Wiola: Siła

Odmawiam już czwarta nowennę a jest to moje drugie świadectwo wstyd ze dopiero teraz je pisze ,zawsze coś mi przeszkadzało. Jestem w trakcie rozwodu i modlilam się do Najświętszej Panienki o sily do walki sama ze sobą ,żeby nie stać się złym człowiekiem przez ten rozwód ,żebym umiała jeszcze mężowi przebaczyc że tak szybko zrezygnował z nas,za ten cały ból który noszę w sercu .
Przeczytaj całość

Anna: Wiem że Pan Bóg nigdy nas nie zostawi

Szczęść Boże! Przepraszam kochana Matenko, ze zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nowennę odmawiam od października 2016 z niewielkimi przerwami. Modlitwę poznałam dzieki pewnej osobie, która Pan Bóg postawił na mojej drodze w pracy. Modliłam sie głównie w intencji pracy, która jest bardzo stresująca. Dzieki opiece Matenki sytuacja sie poprawiła DIAMETRALNIE! To jest wręcz niesamowite.
Przeczytaj całość

Sylwester: Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele

Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele, z każdym dniem czuje się dzięki Nowennie Pompejskiej bliżej Pana Naszego.
Przeczytaj całość

Piotrek: czuje się obecność Matki Boskiej i Jej opiekę

Szczęść Boże ! Swoja pierwszą Nowennę skończyłem 13 kwietnia tego roku . O Nowennie dowiedziałem się czytają czyjeś świadectwo zamieszczone w Grupie JP II na facebooku . Zaciekawiło mnie , wszedłem wiec na stronę Nowenny pompejańskiej i przeczytałem następnych kilka świadectw , oraz całą historię związaną z Nowenną . Świadectwa...
Przeczytaj całość

Ewa: Otrzymałam więcej niż prosiłam !

Proszę wszystkich którzy boją się trudu tej modlitwy,zaufajcie MB Pompejańskiej ona na pewno wysłuchuje i nas nie opuści.
Przeczytaj całość

Agnieszka: PREZENT NA BOŻE NARODZENIE

Chciałam podzielić się z Wami moim krótkim świadectwem, co wierzę jest dopiero początkiem wielkich zmian u mnie,moich bliskich i mojej siostry.

Pierwszą moja Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji mojej siostry, o którą bardzo się martwiłam.
Od kilku lat nie przystępowała do Komunii Świętej, nie spowiadała się. Bardzo zmieniła się nasza relacja odkąd ja wstąpiłam do wspólnoty i postanowiłam żyć z Jezusem i zerwać z wszelkimi praktykami, które doprowadziły mnie do dręczeń demonicznych. Jakiś czas temu musiałam skorzystać z pomocy egzorcysty, ponieważ otworzyłam się na zło ; co roku organizowałyśmy z siostrą zabawy halloween, chodziłam na jogę, praktykowałam medytację, świadomy sen, słuchałam muzyki metalowej, gotyckiej, interesowałam się światem ciemności i śmierci… oraz długie lata żyłam w grzechu ciężkim.

Moja siostra widziała to, że pojawiły się u mnie dziwne objawy depresji, niepokój, agresjii, samookaleczenia, zachowania autodestrukcyjne takie jak anoreksja/ bulimia…
Również temu towarzyszyły natrętne myśli samobójcze, awersja do świętych, bluźnierstwa podczas modlitwy…

Po modlitwie uwolnienia wszystko zniknęło.
BÓG MNIE UWOLNIŁ!!!

Jednak to nie zmieniło podejścia mojej siostry do owych praktyk, ponieważ ona nadal uczestniczy w zabawach halloween, interesuje się śmiercią, horrorami…

Nie wiedziałam jak ująć intencję mojej Nowenny, więc prosiłam o uwolnienie moich wszystkich bliskich od zła i zbliżenie do Jezusa.

Postanowiłam że będę się modlić za nich aż do skutku.

I tak w dniu gdy kończyłam drugą Nowennę pierwszą część Nowenny błagalnej, to był 26 grudnia, drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – stał się cud!
Bo moja siostra podczas Mszy Św. przystąpiła do Komunii!!!
Uznałam że to znak, abym się nie poddawała w tej modlitwie, że Bóg wkracza już teraz w moją rodzinę, nasze relację, a także naszych kolegów i koleżanek. I że w odpowiednim momencie pouczy mnie jak do nich mówić, jak ich zachęć aby oddali swoje życie Jezusowi i że nie ma NIC PIĘKNIEJSZEGO NIŻ ŻYCIE Z JEZUSEM I DLA JEZUSA!!!
To pierwszy promień Nadziei… Od Matki Najświętszej i Jezusa najpiękniejszy prezent na święta…

Dziękuję Ci za Wszystko Maryjo, Matko Najświętsza!!!
Chwała Panu!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!