Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa.

W chwili obecnej odmawiam 3 nowennę. Moje dwie poprzednie nowenny zostały wysłuchane. W trakcie odmawiania każdej nowenny ogarnia mnie spokój i czuję wręcz obecność kogoś jakby mnie ktoś „utulał”. W momencie kiedy się czegoś boję i mam niepokojące myśli, za chwilę ogarnia mnie spokój, znajduję wyjście z tych sytuacji. Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa. W trakcie pierwsze nowenny miałam problemy urzędowe, które były spowodowane działaniem osoby trzeciej. Sprawa co prawda jeszcze się nie skończyła, ale w trakcie nowenny czułam, że ogarnia mnie spokój, że cały czas Matka Boska przy mnie jest. Poza tym miały miejsce sploty wydarzeń, że aż trudno samej mi było w to uwierzyć. Tak jakby Matka podpowiadała mi co mam robić, dawała mi siłę.

W trakcie drugiej nowenny modliłam się za małżeństwo mojej siostry. Mąż jej jest alkoholikiem, mają dzieci. Bardzo się od siebie oddalili. I tutaj też Matka boska dała znać – szwagier doznał wypadku, znalazł się w szpitalu. Uświadomił sobie, że to co robił było złe. Od 1,5 miesiąca leczy się w poradni uzależnień. Nie jest między nimi jeszcze dobrze, siostra postawiła przed sobą barierę, nie może zapomnieć bólu jaki jej zadawał, ale będę modlić się za nią i za nich. Wierzę, że Matka Boska im pomoże i nie będę ustawać w modlitwie za nich.
Jak wspomniałam jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny. Jeżeli zostanę i tym razem wysłuchana to na pewno się podzielę. W życiu zrobiłam dużo błędów. Modlę się, żeby za wstawiennictwem Maryi Bóg wybaczył mi moje życiowe błędy.
Chciałabym jeszcze podzielić się jedną rzeczą. W moim przypadku było tak „jak trwoga to do Boga”. Ale chyba tak to musiało się stać, żebym zrozumiała co w życiu jest najważniejsze. W najtrudniejszych chwilach ukojenie przychodziło wraz z modlitwą różańcową. Wiem że różaniec ma niezwykłą moc i z nim i Matką Boską nie stanie mi się krzywda. A teraz od niedawna natknęłam się na Nowennę Pompejańską i wraz z nią doznaję nowych „cudów” w moim życiu.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
barbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ! ja tez zawierzam moje zycie i mojej rodziny Matce Bozej i otrzymuje ogrom lask . Szczesc Boze!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką