Ola: Praca dla męża

ochani, zawierzajcie się Matce Bożej, bez względu na Wasze sytuacje. Maryja posiada ogromną moc, nie do odrzucenia. Chwała Tobie Panie i Przenajświętszej Trójcy za okazanie Tak Wielu Łask Maryi, który nas teraz może obdarzać.
Przeczytaj całość

Irena: Każdy dzień z różańcem, Maryją i Jezusem

O NP dowiedziałam się z internetu. Postanowiłam spróbować, chociaż wydawała mi się bardzo długą i trudną modlitwą. Zaczęłam odmawiać NP od lutego 2012r. i tak odmawiam do dnia dzisiejszego bez jednego dnia przerwy. Czasem odmawiam nawet dwie NP na raz. Otrzymałam bardzo dużo łask od Matki Bożej Pompejańskiej.Przeczytaj Irena: Każdy...
Przeczytaj całość

Magdalena: Modle się nowenną pompejańską bez przerwy od 18.11.2016

Maryja dzilala cuda zarowno w nas samych, w naszych relacjach i naszym zyciu. Totus Tuus Marujo! JEZU UFAM TOBIE!
Przeczytaj całość

Mariusz: Uzdrowienie z depresji

Pokonałem depresję z pomocą Najświętszej Panienki. Jestem z siebie bardzo zadowolony
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Umocnienie w wierze

Zgodnie z obietnicą składam świadectwo łask jakie otrzymałam od Matki Najświętszej. Obecnie jestem w trakcie odmawiania szóstej NP. Nie wszystkie prośby zostały spełnione, jednak modlitwa ta bardzo umacniła mnie w wierze i dała wiele sił na każdy dzień. Dziękuję Matce Najświętszej za Jej orędownictwo i opiekę.
Zachęcam wszytskich do odmawiania tej wspaniałej modlitwy! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Wdzięczna: Umocnienie w wierze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

Witam, czy mozna sie dowiedziec jakie byly intencje ? 🙂

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Nie musimy tego wiedzieć. Chwała Panu.

Anka
Gość

Może i nie musimy tego wiedzieć w jakich intencjach modliła się dana osoba i jakie konkretnie łaski otrzymała ale w ten sposób gdzieś gubi się prawdziwa wartość świadectwa, które przecież składa się przed ludźmi na Chwałę Pana. Bogu i Maryi żadne nasze świadectwa nie są potrzebne. Są one potrzebne innym ludziom. Często tym wątpiącym i poszukującym, że zacytuję papieża Pawła VI z Evangelii nuntiandi – adhortacji apostolskiej o ewangelizacji w świecie współczesnym: „człowiek współczesny chętniej słucha świadków niż nauczycieli, a jeżeli słucha nauczycieli, to dlatego że są świadkami”.

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)
Aniu, ja się z Tobą zgadzam. Masz nawet 100 procent racji. Ale człowiek daje takie świadectwo, na jakie go w danej chwili stać, zgodne ze swoim temperamentem, charakterem, samorozumieniem i rozumieniem wiary. To też część drogi, którą każdy musi przejść sam. Tutaj pouczanie, nagabywanie, ani nawet uwagi napisane z taką klasą, jak Twoja – na nic nie wpłyną. „Wdzięczna” sama musi wyjść ku ludziom i dotknąć Tajemnicy wcielenia: Jezus przyszedł do nas i nadal przychodzi jako człowiek, a nie zimna abstrakcyjna Wyższa Instancja, która odpowiadałaby na taki list (świadectwo) „Doceniam, z Poważaniem, Sekretarz Jezusa-Łaskawcy”. To nie są temperatury Miłości, ale… Czytaj więcej »
Anka
Gość

Myślę, że Wdzięczna podzieli się z nami jeszcze kiedyś pełniejszym świadectwem, choć zawarła w nim i tak nader istotną myśl o swoim umocnieniu w wierze co dla mnie jest najcenniejszym owocem każdej modlitwy. Bo cóż z otrzymania pracy czy ze spotkania jakiegoś chłopaka skoro nie wiąże się to z naszą wewnętrzną przemianą 😉

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Też tak myślę i wierzę, że to będzie wyjątkowe świadectwo.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!