Anna. Czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie

Chciałabym podzielić się z wami moim świadectwem może jeszcze nie do końca spełnionym, ale już od Matki Boskiej dostałam dużo łask wiem że jest przy mnie. O modlitwie dowiedziałam się zupełnie przypadkowo, razem z mężem staramy się o dziecko, ale lekarze nie dają nam szans na naturalne poczęcie. Skusiłam się na inseminację, nie udało się. Bardzo żałowałam że na to się zgodziłam, na początku nie wiedziałam że to co zrobiłam było grzechem, przecież to nie in vitro. Ale później jak o tym poczytałam zrozumiałam że popelniłam błąd.

Codziennie siedziałam w sieci i czytałam różne artykuły jak innym udało się zostać rodzicami mimo przy różnych problemach zdrowotnych i to sposób naturalny. I właśnie z rok temu przypadkowo natknęłam się na Nowennę Pompejańską, tyle czasu zbierałam się aby ją odmówić, czytałam świadectwa innych jak Matka Boska ich wysłuchała i dała dar macierzyństwa. Zaczęłam Nowennę odmawiać dopiero 20.01.2016r jestem jeszcze w trakcie, ale czuję bliskość Matki Boskiej że jest przy mnie. Na początku odmawiania jest bardzo ciężko myślałam że nie dam rady, myliło mi się, czułam obecność szatana, w pewnych momentach bałam się, chciałam przestać. Ale w myślach mówiłam sobie: „Dam radę i wytrwam do końca.” Teraz opiszę wam jak Matka czuwa nademną. Rok temu w domu gdy szykowałam się do pracy, tak z kąta oka zobaczyłam jakby jakieś nogi przeszły przez przedpokój, jeszcze tak bardzo się nigdy nie wystraszyłam, myślałam że za chwilę jakiegoś zawału dostanę włosy zjeżyły mi się na głowie. Jak zaczęłam odmawiać Nowennę, po jakimś czasie miałam sen, przyśniły mi się te same nogi co widziałam szły prosto do mnie zaczęłam krzyczeć ” idź stąd, odejdź odemnie. ..” I tu nagle w tym śnie pojawiła się Matka Boska i te nogi odeszły. Ostatnio miewam bardzo piękne sny jak razem z Matką się modlę, razem odmawiamy różaniec widzę Matkę w snach jest bardzo radosna. Wierzę że Matka mnie wysłucha i da nam dar macierzyństwa że zobaczymy owoc naszej miłości.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
barbaraBeataTERESAMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marzena
Gość
Marzena

ja tez niemal czułam,jak łazi szatan jak mnie kusi straszy żeby przestać, byłam niezle przerazona,ale jak powiedziałam z pełnym przekonaniem to nic nie da nie przestanę, odzszedł,Miałm tez koszmary przed nowenną , tzw dusiołek otwierałm oczy i czułam jak cos lazi, Nowenna to przepędziła, choć nie o to się modliłam, nowenna zabiera zmory, oddaj to Maryji, ona zabierze od Ciebie raz na zawsze,Moja siostra żeby miec dziecko jedno ma 14 zarodków w lodówce, siostrzeniec ma 5 lat, nic z tym nie robią , zyja bez spowiedzi, oddalili się od Boga ,to ze się nie spowiadają tez widać jak się zachowują… Czytaj więcej »

TERESA
Gość
TERESA

Ja czytałam książkę ”Głębie duszy czyli Święta Gemma Galgani” jak opisywał jej spowiednik ze zly ukazywał sie jej pod strasznymi postaciami grożącego potwora dzikiego człowieka bil ja, rwał zebami rzucał na wszystkie strony warto poczytać wydawnictwo MARIA VINCIT.

Beata
Gość
Beata

Wiadomość z Medjugorie od wizjonera Ivano. Matka Boża prosi żeby codziennie o godz.18.30 przerwać swoje obowiązki i odmówić 3 razy Zdrowaś Maryjo o pokój i przeciwko zbliżającej się wojnie. Prosi,żeby księża otworzyli kościoły i gromadzili ludzi na gorącej modlitwie różańcowej. Proszę przekaż innym. To ważne wezwanie. Z Panem Bogiem.

barbara
Gość
barbara

To co ja przezywalam nie bede opisywac , nawet do teg ze obraz ze sciany spadl nie na dol ale polecial do gory, a nie bylo wiatru bo byly pozamykane okna a duzy obraz powinien spasc na podloge. Ja odmaweiam Koronke Do Krwawych Lez Matki Bozej i oddaje swoj niepokoj i prosze o oczyszczenie z wszystkich niepokojow, jest o nawrocenie i uwolnienie . Ja jestem spokojna i juz nic sie nie dzieje . Matka Boza ma nas w swojej opiece , i ja to czuje na kazdym kroku. Zycze wytrwania na modlitwie i opieki Matki Bozej .