Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!

Jest to moje kolejne świadectwo i podziękowanie Maryji za otrzymane łaski. Nowenna Pompejanska daje mi sile i moc wytrwania w trudnych chwilach, pozwala być bliżej Boga. Dzięki niej staram się uczestniczyć w codziennej Eucharystii i całe moje życie i mojej rodziny zawierzam Panu Jezusowi i Matce Najświętszej. Odmówiłam siedem nowenn Pompejanskich, obecnie jestem w trakcie odmawiania ósmej nowenny w intencji mojego 2,5 letniego wnuczka. Wszystkie moje prośby zostały wysłuchane.

Od kilku lat byliśmy z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej ( kredyty, komornik, groźba bankructwa rodzinnej firmy). Jedynym wyjściem z całej sytuacji była sprzedaż nieruchomosci, w której działała firma co nie było wcale takie proste. Po drodze trafiliśmy na osoby, które zamierzaly nas oszukać i jeszcze bardziej pogłębily nasza dramatyczna sytuacje. Jednak Pan Jezus i Matka Boża Pompejanska ochronili nas przed tym. Modliłam się rownież do św. Tadeusza Judy, sw. Rity i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Doświadczyłam także jak wielka moc ma Modlitwa Uwielbienia Boga Najwyzszego( Modlitwa Jerycha) przez 7 dni wg Starego Testamentu. Jest to modlitwa nie wstawiennicza, nie błagalna, ale uwielbienia! (Św. Franciszek ).
Pan Bog czyni cuda! Zlitował się nad nami i pomógł wyjść nam z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy te nieruchomość.
Dziękuje Ci Krolowo Różańca Świętego z Pompejow za te wszystkie łaski. Chwała Panu!
Trwajcie w modlitwie i zawierzajcie wasze sprawy Panu Jezusowi i Matce Bożej.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
MariannaMariannawiesiaIrysbarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Maryi niech czuwaja nad twoja rodzina.Pozdrawiam

Irys
Gość
Irys

Tak,Pan Bóg czyni cuda za wstawiennictwem Maryi,Królowej Nieba i Ziemi.Sama odmawiam nowennę od dwóch tygodni i dzisiaj odczułam pomoc,jestem świadkiem cudu mojej przemiany i kierowania moim życiem przez Pana.Nie można nigdy się poddawać,choć zło kusi.Wytrwale,z pokorą i nadzieją modlę się nadal.Chwała Panu i Maryi.

wiesia
Gość
wiesia

Mirko, napisz proszę jak się modlić tą modlitwą Jerycha, przez 7 dni. Proszę. Nie bardzo rozumiem, a nie chciałabym popełnić błędu. Poczytałam w internecie, ale nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam. Bardzo dziękuję za świadectwo.Piękne. Z Panem Bogiem!

Marianna
Gość
Maroanna

Ja też proszę o wskazówki – modlitwa Jerycha – Z Panem Bogiem

Marianna
Gość
Marianna

Przepraszam ,ale zamiast Marianna napisałam Maroanna