Natalia: świadectwo uzdrowienia z lęku

Szczęść Boże, Na podstawie swoich doświadczeń chciałam wszystkich zachęcić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. U mojego syna pojawił się problem lękowy, trudny do określenia.
Read More

Anna: Ratunek z niewoli toksycznego związku

Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego za pomoc z nieba w uratowaniu mojej siostry z niewoli toksycznego związku.
Read More

Renata: Żyłam w panice. Musiało do tego dojść …

Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wstawiennictwo u Boga bo chociaż tak po ludzku na nic nie zasłużyłam a tak wiele otrzymałam.
Read More

Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny "mały cud".
Read More

Katarzyna: Matka Boża zawsze zwycięża!

Witam. Jestem bardzo zaskoczona, że dziś piszę to świadectwo. Nowennę zaczęłam dopiero 12 dni temu. Modlę się w intencji mojego męża o nawrócenie.
Read More

Agnieszka: Zmiany dzięki nowennie

Nowennę Pompejańską odprawiłam od 18 października 2015 do początku Adwentu. Intencją była praca dla moich rodziców. Ubiegły rok był dla mojej rodziny ciężki, choroba mamy, strata pracy przez ojca. Były też momenty radości, prymicje mojego brata. Jednak sytuacja materialna, była nie do pozazdroszczenia. Postanowiłam odmówić nowennę, choć bałam się, że nie wytrwam. Jednak to, czego doświadczyłam, upewniło mnie, że warto się modlić i trwać przy Maryi.

Moja główna intencja nie została wysłuchana od razu, jednak moje życie zmieniało się. Stałam się bardziej cierpliwa, łagodna i spokojna na to, co czeka każdego dnia.
Modlitwa do Maryi przynosiła ukojenie, całkiem inaczej dni zaczęły się układać.
Zmiany w nas zachodzą powoli, i tylko wtedy, gdy chcemy tego i tak ma już zostać. Po odmowie nowenny zdarzały mi się upadki, lecz wracałam na drogę bożą. W lutym, tego roku, moi rodzice podjęli pracę dorywczą, powoli zaczyna się układać, wierzę, że będzie lepiej. Aktualnie odmawiam „Tajemnicę Szczęścia” i zdaję sobie sprawę, że modlitwa dla naszej duszy jest niezbędna.
Dziękuję Bogu za otrzymane łaski, Matka Boża potrafi wyjednać je u swego Syna 😉 Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?