Agnieszka: Fakt odmawiania trzy razy różańca dziennie bardzo mnie przeraził

” Wszędzie będę opowiadać o Miłosierdziu które mi wyświadczyłaś…..” Tym fragmentem modlitwy chcę rozpocząć moje świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, w bardzo trudnym momencie mojego życia. Niechciana ciąża pokrzyżowała moje plany zawodowe i spowodowała u mnie depresję. Szukając ukojenia w modlitwie natrafiłam na właśnie Tą nowennnę . Fakt odmawiania trzy razy różańca dziennie bardzo mnie przeraził, nowenna odeszła w zapomnienie. Z czasem problemy zaczęły narastać.

Zaczęłam odmawiać nowennę w swej intencji, odnośnie znalezienia dobrej pracy. Modlitwa nie została jeszcze wysłuchana bo narazie nie jestem gotowa na podjęcie pracy ale bardzo wierzę, że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Drugą nowennę postanowiłam odmawiać w intencji poprawy sytuacji finansowej mojej mamy.Mama pracowała sezonowo w ogrodnictwie. Praca od stycznia do końca października. Listopad i grudzień spędzała w domu, co wiązało się z brakiem dochodu. Bardzo chciałam jej pomóc ale sama byłam w podobnej sytuacji( brak zasiłku macierzyńskiego). Jak już ktoś wcześniej pisał, modlitwę najlepiej odmawiać w intencji drugiej osoby. Tak więc i ja postanowiłam, bo wiedziałam, że moja mama bardzo tego potrzebuje. Nowenna została wysłuchana . Praca mamy została przedłużona o dwa miesiące dłużej, więc nie musiała się martwić jak przetrwa zimę bez środków finansowych. Kolejne nowenny odmawiałam w intencji pomyślności na egzaminach kończących studia oraz pisaniu pracy inżynierskiej a także opuszczenia nałogów które towarzyszą moim braciom. Przed wczoraj zakończyłam kolejną nowennnę. Na razie dałam sobie od niej „odpoczynek” . Modlitwę zaczęłam traktować jak złotą rybkę lub maszynę do której wrzucasz pieniążek i spełnia się marzenie, a nie o to w niej chodzi.
Każde złożone tutaj świadectwo było ukojeniem rany, nadzieją. Chcąc się odwdzięczyć i ja składam świadectwo. Do nowenny na pewno jeszcze wrócę.Oprócz owoców modlitwy, dała mi ona wyciszenie i zmieniła moje wnętrze. Nie lękajcie się i wierzcie!!

Anna: udało się!

Dziś skończyłam swoja drugą nowennę , tym razem za dusze czyśćcowe. Część błagalna jakoś mi szła, za to dziękczynna to samo klepanie,ale postanowiłam ze mimo tego klepania ja skończę. Przeczytaj Anna: udało się!
Przeczytaj

Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennyPrzeczytaj Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!
Przeczytaj

Bożena: Módlmy się z zaufaniem.

Ostatnio modliłam się o mojego 20-sto letniego wnuka, który odszedł od kościoła...jeszcze nie jest to silna jego wiara, ale w Święta Bożego Narodzenia był w kościele na Mszy Św. co mnie bardzo ucieszyło.
Przeczytaj

Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask

Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask
Przeczytaj

Matka: Bogu i Maryi niech będą dzięki

Nowennę Pompejańską odmawiam już 7 rok. Pragnę Matce z Pompejów podziekowac za szybki i szczesliwy porod , dziecko przyszlo na swiat w jedno ze Swiat Matki Bożej. W tej intencji modlłam sie ja i moja mama oraz zostalo odprawione nabozenstwo z Msza Św. o uzdrowienie.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Łukasz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

,,Modlitwę zaczęłam traktować jak złotą rybkę lub maszynę do której wrzucasz pieniążek i spełnia się marzenie, a nie o to w niej chodzi.” Mam/miałem dokładnie to samo zacząłem się po pierwsze modlić o łaski dla siebie tylko pierwszą odmówiłem o zdrowie dla taty drugą i trzecią (a teraz kończę czwartą ) za łaski dla siebie od początku źle się z tym czułem , dodatkowo ranga łask zmalała. Od połowy trzeciej zacząłem się już zastawiać czy nie odmawiać kolejnych nowenn w intencjach o które już się modliłem a nie zostały jeszcze spełnione. Teraz wiem ,że zrobię sobie przerwę kilku miesięczną(planuje tak… Czytaj więcej »