Ewa: Cud rodzicielstwa

Moją nowennę rozpoczęłam początkiem grudnia. Modliłam się w intencji poczęcia. Tak bardzo pragnęłam z moim ukochanym mężem dziecka. Leczyliśmy my się rok jednak nic nie przynosiło efektu. Postanowiłam odmawiać w naszej interwencji nowennę pompejańską. Na początku Zły strasznie szalał. Nie był z tego zadowolony. Często miałam chwilę załamania, zwątpienia. Miałam żal do męża, że nie możemy mieć dziecka.
Read More

Agnieszka: Bardziej kochałam synka niż córkę…

Juz w trakcie nowenny widzialam, ze zmieniam swoje nastawienie do niej. Gdy wszystko wczesniej mnie irytowalo cokolwiek robila, czy nawet jak wracala ze szkoly nie moglam jej zniesc.
Read More

Jadzia: dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa

Odmówilam dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa. Mamy corke i chcielibysmy z mezem rodzenstwo dla niej. Jeszcze sie nie spełniła. Mam nadzieje ze Matka Boża mnie wysłucha. Przeczytaj Jadzia: dwie nowenny z prośba o łaske macierzystwa
Read More

Karolina: Moja pierwsza nowenna

Smutno mi bo czuję, że Maryja mnie nie wysłuchała. Chociaż mam świadomość tego, że nie zawsze wszytko dzieje się od razu.
Read More

Elżbieta: Wierzę że Matka Boża czuwa nade mną .

To była moja trzecia nowenna. Pierwsze dwie może nie do końca były wysłuchane ale wierzę że nadejdzie kiedyś ten dzień i Matka Boża ześle na mnie łaskę o którą prosiłam.
Read More

Wdzięczna: Umocnienie w wierze

Zgodnie z obietnicą składam świadectwo łask jakie otrzymałam od Matki Najświętszej. Obecnie jestem w trakcie odmawiania szóstej NP. Nie wszystkie prośby zostały spełnione, jednak modlitwa ta bardzo umacniła mnie w wierze i dała wiele sił na każdy dzień. Dziękuję Matce Najświętszej za Jej orędownictwo i opiekę.
Zachęcam wszytskich do odmawiania tej wspaniałej modlitwy! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Wdzięczna: Umocnienie w wierze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

Witam, czy mozna sie dowiedziec jakie byly intencje ? 🙂

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Nie musimy tego wiedzieć. Chwała Panu.

Anka
Gość

Może i nie musimy tego wiedzieć w jakich intencjach modliła się dana osoba i jakie konkretnie łaski otrzymała ale w ten sposób gdzieś gubi się prawdziwa wartość świadectwa, które przecież składa się przed ludźmi na Chwałę Pana. Bogu i Maryi żadne nasze świadectwa nie są potrzebne. Są one potrzebne innym ludziom. Często tym wątpiącym i poszukującym, że zacytuję papieża Pawła VI z Evangelii nuntiandi – adhortacji apostolskiej o ewangelizacji w świecie współczesnym: „człowiek współczesny chętniej słucha świadków niż nauczycieli, a jeżeli słucha nauczycieli, to dlatego że są świadkami”.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Aniu, ja się z Tobą zgadzam. Masz nawet 100 procent racji. Ale człowiek daje takie świadectwo, na jakie go w danej chwili stać, zgodne ze swoim temperamentem, charakterem, samorozumieniem i rozumieniem wiary. To też część drogi, którą każdy musi przejść sam. Tutaj pouczanie, nagabywanie, ani nawet uwagi napisane z taką klasą, jak Twoja – na nic nie wpłyną. „Wdzięczna” sama musi wyjść ku ludziom i dotknąć Tajemnicy wcielenia: Jezus przyszedł do nas i nadal przychodzi jako człowiek, a nie zimna abstrakcyjna Wyższa Instancja, która odpowiadałaby na taki list (świadectwo) „Doceniam, z Poważaniem, Sekretarz Jezusa-Łaskawcy”. To nie są temperatury Miłości, ale… Czytaj więcej »
Anka
Gość

Myślę, że Wdzięczna podzieli się z nami jeszcze kiedyś pełniejszym świadectwem, choć zawarła w nim i tak nader istotną myśl o swoim umocnieniu w wierze co dla mnie jest najcenniejszym owocem każdej modlitwy. Bo cóż z otrzymania pracy czy ze spotkania jakiegoś chłopaka skoro nie wiąże się to z naszą wewnętrzną przemianą 😉

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Też tak myślę i wierzę, że to będzie wyjątkowe świadectwo.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!