Dorota: moja kolejna nowenna- wciąż czekam

odlitwa dodała mi sił i cały czas walczę choć nie jest mi łatwo ale wierzę że Matka Pompejańska pomoże mi w końcu i zmieni moje życie na lepsze.Widzę światełko w tunelu i wierzę że będzie wreszcie dobrze.
Read More

Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą….

I tak modląc się za innych wyprosiła , że Mateńka się nią troskliwie zajęła w chorobie. Ona nigdy nie zawodzi, zawsze przychodzi z pomocą.
Read More

Anka: Odporność na grzechy

Witam! Piszę już kolejne świadectwo. Obecnie odmawiam za brata i koleżanki o łaskę nawrócenia, ale już od ostatniej nowenny ( za siebie) otrzymałam potrzebną łaskę. Zawsze po spowiedzi miałam natretne myśli grzechów co bardzo mi przeszkadzała, a teraz pojawiają się czasem wiadomo, ale już nie jest tak jak było, czuje pokój w sercu oraz jestem bardziej odporna na grzechy. dziękuję Ci Maryjo ukochana za te wszystkie łaski.
Read More

Katarzyna: Dar macierzyństwa

Mam 34 lata, przez kilkanaście lat żyłam bez Boga. To były lata wypełnione wieloma nałogami i imprezami, i wydawało mi się, że wszystko jest dobrze.Przeczytaj Katarzyna: Dar macierzyństwa
Read More

Klaudia: Dziękuję Ci Panie Jezu i Matko Najświętsza za nadzieję, którą we mnie rozbudziliście.

Odmawianie mojej pierwszej Nowenny zakończyłam w Wigilię Bożego Narodzenia. Moja intencja nie spełniła się w taki sposób, w jaki się spodziewałam. Mimo to chciałabym podziękować Matce Najświętszej za te 54 dni przebywania z nią i z Panem Jezusem. Dzięki temu różaniec stał się nieodłączną częścią mojego dnia i tak już pozostanie.
Read More

Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa.

W chwili obecnej odmawiam 3 nowennę. Moje dwie poprzednie nowenny zostały wysłuchane. W trakcie odmawiania każdej nowenny ogarnia mnie spokój i czuję wręcz obecność kogoś jakby mnie ktoś „utulał”. W momencie kiedy się czegoś boję i mam niepokojące myśli, za chwilę ogarnia mnie spokój, znajduję wyjście z tych sytuacji. Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa. W trakcie pierwsze nowenny miałam problemy urzędowe, które były spowodowane działaniem osoby trzeciej. Sprawa co prawda jeszcze się nie skończyła, ale w trakcie nowenny czułam, że ogarnia mnie spokój, że cały czas Matka Boska przy mnie jest. Poza tym miały miejsce sploty wydarzeń, że aż trudno samej mi było w to uwierzyć. Tak jakby Matka podpowiadała mi co mam robić, dawała mi siłę.

W trakcie drugiej nowenny modliłam się za małżeństwo mojej siostry. Mąż jej jest alkoholikiem, mają dzieci. Bardzo się od siebie oddalili. I tutaj też Matka boska dała znać – szwagier doznał wypadku, znalazł się w szpitalu. Uświadomił sobie, że to co robił było złe. Od 1,5 miesiąca leczy się w poradni uzależnień. Nie jest między nimi jeszcze dobrze, siostra postawiła przed sobą barierę, nie może zapomnieć bólu jaki jej zadawał, ale będę modlić się za nią i za nich. Wierzę, że Matka Boska im pomoże i nie będę ustawać w modlitwie za nich.
Jak wspomniałam jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny. Jeżeli zostanę i tym razem wysłuchana to na pewno się podzielę. W życiu zrobiłam dużo błędów. Modlę się, żeby za wstawiennictwem Maryi Bóg wybaczył mi moje życiowe błędy.
Chciałabym jeszcze podzielić się jedną rzeczą. W moim przypadku było tak „jak trwoga to do Boga”. Ale chyba tak to musiało się stać, żebym zrozumiała co w życiu jest najważniejsze. W najtrudniejszych chwilach ukojenie przychodziło wraz z modlitwą różańcową. Wiem że różaniec ma niezwykłą moc i z nim i Matką Boską nie stanie mi się krzywda. A teraz od niedawna natknęłam się na Nowennę Pompejańską i wraz z nią doznaję nowych „cudów” w moim życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ! ja tez zawierzam moje zycie i mojej rodziny Matce Bozej i otrzymuje ogrom lask . Szczesc Boze!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!