Aneta: Wiem, że to działanie jest szczególnie niemiłe szatanowi

O Nowennie dowiedziałam się jakieś półtora roku temu od mojego chłopaka, który odmawiał ją w intencji swojej ciężko chorej mamy. Przez kilka miesięcy chciałam rozpocząć modlitwę, często zaglądałam na tę stronę ale jakoś nie mogłam się zebrać. W styczniu ubiegłego roku udałam się do księgarni katolickiej i nabyłam książeczkę z Nowennę. odtąd modlę się bez przerwy – gdy kończę jedną Nowennę zaczynam drugą. Początkowo modliłam się o uzdrowienie moich oczu. następnie za mój związek, ułożenie spraw zawodowych a także w intencji chorego na raka znajomego. Pomimo, że nie otrzymałam jednoznacznego i całkowitego rozwiązania wspomnianych spraw to nie mam wątpliwości, że Nowenna działa i Matka Boska wysłuchuje moich modlitw. W międzyczasie otrzymałam ogromną łaskę podjęcia walki z dręczącym mnie przez całe życie nałogiem – masturbacją.

Przez ostatnie miesiące zdarzyło mi się jedynie kilka upadków – dawniej to była codzienność. Wierzę, że wkrótce pokonam ten nałóg całkowicie. W miarę możliwości staram się szerzyć Nowennę – zawsze gdy jestem w księgarni przy tutejszej katedrze kupuję kilka obrazków z instrukcją i zostawiam je w kościele – kiedyś gdy zostawiłam wpis o Nowennie na forum dla kobiet po poronieniu (gdyż czułam, że im Nowenna może bardzo pomóc) natychmiast zaczęły nachodzić mnie nieczyste myśli – tak jakby szatan był rozzłoszczony na ten czyn. paradoksalnie to jeden z dowodów jak ważną modlitwą jest NP. Zawsze gdy nachodzą mnie nieczyste myśli i chęć wejścia np. na strony o wiadomej tematyce, zaglądam tutaj by się wyciszyć i odgonić pokusę. Bardzo pomaga mi czytanie świadectw innych osób. W międzyczasie podjęłam też dzięki tej stronie modlitwę za siostrę zakonną w ramach akcji Dzieła Duchowej Adopcji Sióstr Zakonnych. Mam nadzieje na kolejne pozytywne zmiany w moim życiu.

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Maria WPaweł GerardRobertMirekAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

Chwała Panu.Pan na pewno Cię w pełni uzdrowi.

Anna
Gość
Anna

jeśli chcesz się uwolnić z nieczystości to dasz radę odmawiając rano i wieczorem modlitwę 3zdrowaś maryjo bardzo skuteczna, zachowa cię od grzechu śmiertelnego. Odmawiasz następująco:
1)Dziękujemy Trójco Przenajświętsza za Potęgę udzieloną Najświętszej Maryji Pannie
zdowaś maryjo….
O Maryjo dobra matko zachowaj mnie dzisiaj/tej nocy od grzechu śmiertelnego
2)Dziękujemy Trójco Przenajświętsza za Mądrość udzieloną Najświętszej Maryji Pannie
zdrowaś maryjo
O Maryjo dobra matko zachowaj mnie dzisiaj/tej nocy od grzechu śmiertelnego
3)Dziękujemy Trójco Przenajświętsza za Słodycz i Miłosierdzie
zdrowaś maryjo
O Maryjo dobra matko zachowaj mnie dzisiaj/tej nocy od grzechu śmiertelnego

Mirek
Gość
Mirek

Dziękuje Ci za twoje świadctwo ,mam to samo ale od kiedy odmawiam 2nowennę ten grzech mi zniknął nie wiem czy na zawsze czy też na czas odmawiania nowenny,gdyż tak samo miał w czasie odmawiania 1 NP .Po skończeniu znów się pojawił,ale walcz z tym siostro,jak ja walcze jest ciężko ale damy rade.
Maryja Cie z tym nie zostawi,Pozdrawiam.

Robert
Gość
Robert

Ja odmawiam już 10 nowennę i wszystkim polecam tą modlitwę. Tyle łask wyprosiłem dla innych, między innymi Matka Boża uwolniła mojego brata alkoholika od nałogu, a ile łask ja otrzymałem nie prosząc o nie, nie sposób wymienić. Chwała Panu i jego Matce.

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Prośba do Pana Jezusa – obdarz mnie Panie swoją miłością, napełnij mnie, tak jak Ty Panie Jezu uważasz i z Twoją wolą amen.

Maria W
Gość
Maria W

Pawel pieknie