ONA: Syn przestał brać narkotyki

Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich i wreszcie znalazłam czas, by złożyć świadectwo. O nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Koleżanki syn wpadł w złe towarzystwo, zażywał narkotyki, nie chciał żyć...było z nim bardzo źle. Koleżanka z mężem szukali wszędzie pomocy, psycholog, terapeuta... mieli słaby kontakt z synem. Gdy koleżanka nie widziała już nadziei, wzięła różaniec i zaczęła modlić się nowenną w intencji syna.
Read More

…. :) :Moje życie

Obiecałam sobie że dopiero po odmówieniu ostatniej Nowenny złożę świadectwo jak bardzo pomogła mi ta modlitwa i różaniec. Dlaczego tak? Bardzo bałam się tych wydarzeń które miały nastąpić czyli mojego porodu. Jestem kobietą około 30 letnią, od wielu lat bezskutecznie szukałam miłości, męża, rodziny, trafiałam bardzo zle i byłam już...
Read More

Agnieszka: Opieka Matki Bożej

Odmawiam teraz swoją 6 lub 7 nowennę. Pierwszą po rocznej przerwie związanej z narodzinami naszego syna. I chcę napisać ku pokrzepieniu wszystkich serc, które tego pokrzepienia potrzebują: całkowite zawierzenie Najświętszej Panience przynosi rezultaty w życiu. Moje wcześniejsze intencje spełniają się w czasie: 2 lata temu modliłam się o naprawę naszej...
Read More

Katarzyna: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Witajcie, Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem, ponieważ jeszcze w listopadzie to one były motorem do tego, abym zaczęła nowennę. Nasze problemy (pomimo ogromnej miłości) zaczęły się około 4 lata temu. Jesteśmy doświadczeni chorobą męża, moją, kilkoma poronieniami, pobytami w szpitalu w czasie ciąż oraz później z dziećmi.Przeczytaj Katarzyna:...
Read More

Sandra: Calym sercem ! Kocham te nowenne, gdy przychodzi czas zakonczenia, to pytam sie Pana Jezusa, Maryi o intencje do kolejnej !

Oh, chcialam sie podzielic swoimi przezyciami z mojej nowenny :) pan Bog sprawil, ze pokochalam Go w Maryi, kochanej Matce Bozej i jej pompejanskim rozancu :)
Read More

Eliza: Łaski dla rodziny

Odmówiłam nowennę za to aby moi rodzice zaczęli żyć w końcu w zgodzie, żeby wybaczyli sobie wzajemne urazy. Zawsze któreś miało do drugiego pretensję, nie potrafili żyć razem i się porozumieć. W środku czułam, że to jest właściwa intencja, ale szczerze mówiąc do końca nie wierzyłam, że po tylu latach wzajemnych utarczek może sie coś zmienić. Odmawiałam ją bez większych emocji, po skończeniu nawet nie myslałam o tym kiedy przyjdą efekty.

Zostawiłam wszystko Bogu. Przez około 3 miesiące po skończeniu nowenny nic się nie zmieniło. Aż pewnego dnia okazało się, że tata przeprosił mamę za wszystko co jej złego wyrządził. Kupił prezent, ubrał się odświętnie. Mama i ja byłyśmy w szoku. Ja jestem na studiach i dowiedziałam się tego przez telefon. Bóg i Maryja mnie nieustannie zaskakują. Gdy doświadczam kryzysu wiary, mam gorsze dni, to potrafią wywrócić moje życie do góry nogami. I wtedy jest mi ogromnie wstyd że zdarza mi się wątpić. Każdy wie jak to bywa w rodzinie więc uważam,że to wydarzenie to niesamowita łaska dla nas i cud. Liczę, że to będą dla nas najlepsze święta. 🙂 Pamiętajcie by ufać Bogu zawsze, nawet w tych trZostawiłam wszystko Bogu. Przez około 3 miesiące po skończeniu nowenny nic się nie zmieniło. Aż pewnego dnia okazało się, że tata przeprosił mamę za wszystko co jej złego wyrządził.udnych chwilach!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Eliza: Łaski dla rodziny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Piękne świadectwo Elizo. Spłakałam się jak bóbr. Ja odmówiłam 5 nowenn do Mateczki z intencji nawrócenia mojego męża Karola i ratowania małżeństwa i na razie nic. Mój mąż Karol ani drgnie, jest jak skała, jak marmur zimny i twardy. To już pół roku jak nie jesteśmy razem. Zbliżają się święta mi serce pęka z bólu bo po ludzku sytuacja jest tak beznadziejna, że nie ma co ratować. Tylko Bóg może obalić nasze małżeństwo i przemienić serce mojego męża przez cud

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Módl się o przemianę swojego serca. Wtedy dzieją się największe cuda. Nieważne, kto jest winien i jaki jest Twój mąż i nie chcę przez to powiedzieć, ze „źle z Tobą”. To chodzi o wyrycie w tym sercu nowej „komnaty”, w której będzie idealna przestrzeń do tego, żeby sprawa się rozegrała. Nie ulegaj durnej „magii” świąt z reklamy. O co ci chodzi? O dmuchane szkło i zamęczonego karpia? Jezus rodzi się codziennie, a zmartwychwstał na zawsze.A jeśli ratunek przyjdzie w wielki piątek albo w „zwykły” dzień, w imieniny Piranii i Euzebiusza?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!