Grażyna: Nie ma śladu choroby

W sierpniu 2017 r. po tomografie komp.dowiedziałam się że na lewym płucu mam zmianę ok 17 mm. Natychmiast skierowano mnie do szpitala gdzie przeszłam różne badania ,w tym znów TK. Zmiana miała już 24 mm.Mąż i córka zaczęli odmawiać za mnie nowennę pompejańską,sama też do nich dołączyłam .
Read More

Magdalena: Ingerencja Matki Bożej

Już od dłuższego czasu noszę w sercu potrzebę podzielenia się tym, jak Maryja działa w moim życiu, które jest łaską. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się jeszcze na studiach od znajomej siostry zakonnej. Minęło parę miesięcy i wtedy dopiero zaczęła się prawdziwa przygoda z tą modlitwą. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, jak...
Read More

Świadectwo Renaty

W 2010 r. odmawiałam pierwszy raz nowennę ale z pełną wiarą w cud. No i stało się mój mąż nie pije od 1,5 roku. Teraz odmawiam trzecią i wierzę że znów dostąpię łaski...
Read More

Magdalena: Wysłuchana prośba

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Nareszcie zebrałam się aby napisać świadectwo dotyczące nowenny. O tej modlitwie dowiedziałam się z ,,Miłujcie się”. Zainteresowała mnie. Na początku tylko czytałam świadectwa innych ludzi. Wydawało mi się to trudne aby odmawiać codziennie cały różaniec. Po jakimś czasie postanowiłam spróbować.Przeczytaj Magdalena: Wysłuchana prośba
Read More

Katarzyna: Spokój i zaufanie

Chwała Panu! Dziękuję!
Read More

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Pracę straciłam w wyniku zmian politycznych. Po upływie pół roku bezrobocia nadal tkwiłam w domu z depresją. Jak to trafnie zdefiniował któryś z komentatorów internetowych, pracę w dzisiejszych czasach traktować należy raczej jako zjawisko paranormalne… O nowennie dowiedziałam się z portalu plotkarskiego….

Poszłam za poradą innych osób, które dodawały komentarze na „Nowennie pompejańskiej” i równocześnie z nowenną odmawiałam też modlitwę do św. Rity oraz modlitwę przebaczenia. Jakież było moje zdziwienie, że w tej modlitwie na pierwszym miejscu wybacza się przede wszystkim Panu Bogu! Bo ja mam w tym zakresie wiele do wybaczania: chorobę córki, śmierć dwuletniej córki, śmierć mojego ojca, który po prostu przewrócił się na ulicy i już nigdy nie podniósł, zostawiając mnie z chorą i niepełnosprawną matką…. Wyliczać można by dużo więcej….
No więc zaczęłam odmawiać te modlitwy i Nowennę. Tak jak wskazywali inni ludzie modlący się tą modlitwą, po około tygodniu rozwiały się moje złudzenia, tzn. okazało się, że pracy, którą miałam „obiecaną” przez znajomego i „to tylko kwestia czasu” nie będzie. Byłam załamana, ale pamiętałam o tym, co pisali inni i nie zniechęcałam się w modlitwie.
Po pewnym czasie złożyłam kolejną ofertę pracy do kolejnej firmy, jednak tym razem popracowałam na swoim CV i listem motywacyjnym stosownie do wskazówek zamieszczonych na portalach dla poszukujących pracy. Zaproszono mnie na rozmowę, potem na drugi etap rozmów, do którego przeszły tylko dwie osoby. Po drugim etapie zapadła niepokojąca cisza. Siedziałam w domu i płakałam, miałam świadomość, że nie mam znajomych, którzy mogliby wesprzeć moją kandydaturę. W tym czasie zakończyłam też odmawianie Nowenny. I po trzech dniach od zakończenia zadzwonił telefon z tej firmy i poinformowano mnie, że…. dostałam pracę !!!
Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Byłam w sytuacji absolutnie beznadziejnej, nikt nie mógł albo nie chciał mi pomóc i mogłam liczyć tylko na Pana Boga. Mam dzieci na utrzymaniu, a otrzymanie pracy w tak prestiżowej firmie, do której ludzie dostają się po znajomości, graniczy z cudem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Gratuluje! Piekne swiadectwo, daje duzo nadziei i otuchy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!