Ania: Bliskość Boga

Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi
Przeczytaj całość

Izabela: Życie bez Boga jest świadomym utrudnianiem sobie go!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich, to moje trzecie już świadectwo, nie będę Ich przytaczać. To będzie jednak długie.
Przeczytaj całość

Karola: Szczęśliwe rozwiązanie

Miałam bardzo trudną ciążę, zagrażającą życiu nie tylko dziecka, ale i mojemu. Kilka miesięcy przeleżałam w szpitalu. Pierwsza nowenna o szczęśliwe rozwiązanie ciąży spełniła się i dodatkowo przyniosła ukojenie każdego dnia podczas jej odmawiania.
Przeczytaj całość

B: Bóg jest Wielki

Szczęść Boże, Bóg jest Wielki Chciałam podzielić się świadectwem Bóg dał mi dużo łask uzdrowił mnie z operacji kręgosłupa operacji nowotwora wyściółcaka głowy alergii astmy
Przeczytaj całość

Magda: Okrutny szatan probówał mi na wszystki sposoby przeszkadzac

Zaczelam druga nowenne w intencji dusz czysccowych. Zachecam wszystkich do odmawiania NP "bo gdy Twojej pomocy wzywalam nawiedzila mnie łaska Boża" i "gdyby caly swiat wiedzial jaka jesteś dobra jaka masz litosc nad cierpiacymi wszystkie stworzenie uciekaloby sie do Ciebie".
Przeczytaj całość

Agata: Pielęgniarki określają to mianem cudu- Pięknie!!!!

Witam Wszystkich czytających. Piszę to świadectwo drugi raz, bo pierwsze z niewyjaśnionych przyczyn nie ukazało się. W 2012 r urodziłam dziecko-syn. Piękny zdrowy chłopiec. Julianek był okazem zdrowia przez 2,5 roku. 14 sierpnia 2014 roku zauważyliśmy z mężem, obrzęki na powiekach i nóżkach. Zrobiliśmy badania moczu, okazało się, że Julek choruje na zespół nerczycowy. Byliśmy przerażeni. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o takiej chorobie. O Nowennie dowiedziałam się kilka dni wcześniej. Chciałam od razu rozpocząć odmawianie, ale nie mogłam zrozumieć schematu modlitwy… Tak jakby zły nie chciał dopuścić żebym się tego podjęła

. Instrukcja była bardzo skomplikowana- pusto w głowie… Zapytałam kapelana szpitalnego o nowennę, powiedział, że trzeba odmawiać jeden różaniec po każdej części? 3 tajemnice x 5 części = 15 różaniców…. Postanowiłam się podjąć wytrwałam 17 dni… Dzisiaj myślę, że ta niewiedza miała być pokutą i nie żałuję ani jednego Zdrowaś Mario… Stan Juliana pogarszał się bardzo. Był mocno obrzęknięty, jego jądra wyglądały jak ziemniak całe ciało było przewodnione… Jakby tego wszystkiego było mało zaraził sie rota-virusem co niestety spowodowało niewydolność nerek. Na coś takiego nie byliśmy gotowi. Moje zdrowe dziecko z dnia na dzień traciło życie. Nie ustawaliśmy w modlitwie. modliłam się różańcem i modlitwami z książki Cuda św Józefa. Nie byłam w stanie odmawiać Nowenny ponieważ dalej żyłam w przekonaniu, ze trzeba odmawiać 15-20 rózańców dziennie. Zajmowało mi to ok 7 godzin… Odmawiałam 1-2 i modliłam się modlitwami z wyżej wymienionej książki ( POLECAM JĄ WSZYSTKIM)!!!!! Sw Józef jest niebywale skuteczny. Ponadto różnymi koronkami np Do Krwi Pana Jezusa, do Pana Boga itp… Prosiłam o wstawiennictwo św Ritę-Kochana! Po 2,5 miesiąca dializ stał się cud! Julkowi wracała stopniowa funkcja nerek, aż w kocu wyzdrowiał. Lekarze do dzisiaj mówią, że to niebywałe. Pielęgniarki określają to mianem cudu- Pięknie!!!! Wyszliśmy do domu po 8 miesiącach leczenia w szpitalu. Radość nie do opisania! Polecam każdemu Nowennę. Ja w końcu dowiedziałam się jak prawidłowo odmawiać i wróciłam do niej, choć nigdy nie udało mi się dokończyć… Zostałam wysłuchana. W tej chwili znów się nią modlę mam nadzięję, ze wytrwam…Dziękuję Ci Matko Boża, św Józefie, św Rito. Dziękuję O Pio. Dzisiaj Julian znów ma niewydolność nerek i znów się nie poddamy! Dziękuję, przepraszam za chaos pisania. Kocham Wszystkich, Niech Wam Pan Bóg błogosławi!!! Proszę o modlitwę za Juliana..

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agata: Pielęgniarki określają to mianem cudu- Pięknie!!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Piekne swiadectwo, zycze duzo zdrowi synkowi.

Beata
Gość

Piękne świadectwo wiara i miłość do Najświętszej Panienki ocaliły Ci synka …Tak to prawda Nowenna Pompejańska zmienia życie .Życzę zdrowia synkowi i Bożego błogosławieństwa dla całej rodziny.

jolanta jakubaszek
Gość
jolanta jakubaszek

Jola

jolanta jakubaszek
Gość
jolanta jakubaszek

Piekne świadectwo. Zyczę zdrowia dla Twojego synka i wytrwałości dla Ciebie w modlitwie.To cudowna modlitwa.Z Panem Bogiem.

ajm
Gość

Dożo zdrowia dla Julianka od Najświetsze Dziewicy Pompejańskiej!
Pozostaję w modlitwie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!