Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Witam.Jestem w trakcie 2 w swoim życiu nowenny.Pierwszą odmawiałam w intencji ukończenia wymarzonych przeze mnie prestiżowych studiów (-tak bo przecież sama powiem Panu Bogu czego dokładnie potrzebuję do szczęścia.) . Studiów tych nie ukończyłam.I choć można by pomyśleć,że to wielkie nieszczęście dziś już widzę,że Ukochana Maryja uchroniła mnie przed niepotrzebnym cierpieniem związanym z nimi ( nie doszłam do tego wniosku po 20 latach:)tylko rok po..). Dostałam w zamian pełną Bożą ochronę-finansową,życiową.

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!! Przeprowadził mnie przez 10 lat zagubienia,smutku i nieszczęść.Ukazał mi swoją miłość i błogosławieństwo..Słuchajcie..NIE WĄTPCIE…NIE PODDAWAJCIE SIĘ! MÓDLCIE SIĘ ,ZMIENIAJCIE,PRZYJMUJCIE WSZYSTKO Z POKORĄ.!! nigdy nie wiecie jak potoczy się wasze życie i jakie mogą być piękne owoce każdego „nieszczęścia” gdy tylko oddajecie je z wiarą w modlitwie…Długo zwlekałam z tym świadectwem.ale dziś mogę je dać nie w przypływie euforii,lecz całkowicie „na chłodno”.
W środę popielcową zaczęłam odmawiać 2 nowennę w intencji uzdrowienia wewnętrznego mojego taty.Człowieka głęboko zranionego przez własnych rodziców,gorzkniejącego..Już widać zmianę w jego zachowaniu choć nowenna jeszcze trwa.I choć nie nastąpiła nagła, cudowna przemiana to całkowicie ufam Matce Bożej.Chwała Panu za jego błogosławieństwa!! CHWAŁA MARYI ,która wyprosiła nam Boże Miłosierdzie!!

9 myśli na temat „Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

  1. SZTURM MODLITEWNY. Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie. Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów

    Kapłana porwało ISIS w Jemenie. Jest torturowany i ma zostać ukrzyżowany w Wielki Piątek. Prośba o modlitwę za niego i za jego oprawców.

    Poniżej propozycja aby zmówić trzy razy Wierzę w Boga za prześladujących Chrześcijan i trzy Zdrowaś Maryjo za ojca Toma.

    Włączmy się w modlitwę i szturmujmy Niebo, aby ksiądz Tom przeżył i by jego oprawcy nawrócili się ku Bogu Miłosiernemu!

  2. „SZTURM MODLITEWNY. Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie. Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów” i się nawrócą krwią Męczennika.
    Módlmy się aby wytrwał do końca z Chrystusem, „nie lękajcie się tych co mogą zabić ciało, lecz duszy nic uczynić nie mogą”

A Ty co o tym myślisz? Napisz!