Anna: Łaski dodane od Matki Bożej.

Otrzymałam: łaskę wyciszenia, przyjmowania drażliwych uwag z pokorą, zrozumienia Bożej woli...
Read More

Beata: cud poczęcia upragnionego dziecka

Witam, o nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. O dziecko staraliśmy się ponad rok, gdy w lutym poroniłam nie wiedząc nawet że byłam w ciąży.
Read More

Aneta: O zdrowie dla mamusi

Odmawiałam Nowenn Pompejańską za zdrowie dla mojej mamy. Okazało sie, ze ma raka. Doktor nastraszył nas ze to moze byc 2 lub 3 stadium. Wiec prosiłam w mojej Nowennie o to aby to nie było 3 stadium i zeby była operacja oraz zeby była zdrowa. Po 2 tyg od odmawiania okazało sie, ze to nie jest rak tylko jakieś stadium przed rakowe.
Read More

Anna: Walka trwała sześć lat

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! To jest świadectwo mocy Boga i wstawiennictwa Maryi poprzez Różaniec. Małżeństwo zawarłam 1989 roku. Po pierwszym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko, później przychodziły kolejne. Mamy 5 synów. W naszym małżeństwie nie byliśmy szczęśliwi ani spełnieni. Żałowaliśmy swojej decyzji i tkwiliśmy w związku jedynie ze względu na dzieci. Najgorszym cierpieniem była samotność i odczuwany dotkliwie brak człowieka, któremu można ufać i wracać do domu w poczuciu, że ktoś czeka i że jest się komuś potrzebnym.
Read More

Anonim: Wymodlony synek

Witam, wraz z żoną przez ok. 2 lata staraliśmy się o dziecko lecz bez skutku. O Nowennie dowiedziałem się przypadkiem. Mimo to że pracuje na 2 etatach znalazłem czas na modlitwę z prośbą o dziecko. Żona nie chciała przyłączyć się do wspólnej modlitwy mimo że też jej ogromnie zależało, dlatego odmawialem ją sam.
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Witam.Jestem w trakcie 2 w swoim życiu nowenny.Pierwszą odmawiałam w intencji ukończenia wymarzonych przeze mnie prestiżowych studiów (-tak bo przecież sama powiem Panu Bogu czego dokładnie potrzebuję do szczęścia.) . Studiów tych nie ukończyłam.I choć można by pomyśleć,że to wielkie nieszczęście dziś już widzę,że Ukochana Maryja uchroniła mnie przed niepotrzebnym cierpieniem związanym z nimi ( nie doszłam do tego wniosku po 20 latach:)tylko rok po..). Dostałam w zamian pełną Bożą ochronę-finansową,życiową.

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!! Przeprowadził mnie przez 10 lat zagubienia,smutku i nieszczęść.Ukazał mi swoją miłość i błogosławieństwo..Słuchajcie..NIE WĄTPCIE…NIE PODDAWAJCIE SIĘ! MÓDLCIE SIĘ ,ZMIENIAJCIE,PRZYJMUJCIE WSZYSTKO Z POKORĄ.!! nigdy nie wiecie jak potoczy się wasze życie i jakie mogą być piękne owoce każdego „nieszczęścia” gdy tylko oddajecie je z wiarą w modlitwie…Długo zwlekałam z tym świadectwem.ale dziś mogę je dać nie w przypływie euforii,lecz całkowicie „na chłodno”.
W środę popielcową zaczęłam odmawiać 2 nowennę w intencji uzdrowienia wewnętrznego mojego taty.Człowieka głęboko zranionego przez własnych rodziców,gorzkniejącego..Już widać zmianę w jego zachowaniu choć nowenna jeszcze trwa.I choć nie nastąpiła nagła, cudowna przemiana to całkowicie ufam Matce Bożej.Chwała Panu za jego błogosławieństwa!! CHWAŁA MARYI ,która wyprosiła nam Boże Miłosierdzie!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

Witaj w klubie tych, którzy spotkali na swojej drodze Miłosiernego Jezusa.
https://www.youtube.com/watch?v=ss_WxHyvmHA

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

jest Jezus, jest Miłość, jest nadzieja dla każdego z nas 🙂

Zadowolona
Gość
Zadowolona

SZTURM MODLITEWNY. Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie. Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów

Kapłana porwało ISIS w Jemenie. Jest torturowany i ma zostać ukrzyżowany w Wielki Piątek. Prośba o modlitwę za niego i za jego oprawców.

Poniżej propozycja aby zmówić trzy razy Wierzę w Boga za prześladujących Chrześcijan i trzy Zdrowaś Maryjo za ojca Toma.

Włączmy się w modlitwę i szturmujmy Niebo, aby ksiądz Tom przeżył i by jego oprawcy nawrócili się ku Bogu Miłosiernemu!

Maria W
Gość
Maria W

zaraz sie pomodle ,dziekuje

Ara
Gość

Pomodliłam się

wiesia
Gość
wiesia

Już rozpoczynam modlitwę, dziękuję

Magda
Gość

Może Bóg chce by poniósł męczeńską śmierć.pewnie zostanie świętym. Na nic nasze modlitwy.taki boży plan.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

+

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

„SZTURM MODLITEWNY. Salezjanina Fr. Toma porwali islamiści z ISIS w Jemenie. Ksiądz jest torturowany i w Wielki Piątek islamiści chcą Go ukrzyżować. Módlmy się za księdza o opiekę Boga Najwyższego i za nawrócenie dla islamistów” i się nawrócą krwią Męczennika.
Módlmy się aby wytrwał do końca z Chrystusem, „nie lękajcie się tych co mogą zabić ciało, lecz duszy nic uczynić nie mogą”

Obrazki z nowenną pompejańską?