Agnieszka: uzdrowienie małżeństwa

Kilka dni temu zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Na początku strasznie się wahałam gdyż czytałam wiele opinii jak to zły przeszkadza w odmawianiu tej nowenny i zwyczajnie po prostu się bałam, ale nie żałuję bo to cudowna modlitwa, która pozwala mi przetrwać separację w jakiej jesteśmy z mężem od kilku miesięcy. Póki co nie została wysłuchana moja modlitwa żeby mąż do mnie wrócił, ale może potrzeba na to więcej czasu i więcej wiary . Pierwsza część nowenny przebiegła bardzo dobrze, natomiast z drugą było gorzej. Pojawiały się chwile zwątpienia czy warto dalej walczyć bo nasze relacje zamiast się poprawiać tylko się pogarszały. Mąż zaczął wspominać o rozwodzie, nie chciał ze mną rozmawiać, ciągle się kłóciliśmy.

Było bardzo ciężko, czasem modląc się zapominałam jak się odmawia Ojcze Nasz czy Zdrowaś Maryjo, miałam złe myśli, ale wtedy modliłam się jeszcze goręcej. Teraz po skończeniu nowenny nadal nie jesteśmy razem, ale rozmawiamy ze sobą spokojniej i cały czas gdzieś w głębi serca czuję, że Maryja kiedyś połączy nas ze sobą i znów będziemy szczęśliwym małżeństwem. Tym bardziej, że mąż nadal nie złożył papierów rozwodowych i mówi, że czas pokaże co dalej z nami będzie, więc nadal jest jakaś nadzieja. Dla wszystkich, którzy nadal się wahają czy warto odmawiać różaniec odpowiadam WARTO bo przecież tam gdzie ludzkie siły zawodzą tylko Maryja i Jezus mogą nas uratować.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

14 myśli na temat „Agnieszka: uzdrowienie małżeństwa

 1. Agnieszko, gratuluje postawy ufnosci nawet w tym trudnym polozeniu. Sprobuj moze prosic jeszcze swojego aniola stróża. Ja widze, ze moj sie przez ostatni rok b zaktywizowal w zabieganiu o moja uwage (wiekszosc zycia go ignorowalam), a podobno nasi aniolowie moga b pomoc i tylko czekaja az zaczniemy z nimi na co dzien rozmawiac i prosic ich o rozne wazne rzeczy. Niech Cie strzeze NMP, pozdrawiam

 2. Monique nie wiem skąd biorę na to siłę, ale gdzieś w głębi serca czuje że Maryja sprawi, że znów będziemy razem chociaż mąż uparcie nadal chce być sam. Ciągle się modlę i ciągle mam nadzieje. Chcę zacząć kolejna nowenne tylko nie bardzo wiem o co powinnam się teraz modlić.

 3. Kochane dziewczyny,kobietki:)z okazji Dnia Kobiet życzę Wam wszelkiej obfitości łask Bożych w codziennym życiu.

 4. 33 OBIETNICE JEZUSA
  związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi

  1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny.
  2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem.
  3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość.
  4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości.
  5. Małżonkowie nie rozwiodą się, a rozwiedzeni powrócą do domu.
  6. Rodziny będą żyć w harmonii i wytrwają w prawdziwej wierze.
  7. Matki, które są w stanie błogosławionym, będą się cie­szyć szczególną opieką Mojej Matki i otrzymają wszy­stko, o co poproszą dla siebie i dla swojego dziecka.
  8. Biedni znajdą mieszkanie i pożywienie.
  9. Dusze znajdą umocnienie w trudach na modlitwie i na­uczą się kochać Boga, bliźniego i swoich nieprzyjaciół.
  10. Grzesznicy nawrócą się bez wahania, nawet jeśli No­wenna jest odprawiana za nich przez inną osobę.
  11. Grzesznicy nie wpadną ponownie w swe grzechy i znaj­dą nie tylko ich przebaczenie, lecz ponadto nie­winność daną przez Chrzest, przez doskonały żal i miłość.
  12. Kto odprawia tę Nowennę w stanie łaski, nie obrazi potem Mojego Serca żadną ciężką winą aż do śmierci.
  13. Dusza, która się szczerze nawraca uniknie nie tylko og­nia piekielnego, lecz ponadto kary czyśćcowej.
  14. Dusze letnie staną się gorliwe i trwając w gor­li­wości doj­dą szybko do największej doskonałości i świę­tości.
  15. Jeśli rodzice lub inni członkowie rodziny odprawią No­wennę, żadne z ich dzieci ani inny członek rodziny nie będzie potępiony.
  16. Wielu młodych znajdzie dzięki Nowennie wezwanie do kapłaństwa i życia zakonnego.
  17. Ci, którzy utracili wiarę odzyskają ją, a zabłąkani po­wró­cą do prawdziwego Kościoła.
  18. Osoby duchowne i zakonne pozostaną wierne po­woła­niu; nie­wierni otrzymają łaskę nawrócenia i powro­tu.
  19. Rodzice i przełożeni będą wspierani w ich troskach nie tylko duchowych, lecz i materialnych.
  20. Dusze łatwo oprą się pokusom ciała, świata i szatana.
  21. Pyszni staną się szybko pokorni, a pogrążeni w nie­na­wi­­ści pozwolą się zwyciężyć miłości.
  22. Dusze gorliwe rozradują się słodyczą modlitwy i o­fia­­ry. Nie będzie ich nękał niepokój, strach i zwąt­pie­nie.
  23. Umierający nie będą musieli walczyć ze śmiercią ani prze­ciwko ostatnim zasadzkom szatana. Śmierć nagła i nie­przewidziana nie zaskoczy ich.
  24. Umierający zaznają głębokiego pragnienia życia wie­cz­ne­­go i zdadzą się na Moją wolę, umierając w ramio­nach Mojej Matki.
  25. Na sądzie zaznają specjalnej opieki Mojej Matki.
  26. Dusze otrzymają łaskę odczuwania współczucia i mi­ło­ś­ci rozważając Moją Mękę i cierpienia Mojej Ma­­t­ki.
  27. Dusze dążące do doskonałości dostąpią zaszczy­tu o­t­rzy­­­mania głównych cnót Mojej Matki: pokory, czy­s­to­ś­ci i miłości.
  28. W chorobie czy w zdrowiu będzie im to­wa­rzy­szyć ra­dość wewnętrzna i zewnętrzna oraz uspokojenie.
  29. Dusze spragnione duchowości otrzymają łaskę cie­sze­nia się bez większych trudności stałą obecnością Mojej Matki, a nawet Moją.
  30. Dusze, które poczyniły postępy w zjednoczeniu mis­ty­cz­nym, otrzymają łaskę odczuwania, że to żyją już nie tyle o­ne same, lecz że Ja żyję w nich. To znaczy, że to Ja ko­cham w ich sercu, modlę się w ich duszy, mówię przez ich usta i że posługuję się w działaniu całym ich bytem. Przeżyją cu­downe doświadczenie polegające na odczu­ciu, że każde po­ruszenie w nich dobra, piękna, święto­ś­ci, pokory, łagod­ności, posłuszeństwa, szczęś­cia, cudo­w­ności, to we wszy­st­kim i zawsze JA SAM JES­TEM, Bóg wszechmocny, nieskończony, jedyny Pan i Bóg, jedyna Miłość.
  31. Dusze, które odprawiają tę Nowennę rozkwitną na ca­łą wie­czność jak czyste lilie wokół Niepokalanego Serca Mej Matki.
  32. Ja, Boski Baranek, w Moim Ojcu z Duchem Świętym, rozraduję się wiecznie tymi duszami, które rozbłysną na Niepokalanym Sercu Mojej Matki jak lilie i które dzię­­­ki Memu Najświętszemu Sercu dojdą do chwa­ły.
  33. Dusze spragnione tego, co duchowe, po­stą­pią szybko naprzód w praktykowaniu wiary i cnotliwego życia.

 5. Agnieszko, jestem w podobnej sytuacji jak ty. Jestem w trakcie odmawiania nowenny. U mojego męża po pięciu latach bycia razem, wygasło uczucie które było wcześniej i stwierdził że się zastanawia nad tym czy chce być jeszcze ze mną.  Gdy to ustyszałam z jego ust świat mi się zawalił nie potrafiłam sobie z tym poradzić, żadne prośby do niego nie docerały, zaczął  traktować mnie jak powietrze.
  Tyle wycierpiałam że odechciało mi się żyć. I zaczęłam odmawiać nowennie, i mimo że wydaje mi się, że jest gorzej miedzy mną a mężem to sie nie poddaje i modlę się z jeszcze większą gorliwością bo wierzę, że Mateńka mnie wysłucha.
  Z całego serca proszę o modlitwę.

 6. Magda pomodlę się za wasze małżeństwo . U nas jest bardzo podobnie. Jesteśmy razem od 17 lat. To była największa miłość i nagle on twierdzi, że chce być singlem i że uczucie wygasło. Może kiedyś będzie gotowy żeby być ze mną, ale nie wie kiedy i cz w ogóle. Boli jak nie wiem co. Chcę się poddać i zapomnieć, ale nie umiem.

 7. Dziewczyny dziś obudziłam się z myślą, która nie dawała mi spokoju. Coś mi kazało zamówić msze św w Pompejach za uwolnienie mojego męża od złego. Msza przypada 25 marca czyli w Wielki Piątek. To już trzecia msza. Poprzednie były w intencji uratowania naszego małżeństwa, ale póki co nic się nie zmieniło. Może te myśli o trzeciej mszy to jakiś znak? Wcześniej w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej miałam tak samo uparta myśl, żeby skasować konta na portalach randkowych co od razu zrobiłam.

  • to wyjątkowo dobry pomysł – ale w marcu jest wyjątek i msza będzie 28marca w poniedziałek wielkanocny –

 8. Ale jak by nie było to jednak wielkie święto. Może nasza miłość z pomocą Boża też zmartwychwstanie na nowo. Napisałam list do św Józefa a jutro zaczynam 9 dniową nowenne do św Józefa. Podobno nadzieja umiera ostatnia.

 9. Kochani, dziś miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się,że mąż chce sprzedać nasze ślubne obrączki bo ma długi i śnił mi się też kościół, ołtarz i że się modliłam i taki wielki obraz Matki Boskiej. Co to może znaczyć?

A Ty co o tym myślisz? Napisz!