beata: dziękuje Ci Maryjo

dziękuje Ci Maryjo za wysluchanie mojej intencji,kocham Cie i miej jego w swojej opiece,ufajcie zawsze Maryja kocha wszystkich
Read More

Beata: Jak najbardziej polecam

Witam!!! Odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie. Modlitwa szła mi różnie. Czasami byłam rozproszona, czasami po prostu nie chciało mi się. Jednak dotrwałam do końca i mam zamiar we wrześniu zacząć nową-mam nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie. Dzięki tej nowennie zaznałam spokoju wewnętrznego, inaczej patrze na pewne sprawy. Przeczytaj Beata:...
Read More

Kasia: Dla mnie to najpotężniejsza modlitwa na świecie

Szczęść Boże, Pozdrawiam wszystkich, którzy regularnie odwiedzają tę stronę, a także nowe osoby. Dziękuję Maryi i Panu Bogu za świadectwa, które tutaj składacie, bo są one bardzo potrzebne. Odmówiłam już ponad 10 nowenn :)Przeczytaj Kasia: Dla mnie to najpotężniejsza modlitwa na świecie
Read More

Wiesława: Niewyczerpane łaski płynące od Maryi

Moje życie wydawało mi się pasmem tragedii bez końca,opisywałam już troszeczkę w poprzednim świadectwie.Od lutego 2014r.chwyciłam się mocno Nowenny Pompejańskiej,ostatnią 5 Nowennę Pompejańską ukończyłam 11lstopada.Ta ostatnia intencja była wysłuchana bardzo szybko.Pierwszą ofiarowałam za syna który pogubił się w życiu,drugą za bardzo chorą córkę,po operacji guza mózgu obecnie bardzo cierpiącej z...
Read More

Basia: alkoholizm męża…….

Odmówiłam właśnie moją 4 Nowennę. Tym razem o wydobycie się męża z nałogu alkoholowego. W części dziękczynnej, mąż poszedł do AA.
Read More

Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!

Jest to moje kolejne świadectwo i podziękowanie Maryji za otrzymane łaski. Nowenna Pompejanska daje mi sile i moc wytrwania w trudnych chwilach, pozwala być bliżej Boga. Dzięki niej staram się uczestniczyć w codziennej Eucharystii i całe moje życie i mojej rodziny zawierzam Panu Jezusowi i Matce Najświętszej. Odmówiłam siedem nowenn Pompejanskich, obecnie jestem w trakcie odmawiania ósmej nowenny w intencji mojego 2,5 letniego wnuczka. Wszystkie moje prośby zostały wysłuchane.

Od kilku lat byliśmy z mężem w bardzo trudnej sytuacji życiowej ( kredyty, komornik, groźba bankructwa rodzinnej firmy). Jedynym wyjściem z całej sytuacji była sprzedaż nieruchomosci, w której działała firma co nie było wcale takie proste. Po drodze trafiliśmy na osoby, które zamierzaly nas oszukać i jeszcze bardziej pogłębily nasza dramatyczna sytuacje. Jednak Pan Jezus i Matka Boża Pompejanska ochronili nas przed tym. Modliłam się rownież do św. Tadeusza Judy, sw. Rity i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Doświadczyłam także jak wielka moc ma Modlitwa Uwielbienia Boga Najwyzszego( Modlitwa Jerycha) przez 7 dni wg Starego Testamentu. Jest to modlitwa nie wstawiennicza, nie błagalna, ale uwielbienia! (Św. Franciszek ).
Pan Bog czyni cuda! Zlitował się nad nami i pomógł wyjść nam z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy te nieruchomość.
Dziękuje Ci Krolowo Różańca Świętego z Pompejow za te wszystkie łaski. Chwała Panu!
Trwajcie w modlitwie i zawierzajcie wasze sprawy Panu Jezusowi i Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Maryi niech czuwaja nad twoja rodzina.Pozdrawiam

Irys
Gość

Tak,Pan Bóg czyni cuda za wstawiennictwem Maryi,Królowej Nieba i Ziemi.Sama odmawiam nowennę od dwóch tygodni i dzisiaj odczułam pomoc,jestem świadkiem cudu mojej przemiany i kierowania moim życiem przez Pana.Nie można nigdy się poddawać,choć zło kusi.Wytrwale,z pokorą i nadzieją modlę się nadal.Chwała Panu i Maryi.

wiesia
Gość
wiesia

Mirko, napisz proszę jak się modlić tą modlitwą Jerycha, przez 7 dni. Proszę. Nie bardzo rozumiem, a nie chciałabym popełnić błędu. Poczytałam w internecie, ale nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam. Bardzo dziękuję za świadectwo.Piękne. Z Panem Bogiem!

Maroanna
Gość
Maroanna

Ja też proszę o wskazówki – modlitwa Jerycha – Z Panem Bogiem

Marianna
Gość
Marianna

Przepraszam ,ale zamiast Marianna napisałam Maroanna

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.