F.: Nowenna za zmarłego

Szczęść Boże! Około rok temu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską za zbawienie duszy mojego wujka, który zmarł nagle, prawdopodobnie z powodu przedawkowania alkoholu. Osierocił 6 własnych dzieci i 1 przyrodniego syna. Odmawianie nowenny przyniosło mi wiele łask, ale nawet po jej skończeniu nie wiedziałam, czy wujek już dostał się do Nieba, czy nie. Pragnęłam dostać jakiś znak, dzięki któremu będę mogła dawać świadectwo innym.
Przeczytaj całość

Anna: Cud przemiany syna

Dziekuje krolowej rozanca za danie nadzieji synowi i sily na dalsze zycie W ostatni dzien nowenny moglam z nim porozmawiac , a wczesniej bylo to niemozliwe Nowenna daje spokoj duszy a Maryja laski I chwla jej za to !
Przeczytaj całość

Anna: klątwy rzucone ma męża

Odmawiam nowenne teraz w innej intencji i mimo że pierwsza intencja raczej nie została dotychczas wysłuchana, to w trakcie odmawiania jej otrzymałam wiele łask które wpłynęły na zmianę mojego życia i mojej rodziny. Od dłuższego czasu mąż nie pracuje i działalność którą miał musiał zawiesić. Dziwne było to ze cokolwiek zaczynał...
Przeczytaj całość

Mirek: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże! Mam na imię Mirek, o nowennie pompejańskiej dowiedziałem się mniej więcej we wrzeniu 2015 roku. Bardzo wielkie emocje towarzyszyły mi czytając świadectwa cudów, zagłębiałem się w temat bardziej i bardziej... z dnia na dzień zaczynałem myśleć o tym, aby samemu zacząć odmawiać tą piękną modlitwę.
Przeczytaj całość

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Cudowna modlitwa

Pierwsze świadectwo złożyłam na początku 2015 roku. Obecnie rok ten dobieg końca, rozpoczęłam kolejną Nowennę Pompejańską, przy czym poprzednią Nowennę odmówiłam w intencji dziękczynnej, dziękując Najukochańszej Mateńce za opiekę i wszelkie otrzymane łaski. Czułam ogromną potrzebę w sercu by podziękować Maryi za całe moje życie, za to że zawsze była przy mnie, za to, że poprowadziła mnie drogą do miłość Pana Jezusa, za Ducha Świętego oraz przybliżenie do miłości Boga, ukazanie mi, że jest on moim Tatusiem, do którego zawsze mogę się zwrócić i zawołać Tato, Tato tu jestem słyszysz spojrzyj na mnie wysłuchaj o co Cię proszę. Wraz z upływającym czasem w wybranym przez Maryję czasie wypełniają się prośby, o które prosiłam.

Doświadczyłam takiej miłości i wysłuchania ze strony Maryi, która spełnia nawet moją prośbę z poprzedniego świadectwa, tę którą tak trudno było zakończyć, i która była mało realna, ale tak jak Ona tego Chciała, po swojemu w wybranym przez siebie czasie, czyli 10 miesięcy po jej zakończeniu. Jeśli chodzi o pracę, którą otrzymałam od Mateńki, nadal pracuję w tej firmie, w grudniu minie rok, trudności zawsze będą, ludzie są tylko ludźmi, najważniejsze z jakiej perspektywy my zobaczymy to co mamy. Odmawiając Nowennę, w której dziękowałam Maryi za wszystko, doświadczyłam takiego stanu pod czas jednej z mszy świętych, jak bym była najukochańszym dzieckiem i siedziała w środku, a obok siedziała moja Najukochańsza Mama, Maryja i Najwspanialszy i Najukochańszy, Tatuś, Bóg Ojciec. Czułam się otoczona bezwarunkową miłością. Doświadczenie tego cudu, który dla innych może być absurdalny, bardzo mnie uszczęśliwiło, ponieważ wychowałam się w domu alkoholowym, moi rodzice nie umieli okazać mi takiej miłości jakiej potrzebowałam, dziś wiem, że sami nie mieli odpowiednich wzorców.
Mimo, iż nie wszystkie prośby zostały jeszcze wysłuchane, ufam i wiem, że żadna modlitwa nie pozostaje zlekceważona. Oddaję te wszystkie prośby Maryi, wiem, że w wybranym przez siebie czasie otrzymam od mojej Mamuni to co dla mnie najlepsze i czego być może nawet się nie spodziewam, a nawet jeśli nie otrzymam to nic nie szkodzi, dziękuję, że mogłam ten czas spędzić z Najcudowniejszą Mateńką. Chwała Najwyższemu Panu, Bogu Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu. Ojcze, bądź wola Twoja. Bądź Błogosławiona Ukochana Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Cudowna modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

ta modlitwa jest cudowna…jestem szczęśliwa i spokojna…proszę o łaskę uzdrowienia..pełna wiary że Królowa Różańca Pompejańska mnie wyslucha…

Maria W
Gość
Maria W

pieknie ,ja tez odmowilam NP w podziekowaniu za laski i dziekuje Bogu za NP bo to dlamnie najwieksza laska zycia bezwzgledu czy intencje sie spelnia czy nie ,bo wiem ze i tak z nich zrodzi sie owoc choc moze nie po mojej mysli,ale wazne sa owoce modlitw ,ktore Bog wie jakie beda i dokogo najlepszeChwala Panu

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

S.O.S.

Róża bł. Edmunda Bojanowskiego prosi o wsparcie modlitewne, aby znalazł się odpowiedni dawca szpiku dla 3,5 letniej Lidki. Wydawało się, ze dziecko nie będzie go potrzebować, ale lekarze podjęli jednak taką decyzję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!