak stało się inaczej. Mama zmarła na sepsę czyli zakażenie krwi , a tydzień wcześniej była hospitalizowana. Nie mogłam się z tym pogodzić i miałam obciążenie z tego tytułu obarczając siebie winą za nie rozpoznanie choroby. Zły stan łączyłam z jej chorobą, na którą była leczona, a nie z nabytą. Jednak nic nie jest przypadkiem choć nie zawsze umiemy zachodzące sytuacje sobie wytłumaczyć. Dopiero czas uzmysławia nam dlaczego coś się dzieje w naszym życiu i wtedy potrafimy te nasze życiowe puzzle układać.
Read More

Aleksandra: Nowenna uczy mnie miłości

Dobry wieczór, łaska którą obdarza nas Matka Boża potrafi zmienić nasze życie subtelnie i w piękny sposób. Doznałam cudów, oczyszczenia, czuje się dobrze i wiem, że nie przestanę się modlić. wiem, że wszystko się uda, chociaż jestem osobą, która chorobliwie chce wszystko kontrolować, co doprowadza do lęku i stresu.
Read More

Anna: Opieka i prowadzenie

Maryjo, nasza ukochana Matko- Ty nas prowadzisz, TY nas ocalasz przed niepokojem, lękiem, zwątpieniem. Minął rok od naszej niekończącej się listy specjalistów, lekarzy, diagnostyków…nasza Ukochana Córeczka dostała diagnozę spektrum cech autyzmu…Próbowaliśmy ogarniać tę rzeczywistość bez zanurzenia w ufnej modlitwie na własną rękę, każdy krok był potwornym wysiłkiem pełnym niepokoju poszukiwaniem. W końcu poprzez pewną osobę powiedziałaś mi, że dam radę podjąć się tej modlitwy-nowenny pompejańskiej- różaniec otoczył nas swoją łaską a Ty Mateczko już pod koniec I części postawiłaś na naszej drodze ludzi, którzy pokazali rzeczywiste potrzeby naszej córeczki i konkretny sposób pomocy, uwolniłaś nas od bezsensownych wysiłków, zależności. A nasz skarb zaczął rozkwitać. Ty jesteś naszą Matką do Ciebie chcemy należeć i wzrastać w ufności jaką pragniemy pokładać w Sercu Twojego Syna Jezusa jedynego Pana i Zbawiciela.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Opieka i prowadzenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
grażyna
Gość
grażyna

ŻYCZĘ TWOJEJ CÓRECZCE I TOBIE DUŻO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO OD ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA JEZUSA I OPIEKI NMP .

barbara
Gość
barbara

Zaufac Bogu i Maryi .Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?