Danka: 4 rok trzezwości mego męża

Dzieki Pompejanskiej Pani moj maz jest juz 4 rok trzezwiejacym alkoholikiem / ani kropli alkoholu /. To cud :-)
Read More

Gosia: Otrzymane łaski

Kochani odmawiajcie Nowennę bo naprawdę dzięki niej czuje się opiekę Matki Bożej.
Read More

Sylwia: Maryja opieką otoczy Cię

Akurat 13 listopada zakończyłam moją drugą nowennę. Data tak piękna, przyszła sama, ponieważ zaraz po zakończeniu pierwszej zaczęłam modlić się w kolejnej. Postanowiłam modlić się w intencji osoby, której modlitwę wcześniej obiecałam. A wiedziałam, że w tym momencie akurat jak nikt inny potrzebuje modlitwy, opieki i troski. Podczas odmawiania dostawałam...
Read More

Ania: moja pierwsza nowenna

Mam na imię Ania nowennę rozpoczęłam 22.11 (tak wiem, że to dopiero dwa dni), ale liczę że z pomocą Maryi ukończę ja w całości, a potem następne bo czuje że niepoprzerastane na tym. Nie chce co prawda dzielić się z wami szczególnymi łaskami( bo takowych jeszcze nie otrzymałam), ale chce...
Read More

Sylwia: Nie potrafię się już rozstać z różańcem!

Nowenna pompejańska zauroczyła mnie bezgranicznie, do tego stopnia, że nie potrafię się już obecnie z różańcem rozstać. Nauczyłam się ją odmawiać, kiedy idę, spaceruję, jadę autobusem lub tramwajem. Moje życie wypełniła modlitwa. Po pierwszej nowennie przyszła myśl, że będę się modlić za innych; tych, którzy szczególnie potrzebują wsparcia i opieki Matki Bożej. I tak odprawiłam drugą i trzecią nowennę. Owoce modlitwy są widoczne. Pamiętajcie, że wiara czyni cuda!
Read More

Ala: Nowenna o uwolnienie od złego ducha i przemianę na lepsze

witam Was chciałam złożyć świadectwa moich nowenn.Towarzyszą mi od 1 czerwca 2015r. Pierwsza była w intencji deszczu, druga o zdrowie dla mojego syna który wciąż chorował. Jak skończył jeden antybiotyk to znowu pojawiały się zapalenie płuc, oskrzeli albo gardło. I kolejny raz trafialiśmy do szpitala. Jest astmatykiem ale po nowennie przestał chorować na płuca. Trzecią nowennę odmówiłam w intencji naszej nienarodzonej córeczki żeby urodziła się zdrowa i nie chorowała. Cały czas czekam za rozwiązaniem. Wiem że będzie wszystko dobrze. Czwarta była za ,mnie samą o zdrowie dla mnie, o uwolnienie od złego ducha i przemianę na lepsze. Jak to było w pierwszej ciąży tak i powtórzyło się w drugiej od kiedy dowiedziałam się że będę matka wciąż chorowałam. Grypa za grypą i uciążliwy kaszel. Zaraz na początku tej 4 nowenny przestałam chorować i dzięki Matce trzy miesiące nic mi nie dolega. Wiem że to jest po prostu mały cud!!! Teraz kończę 5 intencję za znajomą o dar macierzyństwa dla niej. Dzięki nowennom problemy same się mi rozwiązują. Nie muszę martwić się o jutro. Każdego dnia mogę zauważyć obecność Matki Bożej. Dziękuję Ci Matko za Twoją opiekę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ala: Nowenna o uwolnienie od złego ducha i przemianę na lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
grażyna
Gość
grażyna

Jesteś dobrym człowiekiem bo modlisz się za innych i deszcz.

Beata
Gość

Czy uwolniłaś się od tych złych duchow? mój mąż jest zniewolony ,zastanawialam się czy podjąć wlasnie te nowennę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!