Justyna: W intencji mojej dwuletniej córeczki

Witam, chciałabym złożyć świadectwo mojej ostatniej nowenny odmawianej w intencji mojej dwuletniej córeczki o potrzebne łaski. Mała rozwija się świetnie, jest pełna energii i taka kochana. Jest naszym trzecim dzieckiem (takim dodatkowym darem) i wprowadza do naszej rodziny mnóstwo miłości.
Read More

Piotr: Mam więcej cierpliwości i mniej różnego rodzaju lęków

Każdego kto czyta te słowa i zastanawia się czy warto, czy jest sens zebrać się w sobie i zacząć odmawiać Nowennę mogę zapewnić, że WARTO.
Read More

N: Jestem szczęśliwa!

Jestem 19 lat po ślubie u mnie w małżeństwie było bardzo źle ale nieznanym tej nowenne tylko modlili się tak własnymi słowami a teraz jestem wesoła i nie mam już kłopotów z dziećmi a to mało nie popełnili samobójstwa zyletka
Read More

Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie

Pragnę podzielić się z Wami cudowną łaską macierzyństwa, jaką otrzymałam od Mateczki. W zeszłym roku złożyłam swoje świadectwo o niepłodności, długotrwałym leczeniu, śmiertelnie chorym dziecku, stracie i nadziei, które dziś pragnę kontynuować (http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/01/agnieszka-wierze-ze-maryja-czuwa-nad-naszym-malenstwem/).Przeczytaj Agnieszka: Zaufaliśmy bezgranicznie
Read More

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Witam, Chce się podzielić z Wami moimi doświadczeniami związanymi z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej. W lipcu ubiegłego roku u mojego Taty zdiagnozowano nowotwór. Tak naprawdę przypadkowo, w trakcie rutynowych badań. Od samego początku cały czas układało się nie po naszej myśli, ciągłe komplikacje. Tata nikł w oczach, w ciągu 4 miesięcy schudł 35kg. To straszne patrzeć na cierpienie bliskiej osoby…. Wtedy postanowiłam zawierzyć Tatę opiece Matki Bożej. Nie byłam pewna czy podołam, ale tak naprawdę była to ostatnia deska ratunku, gdyż stan Taty się pogarszał. Diabeł oczywiście od pierwszych dni odmawiania Nowenny mieszał. Spadła kolejna zła wiadomość, że są przerzuty, radio- i chemioterapię zawieszono. Ale nie ustępowałam w modlitwie. Już w pierwszych dniach odmawiania części dziękczynnej zaczęły spływać łaski do naszej kochanej Mamusi. Tata zaczął nabierać sił, przybierać na wadze. Kolejne dwa badania wykazały, że nie ma przerzutów. Ponownie zaczęto podawać chemię. Wierzę, że za sprawą naszej Mamy, która rozdziela wszelkie łaski boże, tata wróci do pełni zdrowia.
Dziękuję Ci Mamo! Wstawiaj się za nami

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!