Jagoda: przede mną jeszcze długa droga

Nowennę pompejańską odmawiam dopiero od 13 maja. Od 20 kwietnia modlę się do Świętej Rity i Świętego Judy Tadeusza, a od 3 maja odmawiam różaniec kilka razy dziennie. Modlę się pokornie o to, aby mój partner dał naszemu związkowi jeszcze jedną szansę. Przeczytaj Jagoda: przede mną jeszcze długa droga
Read More

Anna: cierpiałam przez chłopaka, ale nawróciłam się

Wierze z całego serca. Nie wiem co będzie z chłopakiem ale ja zmieniłam się na lepsze, lęki, stres i nerwica mnie opuszczają...
Read More

Agnieszka: Szansa na ratunek

Nowenna Pompejska którą odmówiłam dwa razy w intencji mojego małżeństwa dala mi spokój, wyciszenie i szanse na ratowanie tego czego jeszcze wczrsniej nie było możliwości ratowania. Czuję jak dużo miłości daje Maryja.
Read More

Grzesiek: Spokój po rozstaniu z ukochaną

Po rozstaniu z moja ukochana strasznie się męczyłem. Byliśmy ze sobą kilka lat.Bywało różnie raz lepiej raz gorzej.Ale zawsze jakoś umieliśmy się dogadać. Dużo razy się kłóciliśmy wiele razy ją zawiodłem. We wrześniu się rozstaliśmy (to była raczej jej decyzja), po rozstaniu strasznie cierpiałem nie mogłem spać jeść i skupić się na niczym. Straciłem na wadze około 15 kg.Miałem myśli żeby się zabić. Nie wiem jak ale trafiłem w internecie na nowennę pompejańska.Na początku nie myślałem że dam rady ją odmawiać,ale pomyślałem ze nie mam nic do stracenia.
Read More

Kinga: jako dziecko byłam molestowana seksualnie

Jeśli moje cierpienie było krokiem do tego, aby zacząć się modlić, a modlitwy do tego by się nawrócić, to dziękuję Bogu za ten dar.
Read More

Agata: Przyśniła mi się szatka, którą moja córeczka miała do chrztu

Jestem bardzo ciężko chora na raka. Mam 11 -letnią córkę i bardzo się o nią martwiłam więc postanowiłam ofiarować ją Matce Bożej w Nowennie Pompejańskiej. Po kilku dniach odmawiania tej Nowenny przyśniła mi się szatka, którą moja córeczka miała do chrztu. Wierzę, że Matka Boża przyjęła pod opiekę moją córkę i dziękuję Jej za ten znak.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

22 komentarzy do "Agata: Przyśniła mi się szatka, którą moja córeczka miała do chrztu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronka
Gość
weronka

Piękny znak, Matka Boża przyjęła nie tylko córkę ale również Ciebie pod płaszcz swej opieki.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Iza
Gość

a ja pomodlę się za Ciebie Agatko.Niech Pan i Matka Najświętsza mają Was w Swojej opiece.

anita
Gość

Myślę że jesteś bardzo dzielna. Matka nigdy nie opuszcza swoich dzieci. Życzę ci sił na tą najcięższą walkę którą przyszło ci teraz stoczyć i wierzę że ją wygrasz.

Wiola
Gość

Agatko,
będę modliła się za Ciebie i życzę Ci siły ….nie jesteś sama, jesteśmy z Tobą. Na pewno wszyscy czytający Twoje świadectwo będą myśleli o Tobie, to da Ci siły.
Niech Matka Boża trzyma Cię mocno w Swoich Ramionach.

Maria W
Gość
Maria W

Agata roza brataAlberta dolacz sie do niej ,od jutra dolacze cie do rozy ktora odmawiam ,niemartw sie Gabryjela wczoraj pisala wpis o chorej matce po modlitwach zania w rozach w14probkach po kontroli niema komorek rakowych

Maria W
Gość
Maria W

Uwaga modlacy sie w rozach Gabi dopisz Agate do rozy i modlmy sie za Agate w rozy ,dolaczcie ja do intencji Dziekuje

Danuta
Gość
Danuta

Pomodle się za Ciebie,zaufaj wszystko będzie dobrze

Elżbieta
Gość
Elżbieta

i ja się pomodlę

Honorata
Gość
Honorata

Pomodle sie za Was niech Was Pan Bog poblogoslawi.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Agata nie poddawaj sie . Proś o CUD uzdrowienia

magda
Gość

+++ <3

Gosia
Gość

Rozumiem twój strach o córkę bo niedawno i ja bałam się o swoje dziecko że może mnie stracić też jestem chora i mam 15 letniego syna. Odmawialam nowenne i czuję spokój że wszystko będzie dobrze chociaż czasami mam chwilę załamania to podnosze się i walczę dalej bo mam dla kogo. Bardzo życzę ci zdrowia i pomodle sie za Ciebie.

TERESA
Gość
TERESA

Agatko jest taka niedługa modlitwa MODLITWA O CUD odmawiaj do skutku ja też będę pamiętała o modlitwie pozdrawiam .

Ana
Gość

tez sie pomodle..jestes dzielna i taka pozostan..Sczesc Boze..

Ana
Gość

Agato, odmaialam NP z youtub-em po odmowieniu postanowilam poczekac i zobaczyc co sie wlaczy, zeby odmowic w Twojej intencji.
Wlaczyla sie Koronka do Krwawych Łez Matki Bożej …..i ja odmowilam w Twojej i Twojej coreczki intencji.
Zostan z Bogiem kochana

Sunny
Gość

Agato, ja rowniez odmowie Koronke do Krwawych Lez w Twojej inencji. Maryja obiecala, ze Jej Syn udzieli wszelkich lask, za przyczyna Jej Lez.

dorota
Gość
dorota

ja zaczne 10.03 nowenne do sw. Jozefa i dolacze takze ciebie Agatko do niej,” badz dobrej mysli bo jest ktos kto sie o ciebie troszczy „tak mowil Ojciec Pio.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Agata tak bardzo jest ważne nasze przebaczenie . Skup się na tym . Tak szczerze od serca przebacz wszystkim. Poproś Jezusa o ten dar . Kto Cię skrzywdził przebacz i błogosław mu. Jest taka modlitwa przebaczenia o.Granda . To bedzie połowa sukcesu w drodze do uzdrowienia . Tul sie do Ran Jezusa , powiedział Jezus w moich Ranach jest uzdrowienie . Będzie dobrze . !!!

TERESA
Gość
TERESA

Może odsłuchać DOTYK BOGA odcinek 58 ,59 uzdrowienie z nowotworu piersi i wątroby w Gliwicach ,Chwała Panu za to.

Maria W
Gość
Maria W

dolaczmy Agate do modltw w rozach

Karolina
Gość
Karolina

Trzymaj się dzielnie, Agatko! Niech Bóg ma Was w swojej opiece. Niech Cię uzdrowi.

lena
Gość

Agatko, wierzę że jeszcze wszystko przed Tobą. Wrócisz do zdrowia i Matka Boska pozwoli Ci radować się patrząc jak dorasta Twoja córeczka. Miej wiarę i nieustawaj w modlitwie. Modliłam się dzisiaj w Twojej intencji podczas mszy świętej. Nie poddawaj sie kochana. Czekamy kochana na Twoje kolejne świadectwo.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?