E: Modlitwa o uzdrowienie

Przeczytałam, że nowenna czyni cuda, ale wtedy jeszcze wydawało mi się, że mam tak wiele, że nie muszę jej odmawiać.
Przeczytaj całość

Anna: liczne łaski

Nie wiem od czego zacząć lecz najlepiej od początku.O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo z internetu.Jestem sama po rozwodzie, mieszkam za granicami kraju.Byłam z człowiekiem który również był po rozwodzie a więc grzeszyliśmy.Bardzo ciężko było mi z tym żyć chociaż w głębi siebie(serca) starałam się o tym nie myśleć.Gdy poczytałam...
Przeczytaj całość

Grzegorz: Siła, mądrość, odwaga

Do tych którzy się jeszcze wahają: klamka jest tylko po naszej stronie drzwi : otwórzmy drzwi Chrystusowi i Najświętszej Maryi.
Przeczytaj całość

Lucyna: Wielki spokój i wielka świadomość

To jest niesamowite , mam dziś 12 dzień nowenny i od kilku dni odczuwam ogromny spokój wewnętrzny.  Świadomie i  umiejętnie radze sobie w sytuacjach życiowych, pracy. Polecam.  Kto nie spróbuję ten nie doświadczył. Matka daje nam więcej niż prosimy. 
Przeczytaj całość

Marlena: Niesamowite rozwiązanie sprawy

Witam. Chciałabym się z Wami podzielić moim świadectwem. Nowenne zaczełam odmawiać ponieważ byłam smutna,zagubiona i bez nadzieji. Zaczełam odmawiać Nowennę do Matki Przenajświętszej w połowie wakacji. Pokłóciłam się wtedy z bliską osobą. Przeczytaj Marlena: Niesamowite rozwiązanie sprawy
Przeczytaj całość

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Pracę straciłam w wyniku zmian politycznych. Po upływie pół roku bezrobocia nadal tkwiłam w domu z depresją. Jak to trafnie zdefiniował któryś z komentatorów internetowych, pracę w dzisiejszych czasach traktować należy raczej jako zjawisko paranormalne… O nowennie dowiedziałam się z portalu plotkarskiego….

Poszłam za poradą innych osób, które dodawały komentarze na „Nowennie pompejańskiej” i równocześnie z nowenną odmawiałam też modlitwę do św. Rity oraz modlitwę przebaczenia. Jakież było moje zdziwienie, że w tej modlitwie na pierwszym miejscu wybacza się przede wszystkim Panu Bogu! Bo ja mam w tym zakresie wiele do wybaczania: chorobę córki, śmierć dwuletniej córki, śmierć mojego ojca, który po prostu przewrócił się na ulicy i już nigdy nie podniósł, zostawiając mnie z chorą i niepełnosprawną matką…. Wyliczać można by dużo więcej….
No więc zaczęłam odmawiać te modlitwy i Nowennę. Tak jak wskazywali inni ludzie modlący się tą modlitwą, po około tygodniu rozwiały się moje złudzenia, tzn. okazało się, że pracy, którą miałam „obiecaną” przez znajomego i „to tylko kwestia czasu” nie będzie. Byłam załamana, ale pamiętałam o tym, co pisali inni i nie zniechęcałam się w modlitwie.
Po pewnym czasie złożyłam kolejną ofertę pracy do kolejnej firmy, jednak tym razem popracowałam na swoim CV i listem motywacyjnym stosownie do wskazówek zamieszczonych na portalach dla poszukujących pracy. Zaproszono mnie na rozmowę, potem na drugi etap rozmów, do którego przeszły tylko dwie osoby. Po drugim etapie zapadła niepokojąca cisza. Siedziałam w domu i płakałam, miałam świadomość, że nie mam znajomych, którzy mogliby wesprzeć moją kandydaturę. W tym czasie zakończyłam też odmawianie Nowenny. I po trzech dniach od zakończenia zadzwonił telefon z tej firmy i poinformowano mnie, że…. dostałam pracę !!!
Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Byłam w sytuacji absolutnie beznadziejnej, nikt nie mógł albo nie chciał mi pomóc i mogłam liczyć tylko na Pana Boga. Mam dzieci na utrzymaniu, a otrzymanie pracy w tak prestiżowej firmie, do której ludzie dostają się po znajomości, graniczy z cudem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Gratuluje! Piekne swiadectwo, daje duzo nadziei i otuchy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!