Leszek: Ku przestrodze z happy endem

Nazywam się Leszek i chciałbym przedstawić moje świadectwo ku przestrodze. Byłem normalnym nastolatkiem wychowanym w średniozamożnej, wierzącej rodzinie. Zawsze miałem wszystko czego potrzebowałem. W wieku 22 lat poznałem cudowną dziewczynę. Szybko jej się oświadczyłem, następnie chodziliśmy z sobą aż osiem lat. Przeczytaj Leszek: Ku przestrodze z happy endem
Read More

Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty

Dziękuje Matko Najświętsza za modlitwę i ogromną łaskę.
Read More

Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny "mały cud".
Read More

Katarzyna: Znów zapanowała zgoda, radość i miłość

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o nowennie pompejańskiej, pomyślałam, że trzeba mieć wielki powód aby podjąć się tak potężnej modlitwy np. zdrada lub nowotwór. Dostałam wtedy od znajomej obrazek z "instrukcją" do odmawiania nowenny. Włożyłam ją do portfela by czekała na tzw. lepsze czasy. Długo nie musiała czekać. Po kilku miesiącach mąż oświadczył, że ma kochankę, nie może bez niej żyć i na pewno nie zostawi jej, chociaż ode mnie też nie zamierza odejść. Dla mnie to był szok, bo kochałam go bardziej niż nasze dzieci i wierzyłam mu bardziej niż sobie. Nawet po 18 latach małżeństwa był dla mnie księciem z bajki.
Read More

Sylwia: Nadzieja

Nowennę zaczęłam odmawiać po raz drugi w życiu. Pierwsza zakończona faktycznie spowodowała, że moje prośby zostały wysłuchane. Druga zaczęła się dla mnie ciężko...
Read More

Jolanta: Zdrowie siostry

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy o zdrowie dla mojej siostry. Gdy dowiedziałam się, że siostra ma raka niespodziewanie natrafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej. Zastanawiałam się czy nie zacząć jej odmawiać w intencji siostry, ale obawiałam się, że nie dam rady. Któregoś dnia postanowiłam, że spróbuję. Zaczęłam odmawiać Nowennę prosząc Matkę Najświętszą o szczęśliwą operację dla siostry i jej wyzdrowienie. Prośba moja została wysłuchana, operacja się udała, siostra dobrze ją zniosła i dziś jest zdrowa. Matko Najświętsza dziękuję Ci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jolanta: Zdrowie siostry"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Chwala Panu i Matce Bozej , zaycze duzo zdrowia i opieki ,Matki Krolowej z Pompeji.

Obrazki z nowenną pompejańską?