Ewa: Będę mamą

Witam serdecznie. Swoją ostatnią nowennę skończyłam odmawiać 22.12.2017 roku. Była to moja druga nowenna i na pewno nie ostatnia. Jej intencją było poczęcie dziecka. Za wstawiennictwem Matki Boskiej z Pompejów moja prośba została wysłuchana. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Panu Bogu niech będzie chwała! On prawdziwie pragnie dla nas życia w obfitości!
Read More

Magda: Białaczka po raz drugi

Najświętsza Maryjo Różańcowa chciałabym aby wszyscy uwieżyli w Twoje wstawiennictwo jakie nam okazujesz w tej nowennie. To jest moja historia. Moja jedyna siostra przeszła przeszczep szpiku kostnego 5 lat temu niestety po 5 latach Białaczka powróciła. potrzebowała kolejnego przeszczepu a co z tym sie łączy ponownej chemii. Lekarze mówił ze jest silna, młoda i napewno sobie poradzi bez problemów. Niestety Wszystko szło pod górkę.
Read More

Ewa: Przez 1,5 roku szukałam pracy

Przez 1,5 roku szukałam pracy. Był to dla mnie bardzo trudny czas. Matka Boża przybyła z pomocą za sprawą nowenny pompejańskiej. Kiedy zdecydowałam, że będę ją odmawiać (zaznaczyłam dzień w kalendarzu), dostałam pracę. To niesamowite! Za te wszystkie łaski Bogu dzięki! Ewa  
Read More

Dorota: Matko Boża miej nas zawsze w swojej świętej opiece!

Zaczelam odmawiac rozaniec kiedy zrozumialam,ze tylko Pan Bog moze nam pomoc.Modlilam sie I blagalam Matke Boza o pomoc i Ona ulitowala sie nad nasza nedza.
Read More

Małgorzata: trzy nowenny

Odmówiłam trzy N.P., w tym jedną o uzdrowienie Mamy chorej na raka. W momencie kiedy zaczęłam odmawiać nowennę w jej intencji była już w ciężkim stanie, musiała przyjmować morfinę. Kiedy kończyłam nowennę czuła się już właściwie dobrze, a teraz dwa miesiące po jej zakończeniu na tomografii okazało się, że dwa...
Read More

Anna: Matka Boża czuwa nad nami

Chciała bym napisać krótkie świadectwo o tym jak Matka Boża pomaga. Jej wstawiennictwo jest ogromne a Nowenna Pompejańska to parasol ochronny jaki nad nami roztacza. Pierwszą nowennę rozpoczęłam 01.sierpnia 2015r.( była to pierwsza sobota miesiąca) w intencji pomocy finansowej dla męża w jego firmie. Nie mówiłam mu o tym że odmawiam tę nowennę, na drugi dzień po jej zakończeniu powiedział mi że dziś dzieją się jakieś cuda. Drugą nowennę rozpoczęłam w następnym dniu o szczęśliwe rozwiązanie, do teraz czuję jej opiekę wszystko dobrze się skończyło, nasz kochany synek ma teraz 2 miesiące urodził się 08.12.2015r. To też znak że w takie święto przyszedł na świat. W szpitalu dowiedziałam się że ma torbiel na prawej nerce 10mm, w dniu wypisu była o połowę mniejsza. Za miesiąc miał kontrolne badanie tej nerki, na usg nic nie wykryto cała torbiel się wchłonęła. Czułam spokój cały czas to cud Matki Najświętszej. Trzecią nowennę rozpoczęłam 18.12.2015r w intencji męża skończyłam ją 09.lutego 2016r. Za wszystko dzięki Bogu i Matce Bożej która się nami opiekuje. Królowo Różańca Świętego za wszystkie łaski dziękuję z całego serca. Chwała Ci Jezu !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.