Mirek: O potrzebne łaski dla związku małżeńskiego brata

Nowenne zacząłem 25 listopada a skończyłem 17 stycznia .2017r. Początek jak u człowieka który zaczyna dopiero pierwszy raz odmawiać a więc ;niechęć,senność,nerwy,stresy i tak jak to bywa dość często kłótnia z wszystkimi.
Przeczytaj całość

Cud Noweny do Mateczki z Pompejów

Dzielę się z Wami cudem tej modlitwy wstawienniczej. Mam 38 lat i jestem w drugiej ciąży. Badania przesiewowe wykazały ryzyko wady genetycznej u dziecka. Modliłam się zdrowie dla mojego maluszka i okazało się że podejrzenie się nie potwierdziło. Czułam i czuję że mateczka jest przy mnie. Wierzę że synuś urodzi...
Przeczytaj całość

Elżbieta: dostałam pracę

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się łaską otrzymaną od MB Pompejańskiej. Odmawiam ją po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Jak na razie moja prośba nie została jeszcze wysłuchana.
Przeczytaj całość

Anna: Matka Boża uratowała moje małżeństwo

Chęć uratowania małżeństwa dała mi potężną motywację do odmawiania trzech części różańca codziennie przez 54 dni.
Przeczytaj całość

Aneta: Lekarze mówili, ze stan Synka jest poważny.

Nowenną Pompejańską modlę się już od 2 lat bez przerwy. Obecnie zmawiam 18 Nowennę. Działanie Nowenny i pomoc Matki Bożej dostrzegam codziennie.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa.

W chwili obecnej odmawiam 3 nowennę. Moje dwie poprzednie nowenny zostały wysłuchane. W trakcie odmawiania każdej nowenny ogarnia mnie spokój i czuję wręcz obecność kogoś jakby mnie ktoś „utulał”. W momencie kiedy się czegoś boję i mam niepokojące myśli, za chwilę ogarnia mnie spokój, znajduję wyjście z tych sytuacji. Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa. W trakcie pierwsze nowenny miałam problemy urzędowe, które były spowodowane działaniem osoby trzeciej. Sprawa co prawda jeszcze się nie skończyła, ale w trakcie nowenny czułam, że ogarnia mnie spokój, że cały czas Matka Boska przy mnie jest. Poza tym miały miejsce sploty wydarzeń, że aż trudno samej mi było w to uwierzyć. Tak jakby Matka podpowiadała mi co mam robić, dawała mi siłę.

W trakcie drugiej nowenny modliłam się za małżeństwo mojej siostry. Mąż jej jest alkoholikiem, mają dzieci. Bardzo się od siebie oddalili. I tutaj też Matka boska dała znać – szwagier doznał wypadku, znalazł się w szpitalu. Uświadomił sobie, że to co robił było złe. Od 1,5 miesiąca leczy się w poradni uzależnień. Nie jest między nimi jeszcze dobrze, siostra postawiła przed sobą barierę, nie może zapomnieć bólu jaki jej zadawał, ale będę modlić się za nią i za nich. Wierzę, że Matka Boska im pomoże i nie będę ustawać w modlitwie za nich.
Jak wspomniałam jestem w trakcie odmawiania 3 nowenny. Jeżeli zostanę i tym razem wysłuchana to na pewno się podzielę. W życiu zrobiłam dużo błędów. Modlę się, żeby za wstawiennictwem Maryi Bóg wybaczył mi moje życiowe błędy.
Chciałabym jeszcze podzielić się jedną rzeczą. W moim przypadku było tak „jak trwoga to do Boga”. Ale chyba tak to musiało się stać, żebym zrozumiała co w życiu jest najważniejsze. W najtrudniejszych chwilach ukojenie przychodziło wraz z modlitwą różańcową. Wiem że różaniec ma niezwykłą moc i z nim i Matką Boską nie stanie mi się krzywda. A teraz od niedawna natknęłam się na Nowennę Pompejańską i wraz z nią doznaję nowych „cudów” w moim życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Wiem, że to Matka Boska nade mną czuwa."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Wspaniale ! ja tez zawierzam moje zycie i mojej rodziny Matce Bozej i otrzymuje ogrom lask . Szczesc Boze!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!